Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Agaja | Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Agaja
Agaja | Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Agaja
WWW:
http://www.agaja.pl
Advertisements

Agaja | Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Agaja

Aktualności O Nas Agnieszka Janiec Magdalena Chrzęszczyk Elwira Siodmok Małgorzata Kołodziejczyk Katarzyna Głowacka Weronika Kanik Joanna Gontarczuk Magdalena Niemiec Katarzyna Czyżycka Marta Padlikowska Barbara Miłkowska Kamila Żurek Cennik Terapia Szkolenia Fistaszkowo EEG Biofeedback Regulamin Gabinetu Kontakt Galerie Przyjaciele Wydarzenia Konferencja Dzień Otwarty Turnus Stacjonarny Turnus Wyjazdowy Przydatne Linki aac. Org. Pl zdrowyprzedszkolak. Org vegamedica. Pl dzieci. Pl adhd. Pl ortoptyka. Pl zabawkiprogresywne. Pl nowaszkola. Com. Pl craniosacral.
Advertisements


Pl sklep. Ptadhd. Pl Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży Agaja ul. Marzanny 4 a i ul. Gardowskiego 31 30 828 Kraków tel 692 791 770zobacz na mapie ZATRUDNIMY FIZJOTERAPEUTĘ Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY Z DZIEĆMI Gabinet Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży AGAJA w związku z poszerzaniem oferty terapeutycznej podejmie współpracę z fizjoterapeutami. Interesują nas fizjoterapeuci którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi mile widziane kursy (PNF Bobath Terapii Manualnej i inne). Oferujemy pracę w młodym szybko rozwijającym się zespole. CV z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e mail. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych 13 listopada 2013 pani doktor EWA TOMASZEWSKA KRYK Informujemy żepani doktorEWA TOMASZEWSKA KRYKbędzie w Krakowie przyjmować dopiero w styczniu 2014 jeśli ktoś potrzebuje wcześniejszych wizyt to pani doktor zaprasza do Warszawy lub Tych 8 listopada 2013 Grupa terapeutyczna dla dzieci nieśmiałych z problemami emocjonalnymi trudnościami w zachowaniu oraz dla dzieci autystycznych Zajęcia odbywają się w małych 5 cio 6 cio osobowych grupach raz w tygodniu w piątki i trwają 90 minut.

W dwóch grupach wiekowych Dzieci w wieku 6 8 lat od 17. 00 do 18. 30 Dzieci w wieku 9 13 lat od 18. 30 do 20. 00 Optymalny okres trwania terapii to od 4 do 8 miesięcy. Program zawiera nauka obiektywnej oceny siebie w sytuacji zadaniowej podnoszenie samooceny i wiary we własne siły ja w zadaniu trening nawiązywania i podtrzymywania relacji społecznych ja i inni. Rozwijanie pasji i zainteresowań ( zajęcia plastyczne dogoterapia gra na bębnach fotografia ) Terapia grupowa pozwala dzieciom przeżyć poczucie wspólnoty. Pokazuje że ich problemy nie są wyjątkowe nietypowe. Uczy współpracy z innymi dziećmi. Efekty dla uczestników grupy (dzieci i młodzież) Podniesienie samooceny podniesienie pewności siebie Kształtowanie umiejętności nawiązywania prawidłowych kontaktów społecznych ograniczenie lęków związanych z kontaktami społecznymi pozyskanie umiejętności samodzielnego funkcjonowania w środowisku poza domem Nauka sposobów przezwyciężania trudności i dążenia do celu Rozwój wyobraźni i postawy twórczej Wystawa prac dzieci w galerii Trzecie Oko na Kazimierzu Grupa prowadzona jest przez psychologa dogoterapeutę plastyka muzyka i fotografa Koszt zajęć 240 zł karnet na 4 zajęcia w miesiącu (65 zł pojedyncze zajęcia) Zaczynamy 4 października ZAPRASZAMY 28 września 2013 Szczegóły Dzień Otwarty 3 września 2013 Lek med.

EWA TOMASZEWSKA KRYK W dniach 12 13 i 14 września będzie w naszym gabinecie przyjmować pani doktorEWA TOMASZEWSKA KRYK zapisy w sekretariacie pod numerem tel 692791770 ZAPRASZAMY 22 sierpnia 2013 Szkolenie 29. 06 29 czerwca odbedzie się szkolenie na temat zastępowania agresji u dzieci. Prowadzi je pan Leszek Nowak psycholog psychoterapeuta. Koszt 60 zł. Start o 9. 30. Koszt 60 zł zapisy w sekretariacie gabinetu. 1 czerwca 2013 Dzień Dziecka Agajowym dzieciaczkom wiele miłości i postępów w terapii 1 czerwca 2013 Turnus Stacjonarny przedłużony W związku z dużym zainteresowaniem turnusem stacjonarnym przedłużamy jego trwanie na drugie 2 tygodnie od 17 tego lipca zapraszamy 1 czerwca 2013 podatku W formularzu PIT wpisz numer KRS 0000338389 W rubryce Informacje uzupełniające cel szczegółowy 1 podaj 10064 Grupa OPP Agaja Pomocna Dłoń (Kraków) Warto Przeczytaćneurologopedia integracja sensoryczna gabinet terapeutyczny Facebook Likebox Slider Pro for Word Press. Kontakt. .

Ocena: 4.50/5 Głosów: 18

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com