Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych
WWW:
http://www.codeincode.pl
Tagi:
strony internetowe,sklepy internetowe,aplikacje dedykowane,pozycjonowanie,seo,google ads,reklama social media
Opis:
W naszej Agencji zajmujemy się projektowaniem stron www, tworzeniem sklepów internetowych oraz aplikacji dedykowanych i mobilnych. Świadczymy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie reklamy internetowej wykorzystując pozycjonowanie, kampanie Google Ads, Social Media oraz e-mail marketing. Jeśli jesteś zainteresowany obsługą na wysokim poziomie oraz jakością wykonania, zapraszamy do współpracy.
Advertisements

Tworzenie stron internetowych

Menu strona główna o nas oferta realizacje kontakt Telefon 48 506 814 331 Adres e mail biuro codeincode. Pl Zadzwoń do nas Napisz wiadomość Agencja interaktywna Zaprojektujemy Twoją przyszłość w Internecie Przejdź do oferty Skontaktuj się z nami 01 O NAS Od ponad 10 lat projektujemy dedykowane rozwiązania dla firm i instytucji Agencja Interaktywna Codein Code to zespół specjalistów którzy od ponad 10 lat projektują dedykowane serwisy internetowe dla firm i instytucji. Łączymy pracę ze swoją pasją jaką jest projektowanie stron www oraz tworzenie dedykowanych aplikacji. Działamy na terenie całej Polski w zakresie tworzenia stron internetowych sklepów internetowych oraz aplikacji dedykowanych. Realizujemy również projekty aplikacji mobilnych dla systemów Android i i OS. Tworzymy oprogramowanie CRM oraz ERP wspomagające zarządzanie sprzedażą i procesami wewnątrz firm. Nasze aplikacje projektujemy pod indywidualne potrzeby Klientów. W ramach rosnącego zapotrzebowania rozszerzyliśmy naszą ofertę o reklamę internetową. Jesteśmy w stanie zadbać o Twoją pozycje na rynku stosując pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych kampanie Google Ads (dawniej Ad Words) kampanie reklamowe w mediach społecznościowych (Facebook Instagram Linkedin) oraz e mail marketing. Zapewniamy także kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania materiałów identyfikacyjnych reklamowych oraz grafik na potrzeby prowadzonych kampanii. 02 OFERTA Czym się zajmujemy Strony internetowe dowiedz się więcej Projektowanie stron internetowych Tworzeniem stron www zajmujemy się od ponad 10 lat.
Advertisements


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować projekty stron internetowych w bardzo przemyślany sposób. Najważniejszym w naszej usłudze nie jest tylko finalny produkt ale profesjonalne podejście do współpracy. Wysoki poziom obsługi klienta i zaangażowanie zespołu przekłada się na odpowiedni efekt końcowy. Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty tworzenia stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę na projektowanie stron www Projektujemy strony internetowe w oparciu o indywidualny projekt graficzny przygotowany na zamówienie zgodnie z przeprowadzoną wcześniej analizą potrzeb Do każdego projektu wdrażamy system zarządzania treściątzw. CMS który pozwala samodzielnie edytować zawartość strony www Dbamy o to aby strona internetowa była responsywna czyli dostosowana do wszystkich urządzeń przeglądarek oraz rozmiarów ekranów Oprócz standardowych funkcjonalności jesteśmy w stanie przygotować dedykowane moduły i rozwiązania Optymalizujemy strony www pod pozycjonowanie oraz proponujemy ciekawe rozwiązania marketingowe Zapewniamy zasoby potrzebne do uruchomienia i utrzymania strony www takie jak domena hosting certyfikat SSL Oferujemy pełne wsparcie techniczne i gwarancjęna nasze projekty oraz tworzone rozwiązania Jeśli masz pytania chciałbyś siędoradzić lub zapytać o ofertę zapraszamy do kontaktu. Sklepy internetowe dowiedz się więcej Tworzenie sklepów internetowych Projektowanie sklepów internetowych to kolejna z naszych kluczowych usług. Posiadamy spore doświadczenie odpowiednią wiedzę oraz znajomość systemów informatycznych aby tworzyć dowolne narzędzia sprzedaży. Z powodzeniem realizujemy projekty począwszy od mniejszych sklepów internetowych po większe serwisy o bardziej skomplikowanej budowie. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę na tworzenie sklepów internetowych Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o indywidualny szablon graficzny przygotowany na zamówienie zgodnie z przeprowadzoną analizą i opracowaną strategią Wykorzystujemy popularne na rynku e commerce systemy zarządzania takie jak Presta Shop Wordpress Woo Commerce Shoper i inne Dla wymagających Klientów projektujemy także dedykowane oprogramowanie Oprócz standardowych funkcjonalności jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania pozwalające na integrację sklepów z programami księgowymi magazynowymi portalami sprzedaży porównywarkami cen i nie tylko Optymalizujemy sklepy internetowe pod pozycjonowanie Zapewniamy zasoby potrzebne do uruchomienia i utrzymania sklepu www takie jak domena hosting standardowy VPS serwer dedykowany certyfikat SSL Dostarczamy wszelkie potrzebne dokumenty związane z RODO Oferujemy pełne wsparcie techniczne i gwarancję Masz pomysł Skontaktuj się z nami.

