Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Ścinawa miasto
Ścinawa miasto
WWW:
http://www.scinawa.pl
Tagi:
Ścinawa, Andrzej Holdenmajer, Jan Przybylski, Gmina Ścinawa, Jan Tomasz Kotapka, Radni Ścinawy, Łęgi Odrzańskie, Bagna Ścinawskie, Paweł Flunt, Krzysztof Marek,
Opis:
Serwis informacyjny Miasta i Gminy Ścinawa
Advertisements

Ścinawa miasto

Ścinawa miasto które czuje Bluesa Szukaj Saturday Mar 09th Ostania aktualizacja 09 34 46 PM GMT Ostanie Port będzie tętnił życiem Z okazji Dnia Kobiet Społeczny Komitet Stop Odkrywce wspiera protesty rolników przeciwnych odkrywce w Wielkopolsce Remontują na własny koszt Odbyły się warsztaty scenariuszowe Zapisy dzieci do Przedszkola na terenie Gminy Ścinawa Zawiadomienie o LXI Sesji Rady Miejskiej 3 miejsce Artura Trubickiego na Word Cup Harasuto Jak opiekować się osobą starszą w domu Bez zasięgu przez złodziei Start ŚcinawaŚcinawa 2013Imprezy i wydarzenia Gmina Ścinawa Z życia miasta Ścinawa 2012Z życia miasta Imprezy i wydarzenia Gmina Ścinawa Ścinawa 2010Informacje Z życia Miasta Wydarzenia Imprezy Ścinawa 2011Z życia miasta Wydarzenia Imprezy TV Ścinawa 2009Z życia miasta Wydarzenia Imprezy Ścinawa 2008Ścinawa 2008 Imprezy 2008 Gmina ŚcinawaGmina Ścinawa 2013 Gmina Ścinawa 2012 Gmina Ścinawa 2011 Gmina Ścinawa 2010 Gmina Ścinawa 2009 Gmina Ścinawa 2008 Urząd MIasta i GminyInformacje Burmistrz Ścinawy Rada Miasta i Gminy UMiG ŚcinawaUMiG 2008 2009 CTiKCentrum Turystyki i Kultury Biblioteka Miejska Konkursy OświataGimnazjum Przedszkola Szkoły Podstawowe SportKarate Piłka Nożna Pozostałe dyscypliny EkologiaEkoŚcinawa Turystyka Stop Odkrywce RozmaitościFotoNews Porady LGD Kraina Łęgów Odrzańskich 1 procent Z historii miasta Stowarzyszenie Równe Szanse Blues Konkursy Granty Dotacje Zdrowie Nowe Technologie SKUL MGZZOP Bezpieczeństwo Jesteś tutaj Start Skip to content Port będzie tętnił życiem Po zimowej przerwie w naszej gminie ruszają pełną parą kolejne inwestycje. Jeszcze do końca maja w ścinawskim porcie stanie druga część wiaty turystycznej na ponad 100 miejsc siedzących. Ponadto do k. . Więcej Z okazji Dnia Kobiet W Dniu Kobiet i na każdy kolejny dzień wszystkim Paniom życzę by spełniły się wszystkie Wasze marz. Społeczny Komitet Stop Odkrywce wspiera protesty rolników przeciwnych odkrywce w Wielkopolsce Stowarzyszenie Nasz Dom działające w Gminie Krobia (woj. Wielkopolskie) członek Ogólnopolskiej Koa. Remontują na własny koszt Cztery rodziny oczekujące na listach do przydziału lokali mieszkalnych socjalnych z zasobu mieszkani. Odbyły się warsztaty scenariuszowe W dniu 5 marca odbyły się warsztaty scenariuszowe połączone z pokazem filmu Księstwo prowadzone pr. Zapisy dzieci do Przedszkola na terenie Gminy Ścinawa Od 01 marca 2013 r. Rozpoczęły się zapisy dzieci do Przedszkola Publicznego w Ścinawie i Oddziałów Z.
Advertisements


Zawiadomienie o LXI Sesji Rady Miejskiej Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. O samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. . 3 miejsce Artura Trubickiego na Word Cup Harasuto W łódzkim Pucharze Świata wzięło udział ponad 869 zawodników z 93 klubów z 18 państw. Zawody Pucharu. Ścinawa 2013 Imprezy i wydarzenia Gminny turniej wiedzy pożarniczej W dniu 26 lutego 2013 r. Już po raz kolejny odbyły. WIęcej Wiosłowali w zimie (aktualizacja) Turniej szachowy Niezapomniany Koncert Noworoczny Gmina Ścinawa Jasełka w Wielowsi W dniu 3 lutego o godzinie 15 w Wielowiei odbyły s.

