Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Gmina Mały Płock
Gmina Mały Płock
WWW:
http://www.malyplock.pl
Tagi:
mały płock, maly plock, gmina, aktualności, aktualnosci ,Mały Płock, Maly Plock, gmina mały płock, gmina maly plock, urząd, urzad, urząd gminy, urzad gminy, urząd gminy w małym płocku, urzad gminy w malym plocku
Opis:
Oficjalny serwis gminy Mały Płock
Advertisements

Gmina Mały Płock

Do góry Urząd Gminy Mały Płock Start Aktualności Ogłoszenia Galeria Pliki do pobrania BIPEFQMForum pracowników OSTRZEŻENIA I KOMUNIKATYKontakt Start Nowości Oferty pracy 18. 03. 2013 r. Zimowe wspomnienia w Wesołym Przedszkolu w Rogienicach Wielkich Koncert Filharmonii w Punkcie Wychowania Przedszkolnego Wesołe Przedszkole w Małym Płocku IV KOLNEŃSKIE TARGI EDUKACJI I PRACY Przedszkolaki z Wesołego Przedszkola w Kątach na Koncercie Filharmonii Zaproszenie do składania ofert Popularne Władze Gminy Wyjaśnienia PKW o zasadach gospodarki finansowej komitetów wyborczych w wyborach do organów jst Jednostki organizacyjne Dożynki Gminne 2010 Edukacja Wyniki wyborów do Rady Gminy Mały Płock Start Aktualności Samorząd Urząd Gminy Władze Gminy Rada Gminy Sołtysi z terenu gminy Jednostki organizacyjne Kontakt Nasza Gmina Położenie Gospodarka Edukacja Ogłoszenia Ogłoszenia drobne Praca Agroturystyka Bezpieczeństwo Projekty PPWOW Przejrzysta Polska E Vita Rozwijam skrzydła Nasza lepsza przyszłość Wesołe Przedszkole Wybory Wybory samorządowe 2010 Wybory Parlamentarne 2011 BIP Nowa wersja Stara wersja Przetargi Fundusze europejskie Programy strategie Mapa akt. Org. Poz. . Gospodarka odpadami Cyfrowy Urząd Archiwum Odsyłacze SP Chludnie Gimnazjum Mały Płock Ośrodek Pomocy Społecznej Fundacja Kraina Mlekiem Płynąca Kontakt Naszą witrynę przegląda teraz16 gości Dzisiaj122 Wczoraj183 W tygodniu122 W miesiącu3684 Wszyskie dni171558 Twoje IP 193. 239. 44. 200 Designed by Joomla Templates Zimowe wspomnienia w Wesołym Przedszkolu w Rogienicach Wielkich Wpisany przez Tomasz Sobieski środa 13 marca 2013 15 19 W Punkcie Wychowania Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Rogienicach Wielkich realizowanego w ramach projektu Wesołe Przedszkole współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w lutym przedszkolaki poznały ciekawe zawody fryzjera i sprzedawcę.
Advertisements


Mini zakład fryzjerski powstał w naszym przedszkolu. Wszyscy poznali sprzęt potrzebny do tej pracy i oczekiwali na wykonanie super fryzur. Oczywiście dziewczynki wstawały z fotela ze wspaniałymi fryzurami księżniczek. Więcej Koncert Filharmonii w Punkcie Wychowania Przedszkolnego Wesołe Przedszkole w Małym Płocku Wpisany przez Tomasz Sobieski środa 13 marca 2013 15 14 W dniu 5 marca w Punkcie Wychowania Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Małym Płocku realizowanego w ramach projektu Wesołe Przedszkole współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbył się koncert filharmonii pt. Wesołe życie Tryla Bazyla w którym uczestniczyły przedszkolaki z Wesołego Przedszkola. Więcej Przedszkolaki z Wesołego Przedszkola w Kątach na Koncercie Filharmonii Wpisany przez Radosław Borawski piątek 08 marca 2013 09 11 05 marca 2013 r. W Punkcie Wychowania Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kątach realizowanego w ramach projektu Wesołe Przedszkole współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego odbył się Koncert Filharmonii w którym uczestniczyły dzieci z Wesołego Przedszkola i uczniowie szkoły podstawowej. Więcej Rusza rekrutacja do projektu Nowe kwalifikacje lepsze jutro Wpisany przez Radosław Borawski poniedziałek 04 marca 2013 14 27 Bezpłatne kursy na operatora koparko ładowarki operatora koparki i operatora ładowarki czekają na chętnych. Projekt skierowany jest do osób opłacających składki na ubezpieczenie społeczne rolników jako rolnik lub domownik w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego powyżej 18 roku życia posiadających prawo jazdy kat. B oraz zamieszkujących na terenie woj.

Podlaskiego. Rekrutacja rusza od 04. Więcej IV KOLNEŃSKIE TARGI EDUKACJI I PRACY Wpisany przez Radosław Borawski środa 13 marca 2013 12 56 Organizator imprezy Podlaska Wojewódzka Komenda OHP Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Kolnie zapraszają 15 marca br. (piątek) do siedziby KOKi S przy ul. Konopnickiej w Kolnie zaprasza młodych ludzi do spotkań z przedstawicielami uczelni wyższych i potencjalnymi pracodawcami. Więcej Rekrutacja do projektu Język obcy twoje okno na świat Wpisany przez Radosław Borawski czwartek 07 marca 2013 13 48 Począwszy od poniedziałku 4 marca 2013 roku wystartowała rekrutacja do projektu Język obcy twoje okno na świat. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych nieaktywnych zawodowo i pracujących z terenu całego województwa podlaskiego w wieku 18 64 lat. Udział w projekcie jest bezpłatny. Więcej Złóż wniosek przez internet Wpisany przez Radosław Borawski poniedziałek 04 marca 2013 08 33 15 marca 2013 roku ARi MR rozpocznie przyjmowanie wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich ONW i rolnośrodowiskowych za bieżący rok. Jak co roku przed tym terminemAgencja wysyłado każdego z rolników którzy korzystali z dopłat w ubiegłym roku tzw.

Wnioski spersonalizowane któresą wypełnione przez Agencjęna podstawie posiadanych przez nią informacji. Ubiegający się o dopłaty rolnik(jeśli w jego gospodarstwie nic się nie zmieniło) musi teraz tylko je podpisaćoraz wypełnić załączniki graficzne dotyczące upraw na użytkowanych rolniczo działkach. Wniosków tych nie trzeba jednak składać czy przesyłać do Agencji w formie papierowej. Można je bowiem dużo łatwiej i wygodniej złożyć przez Internet. Więcej Więcej artykułów Kulig był wspaniały Warsztaty plastyczne Odlewy gipsowe Odlewy gipsowe POSZUKIWANE RODZINY ZASTĘPCZE Walentynki w Szkole Podstawowej w Kątach Dzień Dobrych Życzeń w Szkole Podstawowej w Chludniach pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia Strona 1 z 50 Sprzedam ziemię2013 02 27 Działki budowlane ziemia Sprzedam ziemię orną (1 70 i 1 05 ha) a także pas. Widget Pogodowy Screen Saver Forecast byyr. No Położenie Małego Płocka Wyświetl większą mapę Urząd Gminy Mały Płock Powered by Joomla Urząd Gminy w Małym Płocku ul. Jana Kochanowskiego 15 18 516 Mały Płock tel. (086) 279 13 12 fax. (086) 279 12 50 e mail ugmplock 4 lomza.

Pl Urząd Gminy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7 30 15 30 Project and administration by Tomasz Sobieski & Radosław Borawski. Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 5

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com