Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Symulatory dachowania
Symulatory dachowania
WWW:
http://symulator-dachowania.pl
Tagi:
symulator dachowania,symulator dachowania cena,symulator dachowania wynajem,wypożycz symulator dachowania,wypożyczalnia symulatorów dachowania,symulatory dachowania,mobilny symulator dachowania,najem symulatora dachowania
Opis:
Nowoczesny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Prowadzimy pokazy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada kilka ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany nawet w ciężko dostępnych miejscach gdzie brak zasilania elektrycznego. Posiadamy własne urządzenia prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze symulatory dachowania. Najem symulatora dachowania dokonuje się po uzgodnieniu dogodnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena używania przenosi się nawet tysiąckrotnie na polepszenie bezpieczeństwa. Wypadki drogowe są dużym obciążeniem dla budżetu a zdrowie i życie ludzi nieocenione. Symulator dachowania – wynajem krótkookresowy oraz długoterminowy na pokazy i kursy cykliczne. Zaplanuj niepowtarzalne wydarzenie i pokaż jego uczestnikom jak istotne jest bezpieczeństwo na drogach. Mobilny symulator dachowania upiększy twoją imprezę i będzie najważniejszą atrakcją.
Advertisements

Symulatory dachowania

Toggle navigation Home Oferta Galeria Dla kogo Jak korzystać Kontakt Popraw bezpieczeństwo przez symulator dachowania. Symulator dachowania wynajem na terenie całego kraju. Podaruj ludziom bezpieczeństwo przez symulator dachowania Oferta Symulator dachowania doskonale nadaje się na wynajem event piknik imprezę targi konferencje szkolenie festyn koncert dzień bezpieczeństwa safety day prelekcje ćwiczenia. Symulator dachowania to edukacyjna atrakcja wywołująca niezapomniane wrażenia. Do tej pory zrealizowaliśmy setki szkoleń i pokazów na terenie całego kraju. Specjalną strefę bezpieczeństwa z naszymi motoryzacyjnymi symulatora zbudowaliśmy w wielu wspaniałych miejscach jak hotele amfiteatry szkoły parki centra handlowe firmy zakłady produkcyjne organizacje państwowe. Symulator dachowania jest atrakcją dzięki której podarujesz ludziom to co najważniejsze bezpieczeństwo. Każdy kto sprawdzi czym jest symulator dachowania będzie zawsze pamiętał o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Symulacja dachowania wywołuje niezapomniane przeżycia i zostaje w pamięci na długo. Bezpieczne doświadczenie dachowania zapewnią instruktorzy techniki jazdy pracujący na co dzień na specjalnych obiektach gdzie prowadzą szkolenia z bezpiecznej jazdy. Bezpieczeństwo drogowe to nasz wspólny interes dlatego nasz symulator dachowania powinien przyjechać na twoją imprezę i przekonać gości do zapinania pasów.
Advertisements


Symulator dachowania to maszyna do rozwijania świadomości kierowców na rzecz poprawy bezpieczeństwa drogowego. Urządzenie wprowadza samochód osobowy w ruch obrotowy wokół własnej osi. Symulator dachowania imituje w bezpiecznych warunkach wypadek drogowy w którym dochodzi do dachowania. Symulator dachowania dane techniczne Czas pracy nieograniczony Montaż i demontaż 15 min Przepustowość 60 osób 1 h Zasilanie 230 V (zabezpieczenie 1 k W) Niezbędne miejsce 4 x 2 5 m Cel Przekonanie kierowców i pasażerów do zapinania pasów bezpieczeństwa. Galeria W symulatorze znajdują się luźne przedmioty (maskotki pianki piłki zabawki) zastępujące przedmioty codziennego użytku. Przewozimy w samochodzie niezabezpieczone urządzenia elektroniczne zakupy i inne ciężkie rzeczy które podczas dachowania mogą uszkodzić nasze ciało a nawet zabić. Symulator dachowania działa na wyobraźnie imitując bezpośrednie zagrożenie przez tego typu przedmioty. Prawdziwe dachowanie to niebezpieczny wypadek podczas którego wszystkie przedmioty wewnątrz kabiny stają się śmiertelnie niebezpieczne. Symulator dachowania uczy zapinania pasów bezpieczeństwa przed rozpoczęciem jazdy. Wisząc przez kilka sekund do góry nogami uczestnik atrakcji wyobraża sobie jak wielkim zagrożeniem jest wypadek i jakie niesie zagrożenia dla jego zdrowia i życia.

