Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Opony do driftu umożliwiają szkolenie poślizgowe
Opony do driftu umożliwiają szkolenie poślizgowe
WWW:
http://oponyposlizgowe.pl
Tagi:
Opony poślizgowe,Opona poślizgowa,Opona do driftu,Opony do driftu,Poślizg,Trening driftu,Szkolenie poślizgowe,Drift
Opis:
Opony poślizgowe to nowoczesny produkt ułatwiający jazdę w poślizgu przy małych prędkościach. Kontrolowany poślizg pomaga poznać samochód, ćwiczyć technikę jazdy i poprawne odruchy by w przypadku realnego zagrożenia w ruchu zwiększyć swoje szansę. Opona poślizgowa jest wzmocniona i posiada unikatową warstwę ścierną. Sporo użytkowników określa ją jako opona do driftu a w zasadzie jego nauki. Zaskakujące jest to, że trening driftu jest możliwy w samochodzie przednionapędowym z zamontowanymi na tylnej osi naszymi nietypowymi oponami. Drift to nie jedyne przeznaczenie opon poślizgowych. Z powodzeniem wykorzystywane są do szkoleń, eventów, promocji i marketingu pojazdów. Szkolenie poślizgowe ułatwia wywołanie poślizgu podsterownego, nadsterownego i czterokołowego, co wpływa na jakość usługi. Opony do driftu mają szerokie zastosowanie a jedynym ograniczeniem ich wykorzystania jest wyobraźnia ich użytkowników.
Advertisements

Opony do driftu umożliwiają szkolenie poślizgowe

Skip to content Rozwiń menu Strona główna Regulamin Sklep Koszyk Kontakt Poślizg samochodu nie musi być ostatnim. Sprawdź się w poślizgu i popraw umiejętności. Opony poślizgowe Powstały w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach. Umożliwiają poznanie fizyki ruchu samochodu kiedy pojawia się poślizg. Wykorzystywane są do jazd pokazowych zabaw konkursów treningów jazdy ale są też doskonałym narzędziem edukacyjnym. Każda opona poślizgowa została starannie wykonana by dać maksimum emocji i frajdy z jazdy. Sprawdź czym jest poślizg na specjalnych oponach Podstawowe informacje o naszych oponach poślizgowych Budowa Działanie Używanie Montaż Rozmiar opon Żywotność Budowa Opona poślizgowa wykonana jest z specjalnej mieszanki obniżającej przyczepność w celu wczesnego wywołania poślizgu. Opona typu slick posiada dodatkowo wzmocnioną powierzchnię ścierną co pozwoliło maksymalnie wydłużyć jej żywotność. Tradycyjna budowa opony z innowacyjną okładziną oddaje realność poślizgu przy stosunkowo niskich prędkościach. Działanie Opony poślizgowe wywołują utratę przyczepności pojazdu przy prędkościach od 20 km h. Dzięki temu trening manewrów obronnych jest bezpieczny i odbywa się w komfortowych do nauki warunkach.
Advertisements


Opony poślizgowe można używać na dowolnej osi w zależności od zamierzonego efektu. Używanie na przedniej osi poślizg podsterowny na tylnej osi poślizg nadsterowny na wszystkich osiach poślizg czterokołowy (efekt niesterowności samochodu) Najczęściej stosowane są przez naszych klientów do jazdy bokiem stąd nazwa opony do driftu. Drift to dziedzina motosportu polegająca na jeździe samochodem tylnonapędowym w kontrolowanym poślizgu. Nasza specjalna opona do driftu umożliwia jazdę pełnymi bokami w przednionapędowym samochodzie. Dzieje się to przez obniżony współczynnik opony poślizgowej względem podłoża. Kiedy w przednionapędówce założysz opony poślizgowe na tylną oś uzyskasz efekt nadsterowności. Trening driftu polega na kontroli poślizgu i przez precyzyjne sterowanie samochodem w trakcie poślizgu tylnej osi. Opona poślizgowa świetnie nadaje się dla kierowców rozpoczynających swoją przygodę w jeździe bokiem. Montaż Opony poślizgowe pasują do wszystkich samochodów osobowych. Jedyne czego potrzebujesz to dodatkowe felgi.

Zakładane są na felgę w identyczny sposób jak klasyczną oponę. Można założyć opony samodzielnie jednak z uwagi na bezpieczeństwo zalecamy montaż w warsztacie wulkanizacyjnym. Opony poślizgowe montuje i demontuje się tak samo jak każdą oponę samochodową. Rozmiar opon Opona poślizgowa wykonana jest z specjalnej mieszanki obniżającej przyczepność w celu wczesnego wywołania poślizgu. 14 15 16 Na specjalne zamówienie wykonujemy opony poślizgowe w innych rozmiarach. Żywotność Opony poślizgowe wystarczają na co najmniej kilkugodzinną jazdę bokiem. Decydującymi parametrami o żywotności jest przyczepność nawierzchni prędkość jazdy i waga pojazdu. Opony poślizgowe Przedstawiamy Wam pierwsze w Polsce opony poślizgowe służące do szkoleń i treningów bezpiecznej jazdy. Gwarantują świetną zabawę oraz umożliwiają poprawę umiejętności prowadzenia samochodu w ekstremalnych sytuacjach. Dedykowane są dla wszystkich kierowców niezależnie od doświadczenia i umiejętności za kółkiem.

Sprawdź Zastosowanie opon poślizgowych Zawody i konkursy jazdy Opony poślizgowe ograniczają przyczepność samochodu dając świetne możliwości do weryfikacji umiejętności kierowców. Doskonale sprawdzą się podczas jazdy wyznaczonego odcinka na czas w celu wyłonienia najlepszego kierowcy. Opona poślizgowa pozwala najlepszym kierowcą na jazdę grubo ponad 100 km h Eventy motoryzacyjne Imprezy motoryzacyjne to show wszystkich miłośników czterech kółek. Drift samochodem z przednim napędem przejażdżki taxi pełnym bokiem lub szkolenie poślizgowe będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Opony poślizgowe rozkręcą każdy moto event i dostarczą ogromną dawkę adrenaliny. Promocje samochodu Chcesz pokazać nowy model pojazdu w wyjątkowy sposób Wykorzystaj do tego opony poślizgowe i pokaż potencjalnym klientom że jest bezpieczny i przewidywalny. Każdy może spróbować usiąść w nowym modelu samochodu i sprawdzić czy łatwo opanować nim poślizg. Trening driftu Opony do driftu wspaniale nadają się do początkowych treningów jazdy bokiem. Największą zaletą opony poślizgowej jest jej ograniczona przyczepność pozwalająca na utratę przyczepności w niskich prędkościach. Wolna jazda w poślizgu nadsterownym daje dużo czasu na manewry i wyczucie pojazdu.

Opona do driftu wolno się zużywa i pomaga na co najmniej kilkugodzinną jazdę zanim będzie trzeba ją wymienić. ). Kontakt. .

Ocena: 4.80/5 Głosów: 5

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com