Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Badania psychotechniczne pracowników budowlanych
Badania psychotechniczne pracowników budowlanych
WWW:
http://badaniepsychotechniczne.com
Tagi:
Badanie psychotechniczne,badania psychotechniczne
Opis:
Badanie psychotechniczne polega na sprawdzeniu predyspozycji psychofizycznych i psychologicznych do możliwości wykonywania określonej profesji. Nasza firma od lat prowadzi na rynku badania psychotechniczne i badanie lekarskie. Wykonujemy badania kierowców, operatorów, pracowników budowlanych, górników, pracujących na wysokości, kierujących pojazdami służbowymi itp. itd. Badanie psychotechniczne w naszej pracowni odbywa się najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystamy z certyfikowanych testów i urządzeń psychologicznych. Przeprowadzimy badanie psychologiczne indywidualnie dla każdego klienta. U nas w dobrej atmosferze można sprawdzić swoje predyspozycje do prowadzenia pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Advertisements

Badania psychotechniczne pracowników budowlanych

Ta strona wymaga javascripta Strona Główna O nas Badania Cennik Galeria Kontakt Pytania i odpowiedzi Strona Główna O nas Badania Cennik Galeria Kontakt Pytania i odpowiedzi Badania psychotechniczne Dowiedz się więcej O nas Tworzymy młody zespół psychologów dbających o Wasze zdrowie psychiczne od 2010 roku. Klienci najczęściej określają nas normalnymi i prawdopodobnie dlatego do nas wracają. Każdego człowieka traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem. Jesteśmy wyrozumiali i do każdego badania psychotechnicznego podchodzimy indywidualnie. Staramy się zrozumieć każdą osobę dlatego szczerze rozmawiamy i nie wyciągamy pochopnych wniosków. Rozumiemy Wasze potrzeby badanie psychotechniczne prowadzimy w cztery oczy zachowując maksymalną dyskrecje wyników. Znamy stres jaki Wam towarzyszy dlatego dokładamy wszelkich starań by badania psychologiczne odbywały się w przyjaznej atmosferze. Pracownia psychotechniczna w Oświęcimiu otwarta jest dla każdego człowieka potrzebującego skorzystania z usług naszego psychologa. Z wykształcenia jesteśmy magistrami psychologii po studiach podyplomowych z zakresu wielu specjalizacji psychologicznych. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania badań psychotechnicznych diagnozowania i orzekania. Wszystkie osiągnięcia tytuły szkolenia certyfikaty są dla nas przepustką do wykonywania badań.
Advertisements


Cieszymy się że w Waszych oczach jesteśmy ludźmi godnymi zaufania. Codziennie z uśmiechem spotykamy się z Wami w pracowni psychologicznej. Jesteśmy tacy sami jak Wy. Mamy rodziny cele marzenia wzloty upadki problemy i ograniczenia. Rozumiemy się doskonale gdyż naszą misją jest niesienie pomocy i rzetelna ocena. Pracownia psychotechniczna posiada najnowszy sprzęt do badań psychologicznych. Wszystkie badania psychotechniczne realizowane są na najlepszych jakościowo aparatach psychologicznych. Badanie psychotechniczne przeprowadzamy w miłej atmosferze wykorzystując testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Dajemy rękojmie rzetelnych badań i najtrafniejszych wyników. Gabinet psychologiczny wpisany jest do rejestru Marszałka Wojewódzkiego Województwa Małopolskiego pod numerem 192 2019.

Jesteśmy dodatkowo zgłoszeni w rejestrze Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy. Prowadzimy na bieżąco konsultacje z zakresu psychologicznych badań medycyny pracy. Dziękujemy Wam za zaufanie Badania Realizujemy badania psychotechniczne dla kierowców z małopolski i śląska. W naszej pracowni wykonasz niezbędne badanie psychologiczne w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Zajmujemy się badaniem i orzekaniem kierowców kandydatów na prawo jazdy kierowców zawodowych operatorów maszyn pracowników wysokościowych egzaminatorów prawa jazdy instruktorów nauki jazdy konwojentów przewożących wartości pieniężne kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Dodatkowo realizujemy badania psychotechniczne dla ochroniarzy oraz badania psychologiczne na pozwolenie na broń. Klientów umawiamy na indywidualne terminy badań z uwagi na ograniczenie czasowe badania psychologicznego do minimum. U nas nie ma kolejek na Twój czas jest równie cenny jak nasz. Wynik badania i orzeczenie jest wystawiane w tym samym dniu zaraz po zakończeniu badania. Wbrew powszechnej opinii psychotesty nie są takie trudne nasz psycholog dokona wszelkich starań by dokładnie wytłumaczyć zadania do wykonania.

Co ze sobą zabrać na badanie dokument tożsamości (dowód osobisty paszport) skierowanie z urzędu od lekarza z firmy (jeśli otrzymałeś) okulary lub soczewki (jeśli używasz) Jak sobie pomóc przed badaniem bądź wyspany i wypoczęty nie spożywaj alkoholu ani środków działających podobnie w ostatniej dobie słuchaj uważnie porad i uwag psychologa podczas tłumaczenia wykonania zadań i testów Jeśli nie jesteś w najlepszej kondycji czujesz się przemęczony osłabiony lub chory zadzwoń do nas i przełóż badanie psychotechniczne na inny termin. Cennik Kierowcy i kandydaci na kierowców kat. C D E Kierowcy zawodowi na przewóz rzeczy i przewóz osób Taksówkarze 150 zł Kierowcy skierowani na badanie psychologiczne po przekroczeniu punktów karnych po zatrzymaniu za jazdę pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie po wypadku drogowym po dopuszczeniu się dwóch wykroczeń w okresie próbnym 150 zł Kierowcy pojazdów uprzywilejowanych Kierowcy przewożący wartości pieniężne Instruktorzy nauki jazdy Egzaminatorzy prawa jazdy 150 zł Operatorzy maszyn i sprzętów budowlanych koparki ładowarki wózki widłowe Badania wysokościowe praca powyżej 3 m 80 zł Kierowcy prowadzący samochód służbowy w pracy 100 zł Kierowcy rajdowi 150 zł Badania ochroniarzy i na posiadanie broni 500 zł Galeria Kontakt Badania psychotechniczne realizujemy po wcześniejszej rejestracji telefonicznej Tel 732 606 732 Pracownia czynna Poniedziałek 8. 00 20. 00 Wtorek 8. 00 Środa 8. 00 Czwartek 8. 00 Piątek 8. 00 Pracownia psychologiczna Drivemat Rajsko Wilamowicka 17 32 600 Oświęcim NIP 549238 05 76 Zapraszamy na badanie psychotechniczne klientów z Małopolski i Śląska Najczęściej nasi klienci pochodzą z miast Oświęcim Brzeszcze Kęty Tychy Wadowice Andrychów Pszczyna Libiąż Bieruń Trzebinia Chrzanów Projekt i realizacja Hubert Bieszczad Icons made by Freepik from www. Flaticon.

Com. Kontakt. .

Ocena: 4.10/5 Głosów: 5

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com