Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
PUP - Powiatowy Urząd Pracy - Inowrocław
PUP - Powiatowy Urząd Pracy - Inowrocław
WWW:
http://www.pupinowroclaw.pl
Opis:
BIP Line Plus
Advertisements

PUP - Powiatowy Urząd Pracy - Inowrocław

Jednym z instrumentów do walki z bezrobociem pozostającym w kompetencjach urzędu jest mechanizm związany z przyznawaniem pieniędzy na otwarcie firmy. 2012 więcej Duże zainteresowanie konsultacjami dodatkowy termin Ze względu na duże zainteresowanie konsultacjami formularzy rekrutacyjnych do projektu Przedsiębiorczość szansą na sukces regionu kujawsko pomorskiego PUP w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny sieci Krajowego Systemu Usług organizują dodatkowe spotkanie z ekspertem. 2012 więcej Przedłużona rekrutacja do projektu Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie Fundacja Ekspert Kujawy wydłuża czas naboru formularzy rekrutacyjnych do II cyklu projektu Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie. 2013 więcej Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych PAMON Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza do udziału w projekcie pn. Impreza plenerowa odbya si w ramach projektu systemowego pt. Zaktualizował Regulamin przyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej Szkolenia ABC Przedsiębiorczości rozpoczęte W dniu dzisiejszym 22 osoby przystąpiły do projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego i rozpoczęły szkolenie ABC Przedsiębiorczości. 10 00 w sali nr 314 (III piętro) odbędzie się giełda pracy na stanowisko kosmetyczka. 2012 więcej Zajęcia edukacyjne dla maturzystów 30 listopada i 7 grudnia 2012 roku odbyły się zajęcia edukacyjne z zakresu orientacji zawodowej. 2012 zakoczyo si szkolenie z zakresu umiejtnoci aktywnego poszukiwania pracy w Klubie Pracy. 00.
Advertisements


2013 więcej Pełnosprawni w pracy Europejska Grupa Doradcza Sp. 2012 więcej Wyłoniliśmy kolejną grupę uczestników projektu dla 50 latków PUP w Inowrocławiu wyłonił grupę 16 osób które zostaną uczestnikami projektu Życie zaczyna się po 50 tce. Jednocześnie informujemy że będzie to ostatni nabór uczestników w ramach tego projektu. Zajęć z orientacji zawodowej Dnia 20. Centrum Języków Obcych Sp. Zaprasza do uczestnictwa w projekcie Program wsparcia procesów restrukturyzacji i adaptacji gospodarki w województwie kujawsko pomorskim. 2012 więcej Dobiega końca podpisywanie umów PUP w Inowrocławiu informuje że dobiega końca proces podpisywania umów o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej z uczestnikami projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Uzyskać pomoc w opracowaniu dokumentów aplikacyjnych przygotować się do rozmowy w sprawie pracy poznać uwarunkowania lokalnego rynku pracy. ZŁ ORAZ KURSY I SZKOLENIA DLA OSB ZWOLNIONYCH PRZEZ PRACODAWCĘ 19. Aktualizacji uległy Regulamin rekrutacyjny i dokumenty stosowane na etapie wnioskowania o przyznanie jednorazowych środków na otwarcie działalności gospodarczej.

2013 więcej Finanse na biznes zapraszamy na spotkanie informacyjne PUP w Inowrocławiu zaprasza osoby zainteresowane otwarciem działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców na spotkanie informacyjne Finanse na biznes Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych w 2013 r. 2013 więcej Konsultacje formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny sieci Krajowego Systemu Usług zapraszają na bezpłatne indywidualne konsultacje formularzy rekrutacyjnych dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej Powstają kolejne firmy Do dnia dzisiejszego PUP w Inowrocławiu zawarł już 146 umów w ramach których przyznał jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej uczestnikom projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej Spotkanie dla przedsiębiorczych Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Toruniu zapraszają na Spotkanie Informacyjno Promocyjne dotyczące omówienia możliwości pozyskania środków strukturalnych UE na złożenie i rozbudowę działalności gospodarczej. 2013 więcej WYG International zaprasza do projektu PUP w Inowrocławiu informuje że WYG International Sp. 2013 więcej Giełda pracy na stanowisko doradca klienta i menadżer zespołu W dniu 05 lipca o godz. Przedsiębiorcze osoby bezrobotne posiadające pomysł na otwarcie działalności gospodarczej powinny rozważyć możliwość skorzystania z takiej okazji. 2012 więcej GIEŁDA PRACY dla stanowisko pracownik produkcyjnyszwaczka Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że 14 sierpnia 2012 r. 05. 01.

