Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Gmina Mielec
Gmina Mielec
WWW:
http://www.gmina.mielec.pl
Tagi:
Gmina Mielec, Wójt Gminy Mielec, Kazimierz Gacek, Urząd Gminy Mielec, Uchwały Rady Gminy Mielec
Opis:
Oficjalny serwis internetowy Gminy Mielec
Advertisements

Gmina Mielec

Gmina Mielec Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Mielec Szukaj Strona główna Nasza Gmina Położenie Sołectwa Zebrania wiejskie Fundusz Sołecki Statystyka Historia Ochrona środowiska Wykaz danych Wywóz śmieci Inwestycje w ramach RPOWP Konsultacje społeczne Informacje dla rolników Adoptuj psa Urząd Gminy Niezbędne informacje Budżet i majątek Władze Gminy Obwieszczenia i zawiadomienia Oferty pracy Komunikaty Oświadczenia majątkowe Repatriacja Rada Gminy Skład rady Uchwały Sesje rady Nagrania z obrad sesji Protokoły z sesji rady Oświadczenia majątkowe Posiedzenia komisji Dla Inwestorów Informacja o gminie Podstawowa infrastruktura Komunikacja i transport Warunki inwestowania Rozwój gospodarczy gminy Mielec Tereny pod inwestycje Dla Przedsiębiorców Przetargi Biuletyn Informacji Publicznej Zamówienia publiczne Przetargi nieruchomości Zamówienia poniżej 14 tyś. Euro Ogłoszenia różne Wyniki przetargów Załatw SprawęCo jak i gdzie załatwić w Urzędzie Gminy Elektroniczna skrzynka podawcza Formularze do pobrania Kontakt Mapa dojazdu Telefony i adresy e mail Strona na Facebooku Napisz do nas Skip to content środa 13 marca 2013 14 23 Oświadczenie Wójta Gminy Mielec dotyczące sytuacji szkoły w Rydzowie. W związku z przedłożeniem przez Wójta Gminy Mielec pod obrady XXVII sesji Rady Gminy która miała miejsce w dniu 21 lutego 2013 r. Projektu uchwały w sprawie likwidacji Szkoły Podstawowej w Rydzowie zarówno w trakcie samej sesji jak również po jej zakończeniu wiele osób w tym radni oraz środki masowej komunikacji podawało informacje niezgodne z prawdą. Mieszkańcy Gminy Mielec mają prawo do zweryfikowania często nieprawdziwych informacji i poznania rzeczywistości takiej jaka ona jest. Więcej wtorek 12 marca 2013 14 19 Szanowne Panie i Panowie Sołtysi Z okazji Waszego Święta składam serdeczne podziękowania za trud który wkładacie w służbę społeczną za twórczą pracę na rzecz swoich wsi. Dzięki Wam rozwija się nasza Gmina. Jesteście źródłem życzliwości dla wszelkich pozytywnych działań potraficie doskonale wskazać wszelkie problemy swoich społeczności i starać się je rozwiązać. Życzę Wam dużo zdrowia radości i sił do dalszych działań oraz wyrozumiałości od najbliższych bo funkcja sołtysa to spory ciężar. Kazimierz Gacek Wójt Gminy Mielec ŻYCZENIA WICEPREZESA RADY MINISTRW wtorek 12 marca 2013 12 43 PISMO WJTA W SPRAWIE STANU DROGI GMINNEJ W CHORZELOWIE Czytaj treść pisma Nr DG. 7225.
Advertisements