Po skorzystaniu z naszego symulatora dachowania nawet największy ryzykant będzie jeździł bezpieczniej. Oferujemy wynajem symulatora dachowania wraz z usługą szkoleniową. Instruktor podczas ćwiczeń podpowie jak ustawić fotel samochodowy na co zwrócić uwagę zapinając pas bezpieczeństwa i co robić kiedy dojdzie do wypadku. Chcesz zobaczyć jak wygląda świat do góry nogami Dowiedzieć się jak bezpiecznie zapinać pasy Doświadczyć jakie zagrożenia pojawiają się podczas wypadku Jeśli tak to koniecznie spróbuj eksperymentu dachowania Mobilny symulator dachowania pozwoli na bezpieczne przeżycie wypadku drogowego z którego wyjdziesz bez szwanku Dla kogo symulator dachowania Adresowany jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowców pasażerów dorosłych młodzieży i dzieci. Z atrakcji dachowania mogą skorzystać osoby powyżej 150 cm wzrostu osoby niższe i dzieci koniecznie muszą znajdować się w foteliku samochodowym. Jak korzystać z symulatora dachowania Z symulatora może jednocześnie korzystać maksymalnie 5 osób. Po wejściu do kabiny samochodu uczestnicy zajmują miejsce i zapinają pasy bezpieczeństwa. Instruktor bezpiecznej jazdy przekaże wskazówki dotyczące poprawnego zapięcia pasów ustawienia foteli oraz zasad bezpieczeństwa. Po krótkiej rozmowie symulator zostaje włączony i obraca się wokół własnej osi.

Symulator dachowania zostaje na krótką chwilę zatrzymany do góry kołami lub na boku aby pokazać uczestnikom trudności i zagrożenia z wydostania się po takim wypadku. Następnie symulator wraca do pozycji wyjściowej i zatrzymuje się. Uczestnicy mogą bezpiecznie opuścić symulator dachowania zadać dodatkowe pytania instruktorom przemyśleć doświadczenie ocenić swoje codzienne bezpieczeństwo. Nasz symulator dachowania Smart for two. Posiada regulowaną prędkość obrotową dochodzącą do 60 obrotów na minutę. Taki wynik zapewnia mu tytuł najszybszego symulatora dachowania w Polsce. Dzięki niebagatelnym osiągom symulacja jest zbliżona do przeciążeń podczas prawdziwego wypadku. Symulator dachowania możemy zatrzymać w dowolnej płaszczyźnie imitując nagłe zakończenie rolowania w sytuacji kiedy pojazd nie wrócił do pierwotnej pozycji (na koła). Posiadamy w ofercie treningowy symulator dachowania w którym możliwe są ćwiczenia wychodzenia z pojazdu po dachowaniu. Trenujemy wychodzenie kiedy pojazd zatrzymał się na boku lub do góry kołami.

Znamy sposoby i procedury na bezpieczne opuszczenie pojazdu po dachowaniu oraz ewakuację pasażerów. Niezliczoną ilość razy prowadziliśmy szkolenia z opuszczania symulatora dachowania kiedy uczestnik wisi do góry nogami. Nasze doświadczenie i zaangażowanie buduje przyjazną atmosferę i przyczynia się do zdobywania umiejętności przez uczestników zajęć. Symulator dachowania jest dla nas narzędziem szkoleniowym i pomocą dydaktyczną. Użyczenie i wynajem symulatora dachowania służy nie tylko świetnej zabawie ale nauce poprzez szkolenie pokazy i doświadczenie. Zapraszamy do współpracy firmy organizacje instytucje i osoby prywatne do promowania bezpieczeństwa na drogach. Wynajem symulatora dachowania jest bezcenną inwestycją w bezpieczeństwo bliskich. Posiadamy kilka rodzajów symulatorów dachowania i oferujemy ich wynajem. W naszej ofercie znajdziesz symulator dachowania na bazie samochodu Smart for two Volkswagen New Beetle Volkswagen Golf. Symulatory posiadają niezbędne certyfikaty dające gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa.

Symulator dachowania posiada zasilanie na 230 V lub siłę 380 V. Posiadamy własny agregat prądotwórczy przez co możemy prowadzić szkolenie w najtrudniej dostępnych miejscach. Symulator dachowania używa się na utwardzonym podłożu w najgorszym wypadku na trawie. Posiadamy symulator który można wykorzystać w salach konferencyjnych hotelach czy targach. Symulator dachowania na samochodzie Smart można transportować ręcznie po opuszczeniu lawety. Realizowaliśmy szkolenie z wykorzystaniem symulatora dachowania na drugim piętrze w Sheraton Sopot Hotel. Regulamin korzystania z symulatora dachowania Sprawdź Kontakt Skontaktuj się z nami Formularz kontaktowy Wyślij Dane teleadresowe 796 565 888 Polski Event ul. Unii Europejskiej 10 75 32 600 Oświęcim biuro polskievent. Pl. Designed by TOP.

Kontakt. .

Ocena: 4.30/5 Głosów: 24

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com