Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Kalibracja alkomatów » Alkomaty - Serwis, sprzedaż
Kalibracja alkomatów » Alkomaty - Serwis, sprzedaż
WWW:
http://ilewekrwi.pl
Tagi:
alkomaty, alkomat, alkotest, profesjonalne alkomaty, elektrochemiczny, półprzewodnikowe, serwis, kalibracja alkomatu, kalibracja alkomatów
Opis:
Kalibracja alkomatów wszystkie modele 55zł wysyłkowo w 24h, cała Polska wysyłka gratis. Kalibracja alkomatów inf. tel.(42) 215 66 81 lub 888 189 029.
Advertisements

Kalibracja alkomatów » Alkomaty - Serwis, sprzedaż

Szukaj Kalibracja alkomatów Alkomaty Serwis sprzedaż menualkomaty nasz sklep internetowy kalibracja alkomatu serwis alkomatów promocje i rabaty sklep stacjonarny serwis GSM kontakt warto przeczytać alkomat 11 przykazań jak wybrać alkomat kiedy kalibrować alkomat instrukcje obsługi filmy AL 5500 AL 6000 Lite AL 6000 AL 7000 AL 9000 Lite DA 3000 DA 7100 DA 8100 DA 8500 Gold przegląd alkomatów film wirtualny alkomatwirtualny alkomat bezpłatne pomiary alkomatem promocje alkomatów w naszym sklepie Alkomat AL 6000 Lite za 199 00 zł kalibracja alkomatu 1 rok gratis wysyłka za pobraniem za 0 00 zł. Kalibracja alkomatu . . To złożony proces składający się z kilku etapów w którym sensor alko testu jest zestrajany (kalibrowany) z jego oprogramowaniem tak by najdokładniej wskazywał wynik dokonanego pomiaru. Test Twojego alkomatu Zapraszamy wszystkich którzy posiadają alkomaty do wykonania w naszym serwisie bezpłatnej usługi ich testowania. Oddając swój alkomat będziesz mógł się zorientować czy jego wskazania są prawidłowe. Testy przeprowadzamy w laboratorium używając specjalistycznych urządzeniach renomowanej firmy GUTH LABOLATORIES INC. Pabianice ul. Łaska 80 A ( na wprost dworca PKP róg ul. Szarych Szeregów ) tel. 888 189 029.
Advertisements


Reklama Zamawiam informacje o promocjach w postaci bezpłatnych wiadomości sms na mój numer telefonu. Zobacz cały wpis kalibracja wszystkich modeli alkomatów Teraz oszczędzaszna kosztach alkomat po kalibracjiwysyłamy za pobraniem na nasz koszt. Płacisz tylko za kalibrację. Zobacz cały wpis PROMOCJA Wszystkie alkomaty wysyłamy na nasz koszt. Terazwysyłka za pobraniemwszystkich zakupionych alkomatów w naszym nowym sklepie alkopatrol. Plzero złotych. Płacisz tylko za alkomat. Wysyłka gratis. Kalibracja wszystkich modeli alkomatów PROMOCJA Wszystkie alkomaty wysyłamy na nasz koszt. Kalibracja alkomatu Teraz kalibracja każdego modelu alkomatu 55 00 zł.

Alkomat po kalibracji wysyłamy do Państwa za pobraniem na nasz koszt. Do każdej wykonanej usługi kalibracji alkomatu wydajemy świadectwo jakości Certyfikat Kalibracji. Również do każdego nowo zakupionego alkomatu w naszym sklepie alkopatrol. Pl otrzymasz powyższy dokument. Przeprowadzana jest przez nas kalibracja alkomatów zakupionych również w innych sklepach różnych producentów. Przyślij do nas alkomat a my po wykonaniu usługi kalibracji alkomatu odeślemy go do Ciebie paczką za pobraniem na nasz koszt. Po otrzymaniu przez nas przesyłki wykonywana jest natychmiast kalibracja alkomatu i ekspresowo odsyłamy Państwu paczkę. Dzięki temu już w ciągu 48 h skalibrowanyalkomat jest u Państwa z powrotem. Zapewniamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Jeżeliinteresuje Cię kalibracja alkomatu wówczas wyślij namalkomat do kalibracjipaczką lub listem poleconym w kopercie bąbelkowej na adres Kalibracja alkomatów adres do wysyłki.

