Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
BEAUTY ATELIER - Agnieszka Dąbek - Kosmetologia
BEAUTY ATELIER - Agnieszka Dąbek - Kosmetologia
WWW:
http://beautyatelier.pl
Tagi:
PEELING KAWITACYJNY, SONOFOREZA, EKSFOLIACJA KWASAMI, MIKRODERMABRAZJA, MASAŻ TWARZY, LIPOLIZA INIEKCYJNA, Fale radiowe R F, Peeling PQ Age, Makijaż permanentny, Kwas hialuronowy
Opis:
Zatroszcz się o swoją cerę i pozbądź się zmian trądzikowych i przebarwień. Oferuję wiele zabiegów kosmetycznych, wykonywanych w profesjonalnym salonie. W swojej pracy używam tylko profesjonalnych produktów i sprzętu. Dzięki temu efekty zabiegu są tak dobre. W moim salonie możesz skorzystać z następujących zabiegów: – peeling kawitacyjny; – sonoforeza; – eksfoliacja kwasami; – mikrodermabrazja; – lipoliza iniekcyjna; – peeling PQ Age; – zabieg z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego i nieusieciowanego. Zajmuję się również wykonywaniem zabiegów poprawiających estetykę twarzy, jak np. makijaż permanentny. Zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkie osoby, które chcą zadbać o swoją skórę i dobre samopoczucie.
Advertisements

BEAUTY ATELIER - Agnieszka Dąbek - Kosmetologia

Główna Zabiegi Galeria Cennik Promocje Kontakt Zapraszamy tel. 535 760 770 AD Beauty Atelier Jestem właścicielką salonu Beauty Atelier i nadal podnoszę swoje kwalifikacje obecnie na podyplomowych studiach kosmetologii lekarskiej. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzę do wykonywanego przez siebie zawodu. Na bieżąco uczestnicze w szkoleniach w dziedzinie kosmetyki oraz kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego. Wizyta w moim salonie przebiega bardzo profesionalnie i bezpiecznie. Korzystając z zabiegów w beauty atelier oddajecie się w najlepsze ręce. Zapraszam. Masz pytania Zadzwoń 535 760 770 Jestem do Państwa dyspozycji poniedziałek 12 17 wtorek 11 17 środa 13 18 czwartek 11 17 piątek 11 17 sobota 11 16 niedziela nieczynne Zabiegi PEELING KAWITACYJNY Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Pozazłuszczeniem wibracje ultradźwiękowe wzbogacone o mikromasaż poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. . SONOFOREZA Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych) wgłębsze warstwy naskórka za pomocą ultradźwięków.
Advertisements


Wtłaczane preparaty przekraczają barierę jaką jest płaszcz. EKSFOLIACJA KWASAMI Jest to usunięcie defektów kosmetycznych izmian chorobowych znajdujących się wobrębie naskórka lub naskórka iskóry właściwej. Polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej. Zobacz więcej Zapraszamy tel. 535 760 770. Kontakt. .

Ocena: 4.10/5 Głosów: 8

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com