Może to on stanie się kolejnym dziełem. Aplikacje dedykowane dowiedz się więcej Dedykowane aplikacje internetowe Nasze doświadczenie w projektowaniu aplikacji pozwala nam tworzyć dedykowane oprogramowanie na zamówienie nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy od podstaw zamówienia z zakresu tworzenia portali internetowych o dowolnej konstrukcji i funkcjonalności Dostarczamy autorskie systemy CRM pozwalające w bardziej świadomy i zautomatyzowany sposób zarządzać sprzedażą oraz relacjami z Klientami Tworzymy oprogramowanie ERP do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem w niemal każdym jego obszarze Jeśli masz pomysł na budowę autorskiej aplikacji chętnie porozmawiamy i spróbujemy pomóc. Strony WCAG 2. 1 dowiedz się więcej Strony internetowe zgodne z WCAG 2. 1 Oprócz stron internetowych dla firm tworzymy także nowoczesne strony internetowe zgodne ze standardem WCAG 2. 1 wykonane w technologii RWD. Strony www zgodne z ustawą o dostępności cyfrowej przeznaczone są najczęściej dla instytucji publicznych takich jak szkoły i uczelnie urzędy miast gmin ministerstwa placówki służby zdrowia Jeśli potrzebujesz stworzyć stronę www dostosowaną do WCAG lub przebudować istniejącą skontaktuj się z nami. Aplikacje mobilne dowiedz się więcej Tworzenie aplikacji mobilnych W naszej Agencji oprócz projektów internetowych oferujemy także tworzenie aplikacji mobilnych dla smartfonów i tabletów. Projektujemy aplikacje mobilne jako dedykowane oprogramowanie które może być dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu wdrażania nowej aplikacji począwszy od analizy potrzeb po projektowanie programowanie a na wprowadzeniu na rynek i serwisie kończąc. Realizujemy aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android Dostarczamy aplikacje na urządzenia z systemem i OS Jeśli masz pomysł na budowę własnej aplikacji mobilnej chętnie porozmawiamy. Projektowanie graficzne dowiedz się więcej Projektowanie logo identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych Dla naszych Klientów zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania identyfikacji wizualnej materiałów reklamowych oraz grafik potrzebnych do prowadzenia kampanii reklamowych i mailingowych. Co oferujemy w zakresie projektowania graficznego Projekty logo Identyfikacja wizualna Projekty dowolnych materiałów reklamowych (wizytówki papier firmowy ulotki broszury banery i inne) Materiały na potrzeby kampanii w Social Mediach i Google Projekty szablonów wiadomości e mail Zamów kompletną obsługę graficzną i wypromuj swoją firmę z naszą pomocą Pozycjonowanie dowiedz się więcej Pozycjonowanie stron i sklepów Nawet najlepiej zaprojektowana graficznie strona www lub sklep internetowy nie osiągnie znakomitych rezultatów bez odpowiedniej reklamy. W obecnych czasach zdecydowanie jedną z najlepiej opłacalnych inwestycji w zakresie reklamy internetowej jest pozycjonowanie. Kompleksowa obsługa w zakresie pozycjonowania obejmuje Audyt SEO Optymalizację strony lub sklepu pod wyszukiwarkę Google Pozycjonowanie lokalne (na hasła związane z daną lokalizacją miastem lub województwem) Pozycjonowanie szerokie (przeznaczone dla większych serwisów oraz sklepów internetowych które planują pozyskiwanie Klientów z większego obszaru np. Całego kraju) Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta po prostu zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie ofertowe. Reklama Google Ads dowiedz się więcej Kampanie Google Ads Wysokie pozycje strony w Google tego samego dnia To realne dzięki systemowi Google Ads (dawniej Ad Words). Oferujemy kompleksowe wsparcie i prowadzenie działań reklamowych w platformie Google Ads. Nasze prace rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb naszego Klienta jego branży oferty oraz grupy docelowej do której będzie kierowana kampania reklamowa.

