Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
VR event to np.: okulary VR lub HTC Vive
VR event to np.: okulary VR lub HTC Vive
WWW:
http://symulatory24.pl
Tagi:
symulator dachowania,symulator dachowania wynajem,wynajem symulatorów,wynajem symulatorów jazdy,symulatory wynajem,symulator jazdy wynajem,symulator poduszki powietrznej,symulator air bag,symulator pit stop,refleksomierz,refleksomierz wynajem,fotobudka,fo
Opis:
Wynajem symulatorów to atrakcyjny pomysł na event motoryzacyjny i dzień bezpieczeństwa. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń wymaga zapewnienia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje i test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń aranżują strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są właściwie zamocowane pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na uatrakcyjnienie oferty każdej imprezy firmowej. Do rywalizacji i team buildingu najlepszy jest symulator PIT STOP. Szybka wymiana koła to idealny sposób na realizację ciekawej atrakcji na event. Wynajem symulatorów jazdy oraz innych urządzeń pozwala zaplanować event motoryzacyjny w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli event ma mieć charakter sportowy i nawiązywać do klimatu Formuły 1 można zamówić symulator jazdy. Wynajem jest bardzo wygodny i prosty. Wystarczy wykonać telefon lub napisać maila aby zamówić symulatory. Wynajem na event lub safety day zawiera kompleksową obsługę oraz przewóz. Organizacja safety day w firmie pozwala na zastosowanie wielu ciekawych urządzeń. Dużym zainteresowaniem cieszy się symulator poduszki powietrznej oraz refleksomierz. Wynajem urządzeń na safety day musi być starannie przemyślany. Symulator air bag odkrywa zasady działania poduszki powietrznej. Refleksomierz umożliwia badanie czasu reakcji kierowcy. Do robienia zdjęć i selfie na festynie najlepiej sprawdza się fotobudka. Wynajem tego urządzenia pozwala na uwietrznienie zadowolenia gości. Fotobudka to hit nie tylko na pikniku ale również i podczas safety day. Wynajem atrakcji na event to najlepsza okazja do skorzystania z ofert symulatorów motoryzacyjnych, VR i bezpieczeństwa.
Advertisements

VR event to np.: okulary VR lub HTC Vive

Symulatory24 TOP Wynajem symulatorów Symulator dachowania Symulator zderzeń Alkogogle narkogogle Symulator jazdy rajdowy Playseat Symulator jazdy wyścigowy RED BULL Symulator jazdy uniwersalny Troleje Test Stewarta Symulator AIR BAG Symulator PIT STOP Okulary VR event VR Refleksomierz Symulator decyzyjnego czasu reakcji Waga przeciążeniowa Symulator jazdy na rowerze Energorower Virtuix OMNI Bieżnia VR Platforma VR Fotobudka Organizacja eventów Kontakt Previous Next Symulator dachowania Symulator dachowania to urządzenie świetnie działające na eventach imprezach integracyjnych safety day i szkoleniach ( w tym m. In. Doskonalenie techniki jazdy). Podstawę konstrukcji symulatora dachowania stanowi seryjny samochód osobowy. Zamontowany na specjalnie zaprojektowanej konstrukcji. Pozwala aby symulator wykonał obrót wokół własnej osi. Symulator dachowania pełne 360 stopni osiąga w kilka lub kilkanaście sekund. Do wnętrza symulatora zapraszane są dwie osoby. Po zajęciu miejsca pierwsza czynność którą należy wykonać w symulatorze dachowania to zapięcie pasów. Licencjonowany instruktor sprawdza czy pas działa poprawnie czy spełnione są wszystkie warunki bezpiecznej symulacji. Należy pamiętać o kilku zasadach poprawnie zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Advertisements