WIęcej Było słodko i miło w Przychowej Dostały legitymacje Dzień babci i dziadka w Szkole Podstawowej w Tymowej Z życia miasta Jak opiekować się osobą starszą w domu Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ścinawi. WIęcej Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego. Kochać i szanować Projekt Moja Szansa rusza po raz szósty Urząd MIasta i Gminy Ścinawa Informacje Stawki za wodę i ścieki uchwalone Na poniedziałkowej sesji radni przyjęli nową taryf. WIęcej Świadczenia pielęgnacyjne w innej formie Spotkanie Koła PTTK Kursy dla rolników Sekretarz MiG Wycinka drzew Jak zrobić to legalnie Tymczasem uzyskanie pozwolenia na legalną wycinkę. WIęcej Wymień dowód osobisty kiedy i jak Zezwolenie na sprzedaż alkoholi Zanim pomożesz sprawdź Burmistrz Ścinawy Grom dziękuje W dniu 20 lutego 2013r. Na ręce Burmistrza Ścinawy. WIęcej Spotkanie w Civitas Christiana Konkurs na dyrektora gimnazjum Spotkanie z Burmistrzem w sprawie budżetu na 2013r. Kultura i Literatura Centrum Kultury i Turystyki W Krainie Pani Muzyki W dniu 18 lutego 2013r. W Centrum Turystyki i Kult. WIęcej Popularnośc Sekcji Szachowej w CTiK Turniej Tenisa Stołowego w CTiK Kurs Djski za nami Biblioteka Miejska Nowości w bibliotece na jesienne wieczory Houston mamy problem Katarzyna Grochola zmienia fr.

WIęcej Spotkanie z pisarką Krystyną Śmigielską Burmistrz czytał dzieciom Spotkanie autorskie Zaproszenia Konkursy Dzień Kobiet w CTiK Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie ma zaszczyt. WIęcej KABARET Smile w CTiK Zawody na ergometrach wioślaskich Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Sport Pozostałe dyscypliny Mistrzostwa powiatu lubińskiego w tenisie stołowym We wtorek 15. 01. 2013 w Gimnazjum nr 3 w Lubinie od. WIęcej Podwójne szachowe zwycięstwo IV Jesienne Biegi na Orientację Od ratusza do ratusza Karate 6 medali na zawodach karate Cuprum Cup Legnica W dniu 17. 11. 2012 r. W Hali Sportowej Zespołu Szk. WIęcej Zawodniczka na medal XXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate WKF Pierwszy start po wakacjach Piłka Nożna Nabór młodych piłkarzy Najlepsze piłkarskie Gimnazjum w Polsce oraz Akade. WIęcej Sportowy weekend Gromu Puchar Gromu powędrował do Odry Puchar Gromu zdobyty przez Kłos Moskorzyn Edukacja i Oświata Gimnazjum Gimnazjaliści pną się w górę 26 lutego odbył się I etap konkursu historycznego.

WIęcej Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim w Zieleńcu Historycy z Gimnazjum najlepsi w powiecie Eliminicje gimnazjalne Młodzież zapobiega pożarom Przedszkola Przedszkolaki przystroiły choinkę Kolorowe świąteczne ozdoby na choince znajdującej. WIęcej Jarmark przedszkolaków Przedszkolaki zapraszają na jarmark Nowy punkt przedszkolny w Parszowicach Szkoły Podstawowe Uroczysta Gala Teatralna zakończyła zajęcia feryjne W dniu 8 lutego odbyła się Uroczysta Gala Teatraln. WIęcej Ruszyły zajęcia dla dzieci na feriach w SP3 Uroczyste zakończenie I okresu roku szkolnego Zajęcia na feriach dla uczniów SP 3 z projektu unijnego Wiesci z Wieści z Kraju i Świata Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 1951 roku w podziemiach więzienia Urzędu B. WIęcej Oferta bezpłatnych kursów dla osób niepełnosprawnych Nowa kwota bazowa Ubezpieczenie obowiązkowe Wieści z Województwa TPD dziękuje swoim sympatykom i wręcza odznaki Siła TPD to różnorodność działań w jedności celów. WIęcej Do pobrania bez logowania za darmo Dolnoślązacy zdecydują Operatywni specjaliści Wieści z Powiatu Bez zasięgu przez złodziei Nie ma internetu nie działają komórki a także ni. WIęcej Więcej o miliard na kopalnię w Chile Klub Rugby Miedziowi Lubin rekrutuje zawodników Praca na budowie i w reklamie Rozmaitości Konkursy Granty Dotacje EFS po 2013 roku Ministerstwo pokazuje założenia nowego programu operacyjnego 28 stycznia br. Wizja Europejskiego Funduszu Społe. WIęcej Rusza konkurs grantowy Pracownia Talentów Fundacji Tesco Dzieciom Konkurs Świetlica Dzieci Praca Dotacje dla przedsiębiorców wspierające innowacyjność Zdrowie i Uroda Wykonaj bezpłatną mammografię W Legnicy został otwarty nowy Zakład Opieki Zdrowo. WIęcej Orzekanie o Zdarzeniach Medycznych nowelizacja ustawy Uwaga kleszcze Specjalnie oznaczony numer życia. Prośba Akademi Medycznej Nowe Technologie Innowacje w regionie Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.