Po zebraniu odpowiednich danych pracujemy nad strategią marketingową. Po ustaleniu końcowych szczegółów i maksymalnego budżetu reklamowego uruchamiamy reklamę. Narzędzie Google Ads oferuje Reklamę w sieci wyszukiwania Promowanie w sieci reklamowej partnerów Google Prowadzenie kampanii produktowych Kampanie You Tube i Gmail Remarketing Zapraszamy do współpracy. Reklama Social Media dowiedz się więcej Reklama w mediach społecznościowych W dzisiejszych czasach obecność w mediach społecznościowych takich jak Facebook Instagram czy Linkedin to często konieczność. Nasz zespół jest przygotowany na prowadzenie działań reklamowych w popularnych social mediach. Tak samo jak w przypadku innych kampanii reklamowych nie zabieramy się do pracy bez odpowiedniego planu działania. Po rozmowie jesteśmy w stanie doradzić i wspólnie opracować odpowiedni schemat który zastosujemy podczas konfiguracji kampanii reklamowej i jej optymalizacji. Reklama z wykorzystaniem kanałów social media pozwala na Targetowanie reklamy do jasno sprecyzowanej grupy docelowej Uruchomienie remarketingu reklamy do odbiorców którzy weszli już w interakcjęz Twoją firmą Masz biznes i jeszcze nie działasz w mediach społecznościowych Zgłoś się do nas pomożemy 03 REALIZACJE Jak to robimy Sprawdź sam Adara Med Strona internetowa z CMS. Ambi Strona internetowa z CMS. Fon Pizza Sosnowiec i Katowice Strona internetowa z CMS.

Globi Strona internetowa z CMS. HPR Dąbrowa Górnicza Strona internetowa z CMS. Literyzestyroduru. Com Strona internetowa z CMS. Katalog produktów. Mio Work Strona internetowa z CMS. Qmedic Strona internetowa z CMS. Piórem Pisane Sklep internetowy. Integracja z Subiekt GT. Pet Foods Sklep internetowy.

Base Linker. Sklep Globi Sklep internetowy. Integracja z PC Market. PSPLOKI Strona internetowa z CMS. WCAG 2. 1. EML Sklep internetowy Shoper. PRI INVEST Katowice Strona internetowa z CMS. BIP MPGO Sosnowiec System BIP. Fri Olo Hand Made Sklep internetowy.

MPGO Sosnowiec Strona internetowa zgodna z WCAG. Nachemii Sklep internetowy. 4 Partners Gmb H Wielojęzykowa strona internetowa z CMS. Kreatywne Zabawki Sklep internetowy. Pro Camp SILESIA Strona internetowa z CMS. Moduł rezerwacji z kalendarzem. Baseny INTEX Sklep internetowy. 4 Partners Strona internetowa z CMS. Wiele języków. Ideal Design Rozbudowany sklep internetowy.

Mabea Kraków Strona internetowa z CMS. PRUT Strona internetowa z CMS. Remelit Katowice Strona internetowa z CMS. AKS Polska Strona internetowa z CMS. GTE System Strona internetowa z CMS. GABB Strona internetowa z CMS. Kakado Sklep Sklep internetowy system Shoper. Profi Styl Sklep internetowy. Integracje z zewnętrznymi systemami. Atmer Strona internetowa z CMS.

Edu4 Industry Strona internetowa z CMS. Dedykowana funkcja koszyka. Mezaya Sklep internetowy. Help Serwis Sosnowiec Strona internetowa z CMS. Mali Clothes Sklep internetowy system Presta Shop. Fatia Group Landing Page. All4 Robots Strona internetowa typu One Page. Niden Rozbudowana strona internetowa. Wiele języków treści. Expert BHP Strona internetowa z CMS.

Stomatologia Sosnowski Projekt logo. Strona internetowa z CMS. Mercuri Programme Strona internetowa i projekt logo dla Uniwersystetu Ekonomicznego w Katowicach. EDUKO Sklep internetowy z dedykowanymi funkcjonalnościami. Geolink Strona internetowa typu One Page. Milena Ślesińska Projekt logo. BO Bytom Dedykowany panel do głosowania dla UM Bytom. SAF S. A. KAKADO Strona internetowa z CMS.