Osoby biorące udział w symulacji proszone są o pozostawienie wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Oprócz instruktarzu z poprawnie zapiętych pasów bezpieczeństwa (organizacja safety day doskonalenie techniki jazdy) symulator dachowania daje możliwość zobrazowania zachowania luźno pozostawionych rzeczy w kabinie samochodu. Piłeczki lub pluszaki świetnie symulują inne ciekawe przedmioty. Po zamknięciu drzwi symulator dachowania wykonuje obrót a osoby będące wewnątrz otrzymują pierwszą dawkę wiedzy i doświadczenia (organizacja safety day). Szkolenie z użyciem symulatora dachowania może zostać powiększone o instruktaż ewakuacji osoby z pojazdu będącego na dachu i wiele innych ćwiczeń. Symulator dachowania na evencie pozwala na przeprowadzenie ciekawych konkursów. Rywalizacja team building integracja z użyciem symulatora dachowania to świetna atrakcja na event safety day i moc emocji. Jak działa symulator dachowania Symulator dachowania to atrakcja na event dzień bezpieczeństwa szkolenie itp. Zbudowana w oparciu o certyfikowaną konstrukcję napędzaną silnikiem elektrycznym. Dbając o zachowanie realizmu i bezpieczeństwa osób biorących w symulacji określona została progowa prędkość obrotu.

Symulator dachowania posiada możliwość obrotu wokół własnej osi w lewo i w prawo. Możliwość zatrzymania w każdej dowolnej pozycji to duża zaleta symulatora dachowania. Tylko symulator dachowania daje możliwość bezpiecznego testowania swoich umiejętności wisząc głową w dół lub w pozycji bocznej. Ile osób może skorzystać z symulatora dachowania Z symulatora dachowania w jednym momencie mogą skorzystać dwie osoby. To rozwiązanie optymalne i bezpieczne. W ciągu każdego eventu safety day i szkolenia dostosowujemy długość symulacji do możliwości czasowych. Zawsze zależy nam aby z symulatora dachowania skorzystała największa iczba osób. Symulator dachowania dla kogo Symulator dachowania to świetna atrakcja na event. Symulator wzbudza duże zainteresowanie wszystkich uczestników eventu. Nie trzeba posiadać prawa jazdy.

Przecież w większości korzystamy z samochodów jesteśmy pasażerami itd. Warto aby każda osoba skorzystała z tego ciekawego urządzenia. Wynajem symulatora dachowania będzie strzałem w dziesiątkę. Czy warto mieć symulator dachowania na evencie Tak. Symulator dachowania to atrakcja na event które zapewnia adrenalinę rozrywkę pozwala na zorganizowanie fajnych konkursów. Jednocześnie dostarcza dużą dawkę wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. Użycie symulatora dachowania na evencie spowoduje że Klient będzie postrzegał organizatora jako osobę dbającą o coś więcej niż tylko rozrywka. Organizacja dnia bezpieczeństwa safety day z użyciem symulatora dachowania. Organizacja safety day z użyciem symulatora dachowania będzie strzałem w środek tarczy. Symulator skupia na sobie bardzo duże zainteresowanie uczestników safety day którzy z chęcią korzystają z tego urządzenia szkoleniowego.

Obsługę symulatora zawsze stanowią licencjonowani instruktorzy dla których priorytet to przekazanie konkretnej wiedzy która podniesie bezpieczeństwo na polskich drogach (BRD Stop wariatom drogowym zapinaj pasy). Z czym warto połączyć symulator dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator zderzeń Symulator zderzeń to atrakcja na event safety day lub szkolenie. Symulator zderzeń to urządzenie zbudowane w oparciu o pochylnię z atestowanym fotelem. Wykonuje on jazdę w dół w specjalnych szynach. Symulator to bardzo solidna i przemyślana konstrukcja która pozwala w bezpieczny sposób przeprowadzić symulalację zderzenia z obiektem. Symulator zderzeń doskonale pokazuje jak ważne dla naszego zdrowia i życia są prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa. Są trzy zasady dotyczące prawidłowego zapinania pasów i symulator świetnie pozwala na ich przećwiczenie. Wspólnie z symulatorem dachowania symulator zderzeń jest podstawą eventów motoryzacyjnych i szkoleń motoryzacyjnych (w tym safety day). Jak działa symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) Bezpieczny fotel symulatora zderzeń zamontowany został na specjalnej konstrukcji. Po zwolnieniu elementu zabezpieczającego fotel powoli zjeżdża w dół.