A. W Legnic. WIęcej Nowe prawo już niczego nie ściągniesz z internetu E podatki jednak łatwiej Internet na kryzys Ekologia i Turystyka EkoŚcinawa Już wkrótce Polacy masowo będą produkować energię na własny użytek W ciągu kilku lat wykorzystywanie mikrowiatraków . WIęcej Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie musiał zostać zebrany i przetworzony Kosze na odpady w sprzedaży Dotacje na systemy solarne Turystyka Pierwszy Barbórkowy spływ kajakowy za nami W dniu 1 grudnia 2012 pod patronatem Burmistrza Śc. WIęcej Giełda piosenki turystycznej Z biegiem Odry VI Międzynarodowy Integracyjny Spływ Kajakowy. Wrocław Głogów 2012 Stop Odkrywce Dolnośląscy radni przeciwko odkrywce Podczas czwartkowej sesji sejmiku województwa dol. WIęcej Jeszcze do wtorku można przesłać wnioski do strategii województwa Oburzeni słowami ministra List otwarty do Marcina Korolca Ministra Środowiska Ścinawa 2012 Imprezy i wydarzenia Jarmark Bożonarodzeniowy z pysznościami i świecidełkami Ścinawską tradycją stał się doroczny Jarmark Bożon. WIęcej Wspólna Wigilia 2 latka Centrum Turystyki i Kultury Mikołaj przyjechał wozem strażackim Gmina Ścinawa Jasełka w Szkole Podstawowej w Tymowej Kultywowanie tradycji Bożonarodzeniowych na stałe. WIęcej Spotkanie przy opłatku w Zaborowie Nowe Koło Gospodyń Wiejskich Mikołajki w Gminie Ścinawa Z życia miasta Z wizytą u Mai W okresie przedświątecznym Burmistrz Ścinawy Andrz. WIęcej Będą zbierać dla Mikołaja Wigilijna kolacja emerytów i rencistów KGHM Z paczkami w świetlicy terapeutycznej Ścinawa 2011 TV TVL Odra Nie o taki prezent chodziło.

Burmistrz Ścinawy Andrzej Holdenmajer otrzymał od. WIęcej TVL Odra Bawili się w porcie. Kasia Wilk zdobyła serca Ścinawian (video) TVL Odra Poczuli bluesa. Wydarzenia Imprezy III Jarmark Świąteczny Cała społeczność szkolna spisała się na medal. Rod. WIęcej Barbórka emerytowanych górników Święto ścinawskiej oświaty Morsy popłyną Odrą Z życia miasta Liceum dzienne już w Ścinawie Od września 2012 w Ścinawie rozpocznie swoją dział. WIęcej Obcięli Burmistrzowi czy obetną sobie Co dalej z azbestem Włamał się po prezenty Ścinawa 2010 TV TVL Odra Stowarzyszenie Równe Szanse ma 10 lat. Miarą postępu cywilizacji są nie tylko nowe techni. WIęcej TVL Odra Centrum Kultury i Turystyki otwarte TVL Zmiażdżyli w pierwszej turze. TVL Odra Taka powódź to nie powódź Wydarzenia Imprezy Otworzyli nowe centrum W dniu 9 grudnia o godzinie 15 21 Pan Andrzej Hold.