Dni Bytomia Dedykowany panel do głosowania dla UM Bytom. Strefa Klienta SAF S. Dedykowana aplikacja internetowa. Riexinger Automation Strona internetowa z CMS. Coat Strona WWW z systemem CMS. IGBS S. GROSIK Rachunkowość Strona internetowa typu One Page z CMS. Primost Południe Strona www z CMS. Markom Microwaves Wielojęzyczna strona www z CMS. RAPID Wielojęzyczna strona internetowa z CMS.

SEWIK Wyburzenia Projekt logo. Kamebleon Sklep internetowy Woo Commerce. SSI Instalacje Elektryczne Strona internetowa z CMS. Pro Cobot Seminar in the Box Landing page. Dzięgiel Fotografia Strona internetowa z CMS. Special Works Projekt logo. Pro Cobot Rozbudowana strona internetowa z CMS. Jakon serwis Strona internetowa z CMS. ASTOUR Projekt logo. Strona www z CMS.

Dream Dent Strona internetowa z CMS. GIKO Strona internetowa z CMS. Świat BHP Strona internetowa z CMS. Media porty Strona internetowa z CMS. Calor Group Projekt logo. Wielojęzyczna strona internetowa z CMS. VISION optical TM Strona internetowa z CMS. Snack Max Projekt logo. Rozbudowany sklep internetowy z dodatkowymi integracjami Subiekt GT Allegro Ceneo. Credo Sosnowiec Strona internetowa z CMS.

Subservices Dedykowana aplikacja internetowa. KFTP Strona internetowa z CMS. BHH Mikrohuta Strona internetowa z CMS. Adermat Dedykowana aplikacja internetowa płatności online integracja social media. Shine Factory Strona internetowa z CMS. Prime Logistic Strona internetowa z CMS. Projekt logo. Valbruna Group Polska Strona internetowa z CMS. Nystal Katowice Strona internetowa z CMS. Impression Zabrze Strona internetowa z CMS.

Dedykowane funkcjonalności. Producer Shop Sklep internetowy z dedykowanymi opcjami. So Exciting Sklep internetowy. Opieka Silesia Mini portal. My Visions Strona internetowa z CMS. Donau Strona internetowa z CMS. Nirotech Strona internetowa z CMS. Rozbudowany katalog produktów. Instalator Sosnowiec Strona internetowa z CMS. Prestige Line24 Strona internetowa z CMS.

Justyna Wodecka Strona internetowa z CMS. File Care Strona internetowa z CMS. Materiały reklamowe. STG Cars Strona internetowa z CMS. Katalog pojazdów rezerwacja online. Animatorka Lena Bajer Strona internetowa z CMS. Sklep internetowy OPTYK Dedykowany sklep internetowy. Cargo Silesia Strona internetowa z CMS. Crypto Whisperer Strona WWW z CMS typu One Page. Meble Katowice Strona internetowa z CMS.

ENBlanco Architekci Strona internetowa z CMS. Śrubex Strona internetowa z CMS. Katalog produktów z formularzem zamówień. Rapid Group Strona internetowa z CMS. IPW Projex Strona internetowa z CMS. Biuro rachunkowe DORADCA Strona internetowa z CMS. BHH Mikromed Strona internetowa z panelem zamówień. ALTARO Strona WWW typu One Page. Clic House Strona internetowa z CMS. Firmymiesne Portal aplikacja dedykowana.

CSK Strona internetowa z CMS. OMEGA Strona internetowa z CMS. CENTRUM DIALIZA Strona internetowa z CMS. SOLO CAFFE Strona internetowa z CMS. WOWO Architekci Strona internetowa z CMS. Szafy metalowe. Eu Strona internetowa z CMS. Puczpol Strona internetowa z CMS. Odświeżenie identyfikacji wizualnej. Euro Tools Sklep internetowy.

Hotel Amazonka Strona internetowa z CMS. Formularz rezerwacji pobytu. Polskie Meble Biurowe Strona internetowa z CMS. 321. Auto. Pl Strona internetowa z CMS. Namioty Sosnowski Strona internetowa z CMS. P. W. Vita Strona internetowa z CMS.