Konstrukcja symulatora pozwala na dostosowanie prędkości w przedziale 5 8 km h Dla kogo jest symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu z symulatora zderzeń mogą korzystać osoby dorosłe młodzież osoby starsze i dzieci. Czy tylko na eventy Prowadzimy pokazy i szkolenia z wykorzystaniem symulatora zderzenia czołowego. W trakcie symulacji wykorzystujemy również adapter do pasów bezpieczeństwa i foteliki dla dzieci. Symulator świetnie funkcjonuje podczas safety day. Organizacja eventu BHP z jego użyciem bardzo często wzbogacana jest przez alkogogle i wagę przeciążeniową. Dzień bezpieczeństwa w firmie to zawsze ciekawe i angażujące pracowników wydarzenie. Świetnie działa podczas safety day Symulator zderzeń w połączeniu z symulatorem air bag i symulatorem dachowania jest narzędziem masowego uświadamiania i dostarczania wiedzy nt. Bezpiecznej pozycji za kierownicą poprawnie zapiętych pasów i sposobu zabezpieczania ładunku w samochodzie. Symulatory motoryzacyjne stanowią bardzo dobrą bazę szkoleniową dla osób korzystających z samochodów (kierowca pasażer). Jednocześnie symulatory pozwalają chronić innych uczestników ruchu.

Z czym warto połączyć symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symualtor dachowania symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Alkogogle narkogogle Alkogogle narkogogle to urządzenie które pokazuje zachowanie osoby będącej pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Wystarczy założyć na głowę alkogogle i spróbować wykonać prostą czynność. Dzięki alkogoglom nasz błędnik zwariował i wykonując róznegorodzaju zadania wyglądamy jak osoba nietrzeźwa. Symulacja pokazuje jak ważna dla naszego bezpieczeństwa jest unikanie używek. Alkogogle wykorzystujemy na wiele sposobów. Oprócz typowych działań edukacyjnych realizujemy również konkursy zadania z natury ciekawe. Alkogogle narkogogle idealnie pasują do spacerów jazdy lub zadań zręcznościowych. Większość osób zakładających alkogogle twierdzi że nic nie widzi lub że po spożyciu alkoholu widzi inaczej. Oczywiście. Dzięki specjalnej opatentowanej konstrukcji alkogogle wpływają poprzez zaburzenie postrzegania świata na nasz błędnik.

NIe chodzi o to jak widzimy tylko jak idziemy podnosimy przedmioty lub prowadzimy samochód. Alkogogle powodują że podniesienie małego przedmiotu stanowi duży wyczyn. Przykład wykorzystania alkogogli Komponujemy zestaw zawierający jedną parę alkogogli beczki po preparatach spożywczych naklejki magnetyczne namiot taśmę biało czerwoną i dziecięcą zabawką z kategorii dopasuj klocki do otworu. Na pierwszy rzut oka temat jest bardzo prosty. W rzeczywistości wychodzi różnie a wyniki dzięki użyciu alkogogli są zaskakujące. Zadania dodatkowo wpływa na integrację zespołu daje możliwość punktowania wybrania zwycięzcy lub po prostu zrobienia fajnego stanowiska na evencie. Alkogogle dla kogo Alkogogle narkogogle to bardzo popularne urządzenie mające niezwykłą sympatią absolutnie wszystkich uczestników eventu czy też szkolenia (safety day). Dzięki systemowi regulacji alkogogle można dopasować do każdego uczestnika korzystającego ze stanowiska na evencie i szkoleniu (safety day). Z czym warto połączyć alkogogle narkogogle symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator jazdy rajdowy Playseat Symulator jazdy Playseat to najlepsza dostępna na rynku platforma symulacyjna. Kubełkowy fotel naszego symulatora i najwyższej jakości osprzęt umożliwiają osiągnięcie najwyższego poziomu realizmu.

Symulator jazdy pozwala na idealne odwzorowanie jazdy samochodem rajdowym. Atrakcja na event najwyższego poziomu wyposażona m. W kierownicę Logitech G29 system audio. Dodatkowych wrażeń dostarczą monitory typu curved czyli eliptycznie zakrzywione. Pozwalają na jeszcze większe wejście w świat symulacji i jazdy. Symulatory tego typu zostały docenione przez kierowców rajdowych którzy dzięki nim szkolą swoje umiejętności. Na naszych eventach każdy uczestnik może być jak zawodnik serii WRC. Adrenalina emocje na światowym poziomie. Tylko na naszych eventach. Jak działa symulator jazdy Wystarczy usiąść w fotelu naszego symulatora jazdy i nacisnąć pedał gazu.

