Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Stowarzyszenie Świętego Celestyna
Stowarzyszenie Świętego Celestyna
WWW:
http://celestyn.pl
Tagi:
mpd, psychiatra, psychoterapia, ognisko muzyczne, mózgowe porażenie dziecięce, biofeedback, testy, przedszkole, autyzm, szkoła specjalna, rehabilitacyjne, logopeda, Wrocław, dogoterapia
Opis:
Stowarzyszenie Świętego Celestyna świadczy usługi w Strzelinie od kilku dobrych lat. Przy stowarzyszeniu wykonuje usługi Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii ”Celestyn”. Jest to nowoczesna placówka medyczna, oferująca takie usługi jak: rehabilitacja, terapie psychologiczne, leczenie osób chorych na autyzm, hipoterapia czy leczenie miopatii. Centrum zapewnia wysoki standard realizowanych usług dzięki odpowiednio dobranej kadrze, która dysponuje wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem.
Advertisements

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Przejdź do menu Przejdź do treści Stowarzyszenie św. Celestyna rejestracja medyczna 71 39 58 100 785 669 785 Menu główne Menu Strona główna Stowarzyszenie O nas Działalność Co robimy Oferta Usługi Jak pomóc Nasi przyjaciele Praca Kontakt Odwiedź naszego facebooka Odwiedź naszego facebooka Strona główna A Zatrzymaj slider Ogromny sukces Szkółki Jeździeckiej z Celestyna Anna Kobel laureatką zaszczytnego II miejsca w plebiscycie Kobiece Twarze Zaszczytny Medal św. Jadwigi Śląskiej dla Stowarzyszenia św. Celestyna Stowarzyszenie św. Celestyna laureatem konkursu Liderzy 25 lecia Zapraszamy na II Piknik jeździecki i Mini Zawody Towarzyskie Zachęcamy do lektury nowej książki dr Krystyny Kobel Buys pt. Neurologiczna strona Stowarzyszenia Świętego Celestyna i nie tylko Zapraszamy na krótki spacer po Celestynie Odznaka Honorowa Złota Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego dla mgr Anny Kobel POLCUL kolejne niezwykłe wyróżnienie dla dr nauk med. Krystyny Kobel Buys CENTRUM REHABILITACJI I NEUROPSYCHIATRII CELESTYN Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług działającej w ramach Stowarzyszenia nowoczesnej placówki medycznej oferującej szereg podstawowych oraz wysoce specjalistycznych konsultacji i zabiegów medycznych i rehabilitacyjnych. PRZEDSZKOLE I ZERWKA Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi. SZKOŁY Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działających w ramach Stowarzyszenia szkół. OGNISKO MUZYCZNE Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia Społecznego Ogniska Muzycznego. TEATR TAŃCA Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia Teatru Tańca w którym artystami są osoby niepełnosprawne.
Advertisements


WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia warsztatu. ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia ZAZ u. HIPOTERAPIA Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia Ośrodka Hipoterapii. DOGOTERAPIA Zapraszamy do zapoznania się z działalnością oraz ofertą działającego w ramach Stowarzyszenia Ośrodka Dogoterapii. Sportowa Sobota 2017 Aktualności Nagroda Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dla Pani mgr Ireny Staszczyszyn 2017 11 08 Miło nam poinformować iż 20 października 2017 roku w Auli Leopoldyńskiej gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego Zarząd Celestyna oraz kierownictwo WTZ uczestniczyli w podsumowaniu Konsultacji w Warszawie 2017 11 08 17 października 2017 roku w Warszawie odbyło się spotkanie podsumowujące Konsultacje organizowane prze Ministerstwo Rodziny Za nami uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela 2017 11 08 12 października 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie o godzinie 10 00 uroczyście Przyjazne lonżowanie szkolenie dla kadry prowadzącej hipoterapię w Celestynie 2017 11 05 W dniach 7 8 października 2017 r. W siedzibie Stowarzyszenia św. Celestyna odbyło się dwudniowe szkolenie Wyświetl archiwum aktualności Nasi Przyjaciele Nasi przyjaciele Lista Fundacja KGHM Polska Miedź Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 2013 Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego PFRON WBK AVIVA Sportowa Sobota 2017 Stowarzyszenie Działalność Aktualności Nasza oferta Jak pomóc Praca Kontakt TV Celestyn 2017 celestyn. Pl realizacja Haiku. Com.

Pl. Kontakt. .

Ocena: 4.50/5 Głosów: 8

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com