Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz - Dentysta Iwona Jabłońska
Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz - Dentysta Iwona Jabłońska
WWW:
http://stomatolog-bydgoszcz.eu
Tagi:
stomatolog, dentysta, leczenie zębów, wybielanie zębów, ból zęba,
Opis:
Szukasz dobrego stomatologa w Bydgoszczy? Zapraszam do naszego gabinetu dentystycznego gdzie zadbamy o zdrowie i estetykę Twoich zębów.
Advertisements

Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz - Dentysta Iwona Jabłońska

Strona główna Ofertachirurgia stomatologicznaendodoncjastomatologia dziecięcaprofilaktykastomatologia estetycznastomatologia zachowawczaprotetykaradiowizjografia Ozonoterapia Certyfikaty Cennik Rejestracja Gabinet Stomatologii Estetycznej w Bydgoszczy powstał w oparciu o założenie iż będę oferować Państwu opiekę na możliwie najwyższym poziomie. Staram się zrealizować mój cel poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń. Posiadam dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu stomatologii ogólnej jak i specjalizację z protetyki stomatologicznej którą rozwijałam we Włoszech. Pozdrawiam lek. Dent. Iwona Jabłońska Przede wszystkim nie szkodzić Po drugie przywrócić zdrowie Po trzecie piękno Rejestracja telefoniczna 793 792 855 Bydgoszcz ul. Powstańców Wielkopolskich 26 (MEDICOVER) Gabinet czynny w godzinach poniedziałek piątek 8. 00 19. 00 sobota 9. 00 14. 00 W moim gabinecie stomatologicznym pracuje również dwóch wykwalifikowanych lekarzy stomatologów którzy razem ze mną dbają o najwyższy poziom usług.
Advertisements


W pracy korzystam jedynie z najnowszej technologii diagnostycznej oraz używam sprawdzonych materiałów co zapewnia najlepsze efekty leczenia. Jako stomatolog z doświadczeniem cały czas szukam nowoczesnych i skutecznych rozwiązań które m. In. Eliminują możliwość pomyłki. Tym samym staram się stworzyć moim pacjentom poczucie komfortui bezpieczeństwa. Moim zdaniem dobry stomatolog to taki który jest doświadczony a jednocześnie otwarty na nowoczesne rozwiązania stosowane w stomatologii ogólnej i estetycznej. Dlatego w Gabinecie Stomatologii Estetycznej Bydgoszcz każdy Pacjent po indywidualnej konsultacji może sam wybrać metodę leczenia pod kątem szybkości oczekiwanego efektu oraz przewidywanych nakładów finansowych. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. Zachęcam również do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu dentystycznego oraz do umówienia się na wizytę. Iwona Jabłońska Znany Lekarz.

Pl Piotr Proski Znany Lekarz. Pl Kamil Zacharski Znany Lekarz. Pl Gabinet Stomatologii Estetycznej Jabłońska Iwona Bydgoszcz ul. Powstańców Wielkopolski 26 tel. 793 792 855 Designed by wp Studio. . Kontakt. .

Ocena: 4.70/5 Głosów: 25

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com