W zależności od konfiguracji symulacja może mieć różny poziom trudności. Symulator jazdy pozwala na rozegranie rywalizacji w oparciu o te same warunki identyczne dla wszystkich uczestników. Jaki jest poziom realizmu w symulatorze jazdy Jak sama nazwa wskazuje to symulator jazdy czyli coś co jest bardzo podobne ale czasami trochę inne od jazdy w realnym świecie. Realizm symulatora jazdy zależy od wykorzystanego oprogramowania. Dzięki różnorodności oferty gier i aplikacji możemy dostosować poziom realizmu jazdy do oczekiwań naszych Klientów. Z symulatorów tego typu korzystają nie tylko fani gier samochodowych ale również kierowcy rajdowi i wyścigowi. Z czym warto połączyć symulator rajdowy Playseat symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator jazdy wyścigowy RED BULL Licencjonowany symulator jazdy RED BULL. Symulator testowany przez najlepszych kierowców wyścigowych z zespołu Red Bull Racing F1 Team. Symulator jazdy został doceniony przez kierowców z teamu Daniela Ricciardo i Maxa Verstappena. Ich opina wpłynęła na ostateczny kształt symulatora jazdy Red Bull.

Dzięki temu każda osoba jadąca symulatorem będzie mogła poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Symulator jazdy Red Bull zapewnia najlepszy klimat wyścigowy adrenalinę i moc rywalizacji. Emocje oraz rywalizacja na najwyższym poziomie. Tego symulatora jazdy nie może zabraknąć na Twoim evencie. Symulator jazdy Red Bull posiada oficjalne oznaczenia Red Bull Racing F1 Team czyli zespołu Formuły 1 który odnosi spektakularne sukcesy na arenach F1 na całym świecie. Symulator jazdy Red Bull jest wykonany z niezwykła starannością prezentuje się świetnie i będzie ozdobą każdego eventu. Z czym warto połączyć symulator jazdy wyścigowy Playseat Red Bull symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator jazdy uniwersalny Dzięki najnowszej technologii touchdrive każdy samochód osobowy może zostać przekształcony w symulator jazdy. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności kierowcy radość z jazdy i adrenalina związana z rywalizacją. Poczuj radość jazdy w wirtualnym świecie zasiadając w prawdziwym samochodzie. Wszyscy kierowcy będą mieli dokładnie takie same warunki jazdy dzięki czemu przeprowadzony konkurs o tytuł Mistrza jazdy w dużej mierze będzie zależał od umiejętności.

Wciśnij pedał gazu na maxa i osiągaj najlepsze wyniki w prawdziwym symulatorze jazdy. System nie wymaga ingerencji w komponenty samochodu. Z czym warto połączyć symulator jazdy symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Troleje Troleje to specjalne kółeczka montowane na tylnej osi pojazdu. Troleje występują w dwóch odmianach najazdowe lub montowane bezpośrednio w miejsce koła. Troleje pozwalają na przeprowadzenie ćwiczeń szkoleń (safety day) z treningu bezpiecznej jazdy i opanowania w sytuacji niebezpieczeństwa na drodze (BRD). Troleje umożliwiają prowadzenie samochodu w poślizgu kontrolowanym i ćwiczenie opanowania samochodu. Kierowca pod okiem licencjonowanego instruktora doskonalenia techniki jazdy rozwinie swoje umiejętności. Troleje dają również możliwość przeprowadzenia konkursów oraz prób sprawnościowych. Troleje dla kogo Skutecznie korzystać z trolei mogą osoby posiadające prawo jazdy. Poziom umiejętności jazdy nie jest tutaj decydujący.

Wręcz przeciwnie troleje skierowane są dla osób które chcą stale podnosić swoje umiejętności prowadzenia samochodu. Podobnie jak symulator jazdy czy symulator dachowania troleje również mają swoich gorących zwolenników którzy chętnie skorzystają z nich podczas eventu lub szkolenia (safety day). Czy troleje są bezpieczne Tak troleje są bezpieczne. Jest jeden warunek należy bezwzględnie wykonywać polecenia instruktora. Jazda na trolejach wymaga opanowania i pełnej koordynacji. Te i wiele innych elementów będziemy ćwiczyć podczas szkoleń i safety day. Sposób montażu trolei Troleje montuje się na tylnej osi samochodu przednionapędowego. Wystarczy podnieć samochód i wsunąć pod koło wózek trolei oparty o 4 kółeczka. Koło i wózek muszą zostać spięte specjalnym pasem. Przed ruszeniem samochodem z trolejami należy zaciągnąć hamulec awaryjny.

