Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Sklep rośliny doniczkowe aranżacje wypożyczanie kwiatów od Tomaszewskiego
Sklep rośliny doniczkowe aranżacje wypożyczanie kwiatów od Tomaszewskiego
WWW:
http://www.rosliny.pl
Advertisements

Sklep rośliny doniczkowe aranżacje wypożyczanie kwiatów od Tomaszewskiego

Październik 24 Sobota Bożeny Seweryna O nas 1920 Sprzedaż Aranżacje Wypożyczalnia Sklepy Kontakt O nas Mamy dobrą tradycję zawsze stawiamy na jakość. Firma założona w 1920 r. jest największym w Polsce producentem idystrybutorem roślin doniczkowych. Nasze rośliny wielokrotnie zdobywały medale i wyr oacute żnienia. Produkujemy 4 mln roślin rocznie. Oferujemy 300 gatunk oacute w i ich odmian. Przodujemy w Polsce w produkcji roślin tropikalnych i bardziej quot europejskich quot . Poza gatunkami srzedawanymi sezonowo kwiatami balkonowymi i rabatowymi większość roślin oferujemy przez okrągły rok. Mamy ponad 400 klient oacute w w Polsce i za granicą. Są wśr oacute d nich hurtownie kwiaciarnie i supermarkety. Regionalni przedstawiciele obsługują klient oacute w na terenie całej Polski.
Advertisements


Nasze filie zatrudniają 150 os oacute b z czego 50 zajmuje się obsługą klient oacute w. Nasze uprawy zajmują 34 000 m2. Nad tą gigantyczną produkcją czuwa grupa specjalist oacute w o wysokich kwalifikacjach wspomagana m. In. Przez Instytut Kwiaciarstwa w Skierniewicach. Wsp oacute łpracujemy także z wiodącymi ogrodnikami w Polsce i za granicą kt oacute rzy produkują wybrane gatunki na nasze zam oacute wienie. Historia 1920 Historia firmy rozpoczyna się z chwilą gdy pan Jan Tomaszewski kupuje niewielki dwuhektarowy kawałek ziemi na peryferiach Warszawy. 1928 Gospodarstwo rozwija się pod rządami jego syna Mieczysława działacza przedwojennego Polskiego Związku Producent oacute w Warzyw. 1935 Gospodarstwo jest już znanym w stolicy dostawcą nowalijek. Stąd trafiają na stołeczne targowiska og oacute rki pomidory i melony.

Syn pana Mieczysława Rafał zgłębia tajniki uprawy pod okiem taty. 1936 Historia firmy nabiera tempa powstaje pierwsza szklarnia. 1944 Za pomoc w zaopatrzeniu walczącej Warszawy pan Mieczysław zostaje odznaczony Warszawskim Krzyżem Powstańczym. Lata 60. W czasach kiedy widok traktor oacute w wciąż jeszcze należał do rzadkości kwiaty i warzywa na targ woziło się konnym zaprzęgiem. . Lata 70. Dekada pod znakiem uprawy modnych goździk oacute w. Lata 80. Czas storczyk oacute w ndash cymbidium cathleya i phalaenopsis.

1990 Właścicielkami Gospodarstwa zostają c oacute rki pana Rafała Agata iDorota. Ich mężowie i wsp oacute łwłaściciele firmy kontynuują dobrą rodzinną tradycję. 1994 Gospodarstwo powiększa się o Szklarniowy Zakład Doświadczalny Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach o powierzchni 26 tys. M2. 1998 Powstają kolejne szklarnie o powierzchni 8 tys. Następuje gruntowna reorganizacja firmy zyskaliśmy nowe logo nowy statusprawny. I nowe perspektywy Sprzedaż Profesjonalna obsługa. Dostarczamy towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin. Rośliny są zaopatrzone w etykiety z opisem i kodem kreskowym EAN 13. Komputerowy system wystawiania dokument oacute w dostosowujemy do potrzeb klienta.

Markety Obsługujemy sieci sklep oacute w o r oacute żnym asortymencie i wielkości. Proponujemy r oacute żne sposoby dystrybucji w oacute zki kwiatowe CC z dostawą do sklepu lub magazynu centralnego małe w oacute zki EC palety kartony lub show boxy z dostawą do magazynu centralnego Sprzedaż hurtowa W naszych sklepach oferujemy szeroki asortyment roślin własnej produkcji pochodzenia krajowego oraz importowanych z Holandii Włoch Belgii. Świeży dostarczany jest 2 3 razy w tygodniu. Zakupy hurtowe odbywają się w specjalnej strefie oddzielonej od sprzedaży detalicznej. Oferujemy własny transport oraz korzystne terminy płatności. Detal Można u nas kupić pojedyncze okazy roślin z całego świata. Realizujemy każde r oacute wnież nietypowe zam oacute wienia. Zapewniamy doradztwo. Aranżacje Aranżacje roślinne Zakup roślin to dopiero początek. Teraz musimy dobrać właściwą donicę i podłoże.

Całość trzeba ładnie wyeksponować pamiętając że każda roślina wymaga innych warunk oacute w. Nie masz doświadczenia nie wiesz kt oacute re wybrać rośliny aranżacje pozostaw nam. Zajmiemy się wszystkim co niezbędne. Przy zakupie roślin i doniczek ndash zapewniamy bezpłatny projekt i transport. Wypożyczalnia Rośliny potrzebne od zaraz Rośliny doniczkowe można kupić. Ale można je r oacute wnież wypożyczyć Wypożyczanie kwiat oacute w jesteśmy jedyną firmą w Polsce kt oacute ra świadczę taką usługę. Na imprezę okolicznościową uroczysty bankiet spotkanie firmowe ndash wypożyczamy zar oacute wno rośliny jak i doniczki. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie rośliny a dział logistyki dowiezie je na miejsce. Szczeg oacute łowych informacji o zasadach wynajmu roślin udzielają pracownicy naszych sklep oacute w firmowych. Sklepy Tomaszewski sp z o.

O. Warszawa Al. Krakowska 205 211 tel. Work 22 846 11 02 pon. sob. 800 2000 niedz. 900 1900 Tomaszewski sp z o. Skierniewice Al. Sobieskiego 89 tel. Work 46 832 43 23 w.

26 pon. pt. 800 1700 sob. 900 1700 Przyjedź. Zostaw samoch oacute d na naszym parkingu albo. Wjedź prosto do ogrzewanej hali sprzedaży Wybierz. Na miejscu czeka na ciebie 300 gatunk oacute w roślin w stałej sprzedaży oraz szeroki wyb oacute r kwiat oacute w sezonowych. Jeśli szukasz wyjątkowej rośliny sklep firmowy to jest odpowiednie miejsce Sprowadzamy rośliny r oacute wnież na specjalne zam oacute wienia klient oacute w. Potrzebujesz pomocy Do domu na taras czy do biura W pełnym słońcu czy w cieniu Nasi pracownicy pomogą ci dobrać odpowiednią roślinę doradzą jak ją pielęgnować zaproponują odpowiednią doniczkę a nawet ndash fachowo przesadzą wybrany okaz. Teraz tylko pakowanie.

Jeśli trzeba ndash zapakujemy twoją roślinę by bezpiecznie dotarła na miejsce. Możesz także skorzystać z naszego transportu. Kontakt Tomaszewski sp z o. Al. Krakowska 205 211 02 180 Warszawa Tel. 22 846 11 02 Fax 22 846 55 59 e mail poczta tomaszewski. Com. Pl Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000163370 NIP 5220100226 Kapitał zakładowy 200 000 00 PLN Ogłoszenie.

Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 5

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com