Do paczki prosimy włożyć informację z adresem gdzie odesłać alkomat po skalibrowaniu oraz podać swój numer telefonu. Gdy zostanie wykonana kalibracja alkomatu lub naprawawówczas wyślemy go do Państwa paczką za pobraniemna nasz koszt. Przeczytaj jak prawidłowo używać alkomat by go nie uszkodzić oraz kiedy przeprowadzać kalibrację i co na to wskazuje. Zapytaniakalibracja alkomatów tel 888 189 029 (42) 215 66 81 Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu Pabianice ul. Łaska 80 A (na wprost dworca PKP biały wolnostojący budynek. Sprawdź na mapie Google Pamiętaj o tym że alkomat to tylko urządzenie elektroniczne które ma prawo w każdej chwili się uszkodzić lub rozkalibrować. Dlatego systematycznie kontroluj stan swojego alkomatu oraz wykonuj jego przeglądy w serwisie na urządzeniach które potwierdzą prawidłowe działanie alkomatu. W naszym serwisie badania prawidłowości wskazań oraz tesy jakim są poddawane alkomaty wykonujemy bezpłatnie na miejscu w trybie ekspresowym. Opłata od klienta jest pobierana tylko wtedy gdy alkomat nie przechodzi pozytywnie przeglądu serwisowego i jego wskazania są nieprawidłowe wówczas zalecana jest kalibracja alkomatu. Jeżeli klient decyduje się na kalibrację alkomatu ponosi tylko koszt wykonania tej usługi.

Od 1999 roku naprawiamy telefony komórkowe oraz sprzedajemy serwisujemy i kalibrujemy alkomaty. Kalibracja alkomatów wykonywana jest na specjalistycznych urządzeniach światowego lidera Guth Laboratories zajmującego się produkcją urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych. Jakość kalibrowania przez nas urządzeń jest wykonywana z taką samą dokładnością co kalibruje się testery policyjne. Dzięki temu klient ma pewność że jego alkomat będzie długo służył wskazując dokładny wynik pomiaru. Dużą zaletą kalibrowania alkomatu w naszym labolatorium jest bardzo krótki czas wykonania tej usługi wynosi on maksymalnie 24 h. Często gdy klient jest spoza obrębu naszego miasta naprawa czy kalibracja alkomatu możliwa jest do zrealizowania w trybie ekspresowym na poczekaniu. Istnieje możliwość wysłania nam alkomatu do naprawy. W magazynie posiadamy większość oryginalnych części serwisowych dzięki czemu możemy dokonywać napraw i legalizacji alkomatów w bardzo krótkim czasie. Należy pamiętać że alkomaty z sensorami półprzewodnikowymi powinno się kalibrować nie rzadziej niż co 6 miesięcy a alkomaty z sensorami elektrochemicznymi minimum raz w ciągu 12 miesięcy. Nie stosowanie się do tych terminów może skutkować szybszym zużyciem się sensora a co za tym idzie podwyższeniem kosztów eksploatacji wynikających z konieczności wymiany zużytego sensora.

Dlatego pamiętaj Systematyczne serwisowanie alkomatu zaoszczędzi Ci kosztów wymiany sensora i zagwarantuje jego poprawne działanie. Oferujemy Infolinia 48 888 189 029 (42) 215 66 81 Naprawa alkomatów Kalibracja alkomatów na najwyższym poziomie w ciągu 24 h oraz w trybie ekspresowym Oryginalne części zamienne Krótkie terminy napraw do 24 h Rabaty dla stałych Klientów Zmianę oraz naprawę oprogramowania Doskonałe zaplecze techniczne Wiele operacji wykonywanych od ręki Gwarancja na alkomaty i wykonane naprawy Fakturę VAT na każdą wykonaną naprawę Kliknij i zobacz które alkomaty serwisujemy. Kontakt Sprzedaż serwis kalibracja alkomatów. 95 200 Pabianice ul. Łaska 80 A tel. (42) 215 66 81 lub 888 189 029 Zamówienia serwis ilewekrwi. Pl Proszę o kontakt Podaj swój numer telefonu. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie. Akomat elektrochemiczny DA 7100 za 349 00 zł kalibracja alkomatu 1 rok gratis wysyłka za pobraniem na nasz koszt. Wizytówka Podaj swój numer telefonu.

Wyślemy Ci bezpłatną wiadomość sms z adresem naszego serwisu. O alkomatach kierowcy ile we krwi nowe przepisy dla pracodawców budowa alkomatu fakty i mityalkomat bez kalibracji jak oszukać alkomat policyjny kac morderca nie ma serca Google 1 sonda Sprawdź autentyczność alkotestu SENTECH facebook Copyright 2013 Kalibracja alkomatów. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. Powrót na górę Stworzony przez Word Press i Motyw Graphene. . Kontakt. .

Ocena: 4.00/5 Głosów: 6

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com