Z czym warto połączyć troleje symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Test Stewarta Test Stewarta to motoryzacyjne zadanie polegające na prowadzeniu samochodu w sposób płynny i delikatny. Ćwiczenie świetnie sprawdza się podczas safety day eventów oraz moto show. Test Stewarta realizujemy poprzez zamontowanie specjalnego talerza na pokrywie silnika. Magnesy lub specjalne ssawki skutecznie mocują talerz Stewarta do karoserii samochodu. Test Stewarta zmusza kierowcę do takiego stylu jazdy aby umieszczona na talerzu Stewarta piłeczka nie upadła. Niezależnie od ilości ciasnych zakrętów podjazdów zjazdów slalomu i nieprzewidzianych sytuacji piłeczka musi zostać na swoim miejscu. Test Stewarta to zadanie które daje możliwość przeprowadzenia wielu konkursów oraz rywalizacji motoryzacyjnej. Jednocześnie stanowi ciekawy element szkolenia z zakresu taktyki jazdy samochodem. Test Stewarta to ć wiczenie opracowane przez 3 krotnego Mistrza Świata Formuły 1 Sir Jackie Stewarta. Test jazdy wymusza na kierowcy płynną i delikatną jazdę.

W praktyce na drodze przekłada się na umiejętność jazdy w sposób dynamiczny i bezpieczny. Test Stewarta dla kogo Test Stewarta to ćwiczenie uniwersalne dające szansę zwycięstwa każdej osobie posiadającej umiejętność prowadzenia samochodu. Rewelacyjnie jeżeli podczas eventu czy safety day zostanie połaczone z innymi zdaniami z doskonalenia techniki jazdy troleje refleksomierz symulator dachowania. Czy Test Stewarta wymaga modyfikacji w samochodzie Nie. Talerz Stewarta montuje się za pomocą magnesu lub ssawki bezpośrednio do pokrywy silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo go zamontować. Z czym warto połączyć Test Stewarta symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator AIR BAG Symulator wybuchu poduszki powietrznej to bardzo ciekawe urządzenie dające możliwość zaprezentowania detonacji poduszki powietrznej. Dzięki symulatorowi AIR BAG możliwe jest wytłumaczenie sposobu działania poduszki powietrznej. Symulator zawiera stelaż i pulpit sterowania. Symulatora AIR BAG może zostać użyty również w pomieszczeniu zamkniętym.

Należy jednak pamiętać o tym że poduszki powietrzne zawierają ładunki pirotechniczne dlatego też bezwzględnie należy zastosować się do poleceń instruktora. Poduszki powietrzne wystrzeliwują z prędkością ponad 300 km h a ich zadaniem jest ochrona zdrowia i życia osób poruszających się samochodem. Stworzony przez nas symulator AIR BAG pozwala na prezentację zasad działania systemu AIR BAG. W trakcie pokazu wskazujemy również na zagrożenia wynikające z niewłaściwej pozycji za kierownicą. Po zakończonej prezentacji każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć co zostaje z kierownicy z zamontowaną poduszką powietrzną. Symulator AIR BAG a bezpieczeństwo Nasz symulator gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa prezentacji. Wszystkie oferowane przez nas symulatory posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Dodatkowo symulator AIR BAG obsługuje wykwalifikowany instruktor posiadający niezbędną wiedzę do profesjonalnego oraz bezpiecznego przeprowadzenia symulacji. Czy symulator AIR BAG strzela prawdziwymi poduszkami powietrznymi Symulator AIR BAG w swej budowie działa w oparciu o fabryczne komponenty w tym kierownicę oraz poduszki powietrzne identyczne do tych zamontowanych w samochodach wiodących marek. Z czym warto połączyć symulator AIR BAG symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator PIT STOP Symulator PIT STOP pozwoli poczuć siłę adrenaliny towarzyszącej najlepszym zespołom rajdowym i wyścigowym na świecie.

