Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Urząd Gminy Radomin
Urząd Gminy Radomin
WWW:
http://www.radomin.pl
Tagi:
Radomin, urząd,
Opis:
Strona Urzędu Gminy w Radominie
Advertisements

Urząd Gminy Radomin

Urząd Gminy Radomin O gminieAktualnościGaleriaKontaktBIPKarty usług Menu główne Strona głównaInformacje o gminieAktualnościKultura i SportOśrodek ChopinowskiPolicjaOSPInwestycje gminneFundusze UnijnePPWOWArchiwumOdpady Kto nas odwiedza Naszą witrynę przegląda teraz3 gości Zdjęcia z gminy Imieniny � Dziś Benedykta Konstantego Jutro Alojzego Bernarda Pojutrze Bozeny Krystyny Strona główna Harmonogram zebrań wiejskich w roku 2013 Więcej Dzień Kobiet zaproszenie Z A P R O S Z E N I E Wójt Gminy Radomin i Przewodniczący Rady Gminy Radomin serdecznie zapraszają Panie na uroczystość z okazji Dnia Kobiet która odbędzie się w dniu 7 marca 2013 r. (czwartek) o godz. 17 00 w świetlicy wiejskiej w Radominie. Podczas uroczystości wystąpi zespół Claritas. Organizatorzy zwracają się z prośbą o potwierdzenie telefoniczne przybycia na spotkanie do dnia 6 marca 2013 r. Pod numerem telefonu (56) 683 75 22 wew. 14 lub 17. Serdecznie zapraszamy Konkurs recytatorski Regionalna Izba Pamięci Marii Dąbrowskiej w Płonnem zaprasza do udziału w III Powiatowym Konkursie recytatorskim pt. Bliżej Marii Dąbrowskiej który odbędzie się w dniu 15. 04. 2013 r.
Advertisements


O godz. 10 00 w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem. Więcej OGŁOSZENIE O NABORZE Nazwa i adres Urzędu Gminy Urząd Gminy Radomin Radomin 1a 87 404 Radomin Określenie stanowiska urzędniczego Skarbnik Gminy Główny Księgowy Budżetu Gminy Kierownik Referatu Finansów Więcej Informacja prasowa Z podwórka na stadion Magia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek. Więcej Cyfrowa szkoła w gminie Radomin Dnia 31 stycznia 2013 r. W Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem dokonano uroczystego otwarcia sali komputerowej w której realizowany będzie rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno komunikacyjnych Cyfrowa szkoła Więcej INFORMUJE Dopłaty do paliwa rolniczego w terminie od 1 lutego 2013 r. Do 28 lutego 2013 r. Należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta burmistrza lub prezydenta miasta w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2012 r.

Do 31 stycznia 2013 r. Więcej Złote Gody W dniu 4 lutego 2013 roku w Urzędzie Gminy w Radominie obchodzono uroczystość wręczenia medali przyznawanych przez Prezydenta RP za pięćdziesięcioleciepożycia małżeńskiego. Złoty jubileusz małżeństwa świętowali Zofia i Jan Ziółkowscy z miejscowości Dulsk. Więcej Konkurs 2013 Rozwiązywanie problemów alkoholowych Działając na podstawie art. 11 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Z 2010 r. Nr 234 poz. 1536 z późn. Zm.

). GMINA RADOMIN ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2013 w zakresie rozwiązywania problemów alkoholowych przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Więcej Konkurs 2013 Kultura i sport Działając na podstawie art. GMINA RADOMIN ogłasza pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2013 w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Więcej Więcej artykułów Azbest Uroczystości upamiętniające 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego na Ziemi Dobrzyńskiej Turnieje sportowe podczas ferii WOŚP Ferie w Płonnem pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia Strona 1 z 17 2009 Urząd Gminy Radomin Zrobione przez Kojonka div. Kontakt. .

Ocena: 4.70/5 Głosów: 11

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com