29. 2013 wtorek 12 marca 2013 12 23 Tytuły Wyjątkowa kobieta Gminy Mielec anno domini 2012 rozdane W niedziele 10 marca 2012 r. W Ośrodku Kultury w Chorzelowie odbyło się Gminne spotkanie z okazji Dnia Kobiet na którym jak co roku spotkały się członkinie KGW z terenu gminy oraz wielu gości Więcej poniedziałek 11 marca 2013 07 08 WAŻNE Interpretacja przepisów ustawy śmieciowej Ministerstwa Środowiska jednoznacznie wskazuje że kto nie wypowie umowy na odbiór śmieci z firmą komunalną (u nas MPGK) w terminie wynikającym z tej umowy może po 1 lipca 2013 r. Płacić za śmieci podwójnie Do gminy oraz wg umowy z MPGK. Kliknij na link czwartek 07 marca 2013 08 50 Dzień Seniora w Książnicach W sobotnie popołudnie 2 lutego 2013 w Wielofunkcyjnym Domu Strażaka w Książnicach na corocznym spotkaniu zebrali się seniorzy żeby poświętować powspominać pobyć z innymi. Spotkanie swoja obecnością zaszczycili znamienici goście. Był wójt Gminy Mielec Kazimierz Gacek wice przewodnicząca Rady Gminy Mielec Wanda Mika proboszcz parafii pw. Jana Chrzciciela w Książnicach Józef Baczyński sołtys Książnic Jan Strzępka dyrektor Szkoły Podstawowej w Książnicach Mirosław Burdzy prezes Stowarzyszenia Diabetyków w Podleszanach Danuta Zaremba. Więcej poniedziałek 18 lutego 2013 12 22 Dziecięcy karnawał w Chorzelowie zakończony We wtorkowe popołudnie w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie wszystkie dzieciaki i te co mają lat dwa i te co mają lat dwanaście bawiły się na zabawie kończącej jakże krótki w tym roku karnawał. Bal został zorganizowany w ramach tegorocznych ferii zimowych.

Więcej poniedziałek 18 lutego 2013 11 51 Dzień Chorego w Chorzelowskim Ośrodku Kultury W sobotę 9 lutego 2013 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie na corocznym spotkaniu zebrali się seniorzy aby po raz kolejny uroczyście obchodzić przypadający 11 lutego Światowy Dzień Chorego. Więcej wtorek 15 stycznia 2013 13 05 INFORMACJA W dniu 31 grudnia 2012 r. Weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych na mocy której wprowadzono szereg ułatwień w realizacji obowiązku meldunkowego m. In. Więcej Więcej artykułów SZANSA NA LEPSZĄ PRACĘ I LEPSZE ŻYCIE OGŁOSZENIE ROK 2013 POD ZNAKIEM POWAŻNYCH INWESTYCJI KOMUNIKAT WJTA GMINY MIELEC NOWE DROGI I CHODNIKI W GMINIE MIELEC WICEWOJEWODA W WOLI MIELECKIEJ Strona 1 z 3 pierwszapoprzednia123następnaostatnia Menu Główne Strona główna Nasza Gmina Położenie Sołectwa Statystyka Historia Ochrona środowiska Inwestycje w ramach RPOWPKonsultacje społeczne Informacje dla rolników Adoptuj psa Urząd Gminy Niezbędne informacje Budżet i majątek Władze Gminy Oferty pracy Komunikaty Oświadczenia majątkowe Repatriacja Rada Gminy Skład rady Uchwały Sesje rady Nagrania z obrad sesji Protokoły z sesji rady Oświadczenia majątkowe Posiedzenia komisji Dla Inwestorów Informacja o gminie Podstawowa infrastruktura Komunikacja i transport Warunki inwestowania Rozwój gospodarczy gminy Mielec Tereny pod inwestycje Dla Przedsiębiorców Przetargi Załatw SprawęCo jak i gdzie załatwić w Urzędzie Gminy Elektroniczna skrzynka podawcza Formularze do pobrania Kontakt Mapa dojazdu Telefony i adresy e mail Strona na Facebooku Napisz do nas Kolporter RSS 2. 0 RSS Pogoda na dziś Jednostki organizacyjne Gospodarka komunalna Pomoc społeczna Oświata Kultura i sport Ochrona zdrowia OSP Profilaktyka uzależnień Zarządzanie Kryzysowe Dla Przedsiębiorców Media lokalne Liczba odsłon Odsłon 200459 Gościmy Naszą witrynę przegląda teraz71 gości Nowości PUE. 271. 7. 2013 PUE. 5.

2013 OŚWIADCZENIE WJTA GMINY MIELEC DOTYCZĄCE SYTUACJI SZKOŁY W RYDZOWIE ZEBRANIE WIEJSKIE W TRZEŚNI 16. 03. 2013 r. OGLNOPOLSKI DZIEŃ SOŁTYSA Archiwum marca 2013 lutego 2013 stycznia 2013 grudnia 2012 listopada 2012 Najczęściej odwiedzane OFERTY PRACY Telefony Władze Gminy Historia FORMULARZE DO POBRANIA You are here Top Skip to content Oficjalny serwis internetowy Gminy Mielec Copyright 2011 Gmina Mielec Wykonanie i administracja Łukasz Rzeszutek. Kontakt. .

Ocena: 4.80/5 Głosów: 12

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com