Zapewne nie jeden raz myślałeś co czują mechanicy w PIT STOP podczas wyścigu. Symulator PIT STOP daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności mechanika i osoby sprawnie posługującej się narzędziami. Zadanie w stanowisku symulator PIT STOP polega na jak najszybszej wymianie koła. Proste prawda Symulator PIT STOP to specjalnie zaprojektowany uchwyt oraz dwa koła. Zadaniem osoby korzystającej z symulatora polega na jak najszybszej zamiani kół. Pamiętaj że od Twoich umiejętności zależeć będzie czas i bezpieczeństwo kierowcy. Adrenalina i walka o jak najlepszy czas. Symulator PIT STOP to stanowisko które wciągnie do gry nie tylko fanów Formuły 1. Jakie narzędzia wykorzystywane są w stanowisku symulator PIT STOP Symulator PIT STOP pozwala na zastosowanie różnych narzędzi począwszy od kluczy ręcznych aż na profesjonalnych kluczy pneumatycznych. Dostosujemy symulator PIT STOP do Twoich preferencji.

Symulator PIT STOP tylko dla mechaników Oczywiście nie Symulator PIT STOP to urządzenie uniwersalne. Świetnie radzą sobie wszyscy użytkownicy za każdym razem wykręcając lepsze wyniki. Symulator PIT STOP to też świetne urządzenie do zabaw integracyjnych i rywalizacji. Symulator jazdy vs symulator PIT STOP Symulator jazdy stanowi świetne uzupełnienie symulatora PIT STOP. Oba urządzenia tworzą strefę wyścigową znaną z najlepszych torów jazdy. Z czym warto połączyć symulator PIT STOP symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Okulary VR event VR Okulary VR lub inaczej gogle wirtualne rozszerzonej rzeczywistości pozwalają nam na odkrycie zupełnie nowych i nieznanych nam obszarów. Okulary VR jednym kliknięciem pozwolą nam odwiedzić szczyt Mount Everest lub niedostępne obszary 1000 m pod ziemią. Ciekawym przeżyciem dzięki VR jest wspólne śniadanie z mnichami buddyjskimi a chwilę później akrobacje na desce snowboardowej. Jak to możliwe Wystarczy założyć gogle VR na głowę. Okulary VR (okulus) to niezliczone możliwości i duża dawka adrenaliny.

Nie wymagają dodatkowych ustawień. Okulary VR to rozrywka dla całych rodzin. Specjalne filmy 360 stopni pozwalają nam w pełni wykorzystać możliwości okularów Virtual Reality (VR). Okular VR to podstawa organizowanych eventów VR. Coraz większa popluarność okularów VR związana dużą z ilością dostępnych urządzeń powoduje że event VR stale odkrywa nowe możliwości. Okulary VR dają wiele możliwości Różne aplikacje na okulary VR powodują że VR to niesamowite centrum rozrywki Gry VR filmy VR 360 czy tez aplikacje kreatywne VR pozwalają na realizację najróżniejszych projektów nie tylko z zakresu VR. Okulary VR to nie tylko gogle Oprócz gogli VR zestaw zawiera kontrolery pozwalające ruszać postacią w świecie wirtualnym łapać przedmioty czy prowadzić pojazdy przyszłości. Future event To koncepcja zbudowania eventu w oparciu o najnowsze zdobycze techniki symulatory smartfony i platformy VR. Z czym warto połączyć okulary VR symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Refleksomierz Refleksomierz pozwala na sprawdzenie czasu reakcji użytkownika na bodziec. W tym przypadku refleks testuje zapalająca się dioda.

