Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
System zarządzania przedsiębiorstwem
System zarządzania przedsiębiorstwem
WWW:
http://taurusbi.com
Tagi:
system zarządzania przedsiębiorstwem
Opis:
Sprawny system zarządzania przedsiębiorstwem zakłada doskonały przepływ informacji wewnątrz firmy, automatyczne generowanie raportów, analizę procesów biznesowych w aspekcie ogólnym i finansowym. Elastyczne zarządzanie, szybkie reagowanie na zmieniający się rynek potrzeb konsumenckich, działania marketingowe, wspierają działania kadry menedżerskiej w aspekcie planowania.
Advertisements

System zarządzania przedsiębiorstwem

Home O nas Oferta Kariera Kontakt Taurus BI Proponujemy Pan �stwu inteligencje biznesowa przy zachowaniu optymalizacji cenowej i jakos �ciowej. Zapraszamy do skorzystania z najwyz �szej klasy rozwia zan � informatycznych dedykowanych kadrze menedz �erskiej w małych i s �rednich przedsie biorstwach. Dołącz jeszcze dziś Taurus BI Zarejestruj się i wygrywaj z konkurencją Dołącz jeszcze dziś Dlaczego Taurus BI Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego w oparciu o technologię open source dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania informatyczne indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Oferta Świadczymy usługi outsourcingowe wdrażamy własne innowacyjne produkty wykorzystując zaawansowane technologie oferujemy najwyższych lotów usługi informatyczne i konsultingowe. Najwyższa jakość Taurus BI tworzy zespół inżynierów mających bogate doświadczenie przy technologicznie zaawansowanych międzynarodowych i krajowych projektach informatycznych. Niemożliwe nie dla nas Inteligentne rozwiązania IT Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oraz zmieniającego się rynku Taurus BI dynamicznie rozwija i udoskonala swoje produkty stając się liderem w swojej dziedzinie. REFERENCJE Wszystkim naszym klientom dziękujemy za pozostawienie referencji bardzo nam miło że nasze usługi i produkty zyskują uznanie i cieszą się Państwa zaufaniem. Taurus BI to spółka dla której najwyższa jakość świadczonych usług jest priorytetem. AKTUALNOŚCI Pragniemy Państwa poinformować że Taurus BI uzyskał dofinansowanie z działania 8. 1. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej na stworzenie unikatowego na rynku polskim produktu pod nazwą TAURUS BI internetowe narze dzie analityczne wspomagaja ce proces zarza dzania i analiz finansowo organizacyjnych MSP poprzez doste p cyfrowy do baz danych ewidencjonuja cych zdarzenia gospodarcze.
Advertisements


Zarejestruj się już dziś i wygrywaj z konkurencją Rejestracja Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Fundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość. Facebook Twitter Google RSS Designed by Elegant Themes Powered by Word Press. Kontakt. .

Ocena: 4.80/5 Głosów: 10

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com