WIęcej Święto Niepodległości z CTiK Dzień Zesłańców Sybiru Dożynki Gminne 2010 (video) Z życia miasta XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Tradycyjnie jak co roku w drugą niedzielę styczni. WIęcej I Kolacja wigilijna w nowym CTiK Kolacja Wigilijna Podwójny sukces Holdenmajera Ścinawa na starej fotografii Ostatnia aktualizacja 2013 03 03 Dziś imieniny obchodzą Franciszka Katarzyna Dominik Pogotowie wodociągowe Awarie wodociągów 693 698 961 Kierownik wodociągów 693 698 009 Dyrektor ZGK 601 681 118 Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie Wynajem sal na konferencje szkolenia wesela przyjęcia SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE TANIE NOCLEGI tel. W godz. Od 10 00 do 18 00 76 845 79 17 w godz. Od 18 00 do 10 00 668 435 466 ul. Tadeusza Kościuszki 1 Ścinawa � NAJBLIŻSZE WYDARZENIA 17. 03. 2013 17. 2013 10. 00 III Ścinawskie Kaziuki 21.

04. 2013 21. 2013 16. 00 Kabaret Smail w CTiK Więcej informacji na ctik. Scinawa. Pl Weather Widget Kronika Ścinawska Koncert Noworoczny Dzień Babci i Dziadka w CTiK Tymowskie Kolędowanie Gminne nieruchomości pod inwestycje Teren o pow. Około 19 ha położony w rejonie ul. Legnickiej drogi powiatowej Nr 20337 oraz ulicy Spacerowej w Ścinawie na obrzeżu terenu przebiega bocznica kolejowa przeznaczony pod tereny aktywności gospodarczej a zwłaszcza przemysł składy (zakłady produkcyjne i rzemieślnicze bazy składy magazyny handelhurtowyi półhurtowy) Teren o pow. 3 8463 ha przy ulicy Witosa w Ścinawie szosie krajowej nr 36 przeznaczony pod usługi handlu gastronomii rzemiosła nieprodukcyjnego obsługi działalności gospodarczej usługi pocztowe i łączności usługi komunikacyjne na wydzielonych działkach pod tereny obsługi komunikacji z dopuszczeniem usług komercyjnych a zwłaszcza stacje paliw myjnie usług handlu i gastronomii warsztatów samochodowych punktów wulkanizacyjnych salonów samochodowych handlu akcesoriami samochodowymi stacji kontroli pojazdów. Samorządowy Informator SMS KODY DLA POSZCZEGLNYCH MIEJSCOWOŚCI Losowe ogłoszenia Śluby wesela inne Filmowanie2013 02 28Usługi biznesŚluby wesela inne FilmowanieSprzedam działkę budowlaną w Ścinawie2013 03 07NieruchomościSprzedam działkę budowlaną zabudowa szeregowa prąd.

Poszukuję Panią z pięknym uśmiechem2013 03 02DrobneSzukam Pania która jechała busem w sobote busem o. Menu Główne StartŚcinawaGmina ŚcinawaUrząd MIasta i Gminy ŚcinawaCKITSportEdukacjaEkologiaWiesci zLokalnieGalerieOgłoszeniaDodaj OgłoszenieKalendarz imprezŚcinawa na starej fotografi Stop odkrywce Biblioteka poleca Houston mamy problem Katarzyna Grochola Bohaterem powieści jest Jeremiasz sympatyczny i błyskotliwy trzydziestodwulatek który znalazł się na tzw. życiowym zakręcie. Est piekielnie zdolnym operatorem filmowym ale okazał się zbyt prawy i bezkompromisowy by w filmie. Nie ma pracy przędzie więc cienko a kredyt za mieszkanie spłacać trzeba. Więcej o książce Opowiem ci o wolności Holewiński Wacław Gdy we wrześniu 1939 roku nazistowskie Niemcy zaatakowały Polskę Maria Nachtman i Walentyna Stempkowska były młodymi naiwnymi rozmarzonymi dziewczynami. Choć zupełnie sobie obce podzieliły podobny los. Więcej o książce Tłumacz (Your Language) Facebook Fan zresetuj ustawienia Góra Żadna część jak i całość utworów zawartych na serwisie nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem szeroko pojętą digitalizacją fotokopiowaniem lub kopiowaniem w tym także zamieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody Administratora Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Administratora lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie. div. Kontakt.

.

Ocena: 4.00/5 Głosów: 12

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com