Na konstrukcji refleksomierza umieszczonych zostało ich kilkanaście. Ilość diod i ich rozmieszczenie pozwalają na przeprowadzenie konkurencji dzięki którym refeksomierz zdobył chlubne miano urządzenia zachęcającego do ruchu i aktywności fizycznej. Refleksomierz to nie tylko rywalizacja i chęć doskonalenia się w podążaniu za najlepszym wynikiem. Refleksomierz to również urządzenie rozwijające koordynację ruchową i czas reakcji. Zadaniem użytkownika polega na jak najszybszym zgaszeniu diody poprzez naciśnięcie odpowiedniego guzika na refleksomierzu. Zadanie odbywa się z zaprogramowanym przez obsługę czasie. Na koniec zliczane są punkty które pozwalają wybrać nam zwycięzcę w konkursie refleksu. Refleksomierze tego typu wykorzystywane są przez sportowców ora kierowców rajdowych. A czy Ty znasz swój refleks Jak to działa Refleksomierz to świetnie wyglądająca konstrukcja z zamontowanymi przyciskami led. Po naciśnięciu przycisku start na refleksomierzu a dokładnie na diodach zapala się światło.

Refleksomierz daje możliwość regulowania ilości iczęstotliwości zapalonych diod. Refleksomierz dla kogo Z refleksomierza mogą skorzystać wszyscy goście eventu w tym dzieci. Nie ma żadnych ograniczeń. Wręcz przeciwnie refleksomierz zachęca do dużej aktywności fizycznej. Z czym warto połączyć refleksomierz symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator decyzyjnego czasu reakcji Symulator decyzyjnego czasu reakcji to absolutna nowość na rynku (eventy safety day). Na specjalnym wyświetlaczu pojawiają się komendy i sygnały na które natychmiast musi zareagować kierowca. Symulator decyzyjnego czasu reakcji świetnie współpracuje z symulatorem dachowania dlatego też cały system został wkomponowany do wnętrza Mercedesa SLK (symulator dachowania 2. 0 od Sunset Projekt). Symulator decyzyjnego czasu reakcji pozwala uzmysłowić kierowcy jak dużo zależy od naszej kondycji fizycznej i psychoaktywnej. Nasze zmęczenie czy brak skupienia od razu zaowocuje słabym wynikiem na symulatorze decyzyjnego czasu reakcji.

Czy symulator decyzyjnego czasu reakcji jest skierowany tylko do kierowców Nie. Symulator decyzyjnego czasu reakcji pozwala na przeprowadzenie szkoleń uniwersalnych. Każdy człowiek ma swój czas reakcji a nasz symulator pozwala na wskazanie obszarów do doskonalenia. Ile trwa sesja w symulatorze decyzyjnego czasu reakcji Jedna sesja może trwać od 2 do 15 minut. Ilość programów którymi dysponuje symulator decyzyjnego czasu reakcji pozwala dostosować zakres szkolenia do potrzeb i oczekiwań Klienta. Z czym warto połączyć symulator decyzyjnego czasu reakcji symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle waga przeciążeniowa Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Waga przeciążeniowa Waga przeciążeniowa pozwala na symulację i obliczenie wagi różnych przedmiotów podczas hamowania przy określonej prędkości. Waga przeciążeniowa pozwala na prowadzenie eksperymentów przy różnej prędkości. Waga przeciążeniowa to symulator który w realny sposób wpływa na świadomość ludzką. Symulatory tego typu co waga przeciążeniowa bardzo dobrze sprawdzają się na eventach i safety day. Z czym warto połączyć symulator wagę przeciążeniową symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Symulator jazdy na rowerze Symulator trenażer jazdy na rowerze to prawdziwy rower z kołem 26 podłączony do systemu przenoszącego ruch kół w rzeczywistości bezpośrednio do świata wirtualnego.

Symulator trenażer jazdy na rowerze podobnie jak refleksomierz wymaga od użytkownika pewnej ilości siły i ruchu. Podczas pedałowania na rowerze trenażer reguluje siłę obciążenia różną dla podjazdów i zjazdów. Na ekranie 32 calowego monitora kolarz widzi swoją trasę. Symulator trenażer jazdy na rowerze pozwala na jazdę w świecie wirtualnym w różnych rejonach świata. Można wykorzystać w symulatorze trenażerze jazdy na rowerze również swoje własne trasy. Symulator trenażer jazdy na rowerze a rywalizacja Tak. Symulator trenażer jazdy na rowerze pozwala na rozegranie pasjonujących wyścigów w trakcie których wyłonimy mistrza jazdy rowerowej. Czy bardzo trzeba się zmęczyć na symulatorze trenażerze jazdy na rowerze Symulator trenażer jazdy na rowerze wymaga minimalną ilość siły do przejechania każdej nawet njtrudniejszej trasy. Jednocześnie jadąc rekreacyjnie nie osiągniemy zadowalającego czasu. Każdy użytkownik musi znaleźć swój złoty środek poruszając się w świecie wirtualnym.

