Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso.
Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso.
WWW:
http://www.wtryski24.com
Tagi:
naprawa wtryskiwaczy, wtryski, regeneracja wtryskiwaczy,
Opis:
Naprawiamy i regenerujemy wtryskiwacze Common Rail firm Bosch, Delphi, Siemens, Denso. Nasza pracownia regeneracji mieści się w Rydułtowach na Śląsku. Do naprawy stosujemy tylko oryginalne części zamienne.
Advertisements

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso.

Tel. 609 900 700 Menu Menu O NAS Pracownia systemów Common Rail Kontakt Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy Common Rail Witaj na stronie WTRYSKI24. COM Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Specjalizujemy się w naprawie i regeneracji wtryskiwaczy Common Rail firm Bosch Delphi Siemens Denso. Zastanawiasz się dlaczego wybrać nas Po pierwsze doświadczenie Od 2011 zajmujemy się sprzedażą i regenreracją wtryskiwaczy Common Rail. Po drugie dokładność i bezpieczeństwo Naszą pracownię wyposażyliśmy w narzedzia i urządzenia probiercze służące do precyzyjnego pomiaru wtryskiwaczy który to jest konieczny podczas naprawy i regeneracji według technologii producenta. Po trzecie tylko oryginalne części Do naprawy stosujemy oryginalne części zamienne firmy Bosch Delphi. Nie uwzględniamy półśrodków. Jeśli naprawiamy lub regenujemy wtryskiwacz to robimy to zgodnie z obowiązującymi standardami. Wtryskiwacze naprawiamy według III stopnia firmy Bosch. Zamawiaj części Online Sprawdź nasz profil allegro i zamawiaj części przez internet.
Advertisements


Szybko i wygodnie Szybki kontakt Tel. 609 900 700 Reg. Ukł. Wtr. 502 44 33 11 Adres sklepu 44 280 Rydułtowy ul. Raciborska 340 Pon. Pt. 8 30 17 30 (C) 2016 2019 WWW. WTRYSKI24. COM Wszystkie prawa zastrzeżone .

Kontakt. .

Ocena: 4.70/5 Głosów: 15

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com