Formularz wniosku o kredyt. Bistro w Bibliotece Strona internetowa z CMS. Beatsaudio Sklep internetowy. Transportmodlin Strona internetowa z CMS. Kalkulator wyceny przejazdu. Integracja Google Maps API. Color LED Sklep internetowy. Dodatkowe moduły zarządzania. Integracje systemów ratalnych. White Eagle Sklep internetowy.

Podjedz. Se Portal internetowy. Moduł wycen przejazdu. Baza przewoźników. Aplikacja mobilna. 04 KONTAKT Skontaktuj się z nami Chcesz zadać pytanie wycenić swój projekt lub po prostu doradzić się Napisz wiadomość lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twojej firmie lub zaprosimy na spotkanie do naszego biura. Biuro codeincode. Pl 48 506 814 331 Wypełnij formularz aby otrzymać bezpłatną wycenę Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu i przesłania oczekiwanych przeze mnie treści lub w celu przygotowania oraz realizacji umowy. Wyślij wiadomość Informujemy że Państwa zgoda jest dobrowolna.

Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody) prawo dostępu do danych sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania prawo sprzeciwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. W każdym z wymienionych przypadków prosimy o wysłanie wiadomości e mail na adres biuro codeincode. Pl spod adresu którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest firma Andrzej Jeziorny BIG MINDS prowadzącą działalność pod adresem 41 219 Sosnowiec Kosynierów 44. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować z podanego adresu mailowego na adres biuro codeincode. Pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności oraz realizacji obowiązku informacyjnego RODO. Strony internetowe Sosnowiec Strony internetowe Dąbrowa Górnicza Strony internetowe Będzin Strony internetowe Katowice Strony internetowe Mysłowice Strony internetowe Jaworzno Strony internetowe Olkusz Strony internetowe Zawiercie Strony internetowe Tarnowskie góry Strony internetowe Bytom Strony internetowe Zabrze Strony internetowe Chorzów Strony internetowe Ruda Śląska Strony internetowe Gliwice Strony internetowe Knurów Strony internetowe Rybnik Strony internetowe Wodzisław Strony internetowe Żory Strony internetowe Mikołów Strony internetowe Tychy Strony internetowe Bieruń Strony internetowe Oświęcim Strony internetowe Lędziny Strony internetowe Cieszyn Strony internetowe Ustroń Strony internetowe Skoczów Strony internetowe Zakopane Strony internetowe Bielsko Strony internetowe Żywiec Strony internetowe Czeladź Strony internetowe Pszczyna Strony internetowe Siemianowice Śląskie Strony internetowe Świętochłowice Strony internetowe Orzesze Strony internetowe Czechowice Dziedzice Strony internetowe Śląsk Strony internetowe Częstochowa Strony internetowe Jastrzębie Zdrój Strony internetowe Piekary Śląskie Strony internetowe Łaziska Górne Strony internetowe Racibórz Strony internetowe Myszków Strony internetowe Czerwionka Leszczyny Strony internetowe Lubliniec Strony internetowe Rydułtowy Strony internetowe Pyskowice Strony internetowe Radzionków Strony internetowe Pszów Strony internetowe Kłobuck Strony internetowe Poręba Strony internetowe Imielin Strony internetowe Miasteczko Śląskie Strony internetowe Sławków Strony internetowe Łazy Strony internetowe Szczyrk Strony internetowe Siewierz Strony internetowe Ogrodzieniec Strony internetowe Szczekociny Strony internetowe Pilica Strony internetowe Kraków Strony internetowe Tarnów Strony internetowe Nowy Sącz Strony internetowe Chrzanów Strony internetowe Nowy Targ Strony internetowe Bochnia Strony internetowe Gorlice Strony internetowe Skawina Strony internetowe Wieliczka Strony internetowe Andrychów Strony internetowe Trzebinia Strony internetowe Wadowice Strony internetowe Kęty Strony internetowe Myślenice Strony internetowe Libiąż Strony internetowe Brzesko Strony internetowe Limanowa Strony internetowe Rabka Zdrój Strony internetowe Opole Strony internetowe Kędzierzyn Koźle Strony internetowe Nysa Strony internetowe Brzeg Strony internetowe Kluczbork Strony internetowe Wrocław Strony internetowe Wałbrzych Strony internetowe Legnica Strony internetowe Jelenia Góra Strony internetowe Lubin Strony internetowe Głogów Strony internetowe Świdnica. Nasz serwis internetowy tworzy i wykorzystuje pliki Cookies. Więcej informacji o cookies zakresie i celu przetwarzania danych znajduje się w polityce prywatności.

. Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 14

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com