Z czym warto połączyć s ymulator jazdy na rowerze trenażer rowerowy energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka refleksomierz gogle VR okulary VR HTC Vive wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Energorower Energorower to prawdziwy rower z zamontowaną wytwórnią prądu. Pedałując energorower wytwarza siłę napędzającą generator. Otrzymany prąd 12 V trafia do przetwornicy która modyfikuje go na 230 V. Dzięki temu energorower potrafi zasilić każde urządzenie elektryczne o mocy do 400 W. Ekologiczne i ciekawe rozwiązanie jakim jest energorower zafascynowało już wiele osób podczas licznych eventów oraz safety day. Najczęściej wytworzony prąd wykorzystujemy do zasilenia wyciskarki do soków do napędzenia zestawu muzycznego lub toru do wyścigów RC. Energorower występuje w dwóch odmianach na bazie roweru spinningowego oraz na bazie roweru MTB. Z czym warto połączyć symulator rowerowa wytwórnia prądu energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka refleksomierz gogle VR okulary VR HTC Vive wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Virtuix OMNI Bieżnia VR Platforma VR Platforma ruchu VR pozwala na pełne zaangażowanie użytkownika w grę. Wielokierunkowa bieżnia VR zapewnia niemal 100 interakcję. Mówiąc wprost w świecie wirtualnej rzeczywistości (VR) możemy robić już niemal wszystko.

Skakać biegać skradać się kucać itd. Świetnym uzupełnieniem bieżni VR są gadżety takie jak pistolet VR czy tez kontrolery ruchu. Platforma VR została wykonana z najwyższej jakości materiałów niesamowicie wygląda i przykuwa uwagę. Współpracuje z okularami VR HTC Vive. Dostępne gry dla bieżni platformy VR Aplikacje i gry VR dla bieżni pojazwiają się stale. Daje to mozliwość wybrania najlepszego z możłiwych zestawów gr VR dla platformy. Strzelanki sport rywalizacja łamigłówki i gry zręcznościowe. Czy bieznia VR mocno wciąga w rywalizację Tak. Realizm rozgrywki osiągnął niespotykany dotąd poziom. Bieżnia VR to absolutny hit na evencie VR.

Użytkownik VR może zapomnieć i biec zbyt mocno. Ochronę przed opuszczeniem bieżni VR zapenia jej konstrukcja. Bieżnia VR platforma VR dzięki specjalnemu pierścieniowi zabezpieczającemu chroni użytkownika przed opuszczeniem interaktywnej powierzchni. Z czym warto połączyć platformę VR bieżnię VR Virtuix Omni symualtor dachowania symulator zderzeń (symulator zderzenia czołowego) symulator jazdy Formuła 1 wyścigowej Playseat Red Bull symulator jazdy rajdowej gogle VR okulary VR HTC Vive symulator air bag (detonacja poduszki powietrznej) symulator pit stop (szybka wymiana koła) symulator decyzyjnego czasu reakcji refleksomierz tor jazdy modele RC troleje test stewarta alkogogle narkogogle Atrakcje na event wynajem energorower symulator jazdy na rowerze symulator łowienia ryb fotobudka wynajem pokazy sprzedaż Pokaż dostępne symulatory Fotobudka Wszyscy kochają zdjęcia. Szczególnie te z fotobudki przypadły gościom setek eventów. Liczne śmieszne stroje nakrycia głowy i tabliczki z podpisami. Wystarczy stanąć przed obiektywem i uśmiechnąć się. Zabawę z fotobudką możemy połączyć z realizacją eventu foto retro gdzie goście dodatkowo będą mogli przymierzyć stroje z epoki w której na salonach królowały damy a u ich boku gentlemani. Pokaż dostępne symulatory Kontakt Imię Adres email Temat Wiadomość Wyślij Wynajem symulatorów Kasia 48 505 212 017 Marcin 48 693 042 529 Organizacja eventów Wynajem atrakcji Organizacja safety day Eventy rowerowe . Kontakt.

.

Ocena: 4.20/5 Głosów: 21

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com