Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Nieruchomości - Tamara Szczygieł - Świnoujście
Nieruchomości -  Tamara Szczygieł - Świnoujście
WWW:
http://www.nieruchomosci.swinoujscie.pl
Tagi:
nieruchomosci, Nieruchomosci, Nieruchomości, nieruchomości, uznam, Uznam, Usedom, Świnoujście, swinoujscie, świnoujście, mieszkania, apartamenty, lokale, sprzedaż mieszkań i apartamentów, lokale użytkowe, plaża, Szyczygieł, szczygiel, morze, domy, dzialki
Opis:
Oficjalna strona Nieruchomości - Tamara Szczygieł - obrót i finansowanie nieruchomości, doradztwo - Świnoujście
Advertisements

Nieruchomości - Tamara Szczygieł - Świnoujście

2013 06 04 Pragniemy poinformować Wszystkich naszych klientów o fakcie zakończenia działalności naszego biura w Centrum miasta na Placu Słowiańskim 3. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura na Promenadzie przy ulicy Uzdrowiskowej 7. Więcej 2013 01 28 Rozpoczynamy rezerwację apartamentów nowej naszej oferty w Świnoujściu położonej przy ulicy Słowackiego w promocyjnej cenie. W sprawie szczegółów oferty zapraszamy Państwa do biur. Więcej Archiwum Pogoda w Świnoujściu Co się dzieje na plaży Przeprawy promowe Wiadomości z rynku nieruchomości Urząd Miasta Serwis informacyjny eswinoujscie. Pl Uznam bez granic Serwis iswinoujscie. Pl Księgarnia w Świnoujściu Kite Fort Świnoujście Więcej Zapisz się aby otrzymywać aktualne oferty i informacje. Od początku działalności moim celem jest dążenie do zapewnienia klientom fachowej i kompleksowej obsługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Oferuję pełne pośrednictwo w sprzedaży kupnie czy też wynajmie nieruchomości. W mojej ofercie znajdują się także usługi związane z projektowaniem i aranżacją wnętrz od pomysłu po jego rozwinięcie i realizację. Zajmuję się również doradztwem finansowym oraz pomocą w kredytowaniu zakupu nieruchomości w pełnym zakresie.
Advertisements


Współpracuję między innymi z takimi bankami jak PKO SA Dom Bank WBK Bank Zachodni Deutsche Bank. Jestem ubezpieczona i posiadam licencję zawodową nr 5231 nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Posiadam niezbędną wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenie co pozwala na zaprezentowanie pełnego wachlarza usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa na rynku nieruchomości. Działam w sektorze usług komercyjnych realizując swój własny program kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie pozyskiwania oraz komercjalizacji nieruchomości a także realizacji inwestycji. Zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług. Działka w nowej cenie. MOLO nowa oferta. Sprzedaż z możliwością zamiany. Copyright 2006 2013 Nieruchomości Tamara Szczygieł Pliki Cookies 44 wyspy. Pl Apartamenty Świnoujście Realizacja blauge .

Kontakt. .

Ocena: 4.00/5 Głosów: 14

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com