Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Fantazja - wypożyczalnia strojów rzeszów, dzieci, biofeedback.
Fantazja - wypożyczalnia strojów rzeszów, dzieci, biofeedback.
WWW:
http://www.centra-fantazja.pl
Tagi:
Fantazja, dziecko w Rzeszowie, przedszkole Rzeszów, biofedback, dzieci, przedszkole
Advertisements

Fantazja - wypożyczalnia strojów rzeszów, dzieci, biofeedback.

FB Do pobrania Zabawy Galerie Partnerzy Praca Kontakt URODZINY PRZEDSZKOLE WYPOŻYCZALNIA STROJW FANTAZJA FOR INFORMATION IN ENGLISH CLICK HERE AKTUALNOŚCI DOŁĄCZ DO NASNA FACEBOOK CENTRA ZABAW DLA DZIECI FANTAZJA Centra Zabaw dla Dzieci Fantazja w Rzeszowie prowadzą centrum zabaw w rzeszowskiej hali widowiskowo sportowej Podpromie dwie sale zabaw w galeriach handlowych przedszkole oraz wypożyczalnię strojów. Fantazja w Rzeszowie to największe na Podkarpaciu i jedno z większych w Polsce centrum zabaw i rozrywki dla dzieci i rodziców. Posiada między innymi tysiąc metrowy plac zabaw mieszczący się w hali widowiskowo sportowej zlokalizowanej w centrum Rzeszowa. Dzieciaki bawią się tu na jednej z największych w Polsce konstrukcji składającej się z labiryntu rur przejść zjeżdżalni sali luster i basenów z piłkami. Obok znajdują się dmuchańce ślizgi armatki na piłeczki dziecięce pojazdy oraz specjalnie przygotowany kącik malucha. Rodzice mogą odpocząć w kawiarni lub pobawić się ze swoimi pociechami. Całe wyposażenie spełnia najwyższe standardy posiada wszelkie konieczne atesty i codziennie jest poddawane kontroli. Pracownicy Fantazji dbają o bezpieczną i radosną zabawę najmłodszych. URODZINY I IMPREZY Fantazja to doskonałe miejsce do zorganizowania urodzin dziecka w jednej ze specjalnie przygotowanych i udekorowanych salek. Świetną rozrywką są zabawy okolicznościowe mikołajki dziecięcy sylwester dzień mamy taty dziadków Halloween wieczór andrzejkowy powitanie wiosny i wiele innych. PŁKOLONIE I FERIE Corocznie organizowane są w Fantazji półkolonie oraz ferie zimowe.
Advertisements


Doskonale zaprojektowany program gwarantuje dzieciom kreatywny wypoczynek twórcze zabawy ciekawe wycieczki gry i konkursy oraz pyszne posiłki. Doświadczeni wychowawcy i ich zaangażowanie w pracę gwarantują bezpieczne i radosne spędzenie wolnego czasu. OFERTA DLA FIRM Fantazja ma duże doświadczenie w organizacji imprez dla dużych i małych przedsiębiorstw. Organizujemy bale karnawałowe spotkania integracyjne i wszelkie imprezy firmowe. Prowadzimy konferansjerkę konkursy animacje gry i zabawy. Przy udziale profesjonalnej firmy cateringowej przygotowujemy poczęstunki w trakcie trwania spotkań. WYPOŻYCZALNIA STROJW Fantazja prowadzi największą w Rzeszowie wypożyczalnię strojów karnawałowych i urodzinowych i do przedstawień szkolnych dla dzieci czynną przez cały rok. Znajduje się w niej wiele bajkowych kostiumów a oferta zwiększa się cały czas o nowe przebrania. SALA ZABAW W GALERII RZESZW W galerii Rzeszów znajduje sięnajnowszy plac zabaw Fantazji. Dzieci zapraszamy na świetną zabawę a rodziców na odpoczynek po zakupach do kawiarenki.

To idealne miejsce aby pozostawić dzieci na czas zakupów lub wspólnie z nimi miło spędzić czas w wesołym otoczeniu. Nasz personel zadba o dobrą i bezpieczną zabawę. Zapraszamy również do zorganizowania wspaniałych urodzin dla dzieci w salce urodzinowej. Sala zabaw w galerii Rzeszów posiada też specjalną salkę multimedialną gdzie można pograć w gry komputerowe. Kliknij tu aby obejrzeć galerię zdjęć Fantazja w Galerii Rzeszów SALA ZABAW W GALERII MILLENIUM HALL Zapraszamy do zabawy w tej sali dzieci w wieku do 11 lat. Plac ma dużą powierzchnię na której umieszczona jest konstrukcja zabawowa orazszereg atrakcji dla dzieci. Rodziców zapraszamy do naszej kawiarni na kawę i herbatę. W Fantazji w galerii Millenium Hall można pozostawić dzieci na czas zakupów lub wizyty w kinie które znajduje się po sąsiedzku. Dzieci od trzeciego roku życia mogą tu bezpiecznie bawić się i pozostać pod opieka doświadczonych opiekunek. Plac wyposażony jest równieżw dwie salki urodzinowe.

Jest tutakżeosobne pomieszczenie gdzie mamy mogą przewinąć i nakarmić swoje maluszki. Zapraszamy grupy zorganizowane możemy na raz gościć grupy do pięćdziesięciu osób. Większe grupy zapraszamy do głównego centrum zabaw w hali sportowej na Podpromiu. Wirtualny Spacer Promocje Cennik Urodziny Półkolonie i zimowiska Dla grup zorganizowanych Dla Firm Imprezy z fantazją Przedszkole Wypożyczalnia strojów Stowarzyszenie Fantazja bez barier Biofeedback NEWSLETTER Jesli chcesz otrzymywać informację o nowościach zapisz się na listę KONKURSY DO POBRANIA ZABAWY. . Cennik Urodziny Półkolonie i zimowiska Przedszkole Wypożyczalnia strojów Stowarzyszenie Promocje Imprezy Biofeedback Oferta dla grup Dla firm Dla szkół Fantazja bez barier Galeria Partnerzy Praca w Fantazji Kontakt Copyright 2010 Fantazja. Kontakt. .

Ocena: 4.60/5 Głosów: 20

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com