2013 więcej Ostatnie miejsca na szkolenie blacharz dekarz PUP w Inowrocławiu informuje że są jeszcze 3 miejsca na bezpłatne szkolenie grupowe dla osób bezrobotnych Blacharz dekarz. Mątewska 17 sala nr 314 III piętro odbędzie się Giełda Pracy dla osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe w kwietniu 2013 roku Szczegóły w załączonym pliku PDF. 10 00 17 00. Likwidacja stanowiska pracy restrukturyzacja firmy przyczyny organizacyjne modernizacyjne likwidacja firmy. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza nabór od 21. Zajęcia miały na celu wsparcie 12 osobowej grupy młodzieży w podjęciu decyzji wyboru zawodu i dalszej drogi kształcenia. Nabór trwać będzie do 14 sierpnia br. ABC dotacji unijnych dowiedz się więcej jakie środki na otwarcie firmy dostępne są w WUP w Toruniu i PUP w Inowrocławiu. Program skierowany zosta do odwanych Pracodawcw ktrzy zatrudniaj osoby niepenosprawne.

2012 więcej Niepełnosprawni sprawni na rynku pracy Niepełnosprawni sprawni na rynku pracy to tytuł projektu do uczestnictwa w którym Fundacja EkspertKujawy zaprasza niepełnosprawne osoby nie pracujące zawodowo. Do 01. 2013 więcej Lista rankingowa Wniosków (II nabór uczestników) PUP w Inowrocławiu publikuje listę rankingową Wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Uzyskać pomoc w opracowaniu dokumentów aplikacyjnych przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej poznać uwarunkowania lokalnego rynku pracy. Włącznie. W ramach projektu przyznawane są jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej. 2013 więcej II nabór formularzy rozpoczęty W dniu dzisiejszym zgodnie z opublikowaną jeszcze w grudniu ubiegłego roku informacją PUP w Inowrocławiu rozpoczął II nabór Formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 03. 09. Pomoc zorganizowana została przy współpracy PUP w Inowrocławiu oraz Punktu Konsultacyjnego sieci Krajowego Systemu Usług.

10. Poinformowała nasz urząd że prowadzi obecnie nabór na szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych w projekcie Pełnosprawni w pracy. 2013 więcej Wsparcie osób z wybranymi Zespołami Uwarunkowanymi Genetycznie Polski Związek Niewidomych rozpoczął realizację ogólnopolskiego projektu Wsparcie osób z wybranymi Zespołami Uwarunkowanymi Genetycznie. 10 00 w sali nr 314 (III piętro) odbędzie się giełda pracy na stanowisko kasjer sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej dla osób z aktualnym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności 20. 2012 więcej Kolejne konsultacje wniosków o przyznanie dotacji 24 września odbędą się kolejne bezpłatne konsultacje wniosków dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Funduszy europejskich. Listy rankingowej formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu informuje że lista rankingowa ocenionych formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego zostanie opublikowana najwcześniej w przyszłym tygodniu tj. Osoby zainteresowane zapraszamy do składania formularzy rekrutacyjnych w Kancelarii urzędu (pok. 2012 więcej Praca w KRUS Szczegy oferty znajduj si w zaczonym pliku PDF. Nie zabrakło też stoisk z kujawskimi przysmakami i wyrobami artystycznymi.

2013 więcej Nabór wniosków w ramach projektu Praca naszym celem Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że w okresie od 18. Do końca września zorganizowanych zostanie jeszcze VII edycji tego szkolenia dla pozostałych osób które zakwalifikowały się do uczestnictwa w projekcie. 2013 więcej Środki na firmę w 2013 r. 2013 więcej Informacja dot. 2013 więcej Przyjdź jutro (10. 2013 więcej Zapraszamy na konsultacje Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług zapraszają osoby zainteresowane uzyskaniem środków finansowych na otwarcie działalności gospodarczej przyznawanych przez nasz urząd do uczestnictwa w spotkaniu z ekspertem. 2013 więcej Aktualizacja dokumentacji koszty reklamy kwalifikowane W dniu 16 stycznia br. 2013 roku (poniedziałek) o godz. Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki Poddziałania 8. 12.

2013 więcej Ekspert Kujawy rekrutuje do projektu Fundacja Ekspert Kujawy zaprasza do wzięcia udziału w projekcie pn. 2013 więcej A może warto na swoje PUP w Inowrocławiu od początku stycznia obserwuje wzmożoną rejestrację osób bezrobotnych. 08. 2012 więcej Poznaj sposoby ubiegania się o pieniądze na otwarcie własnej firmy Zobacz jak inni wykorzystali swoją szansę Pod takimi hasłami PUP w Inowrocławiu organizuje spotkanie podczas którego chce promować przedsiębiorczość wśród osób bezrobotnych. Do końca lipca urząd planuje podpisać jeszcze 5 umów z uczestnikami wspomnianego projektu. 2012 więcej Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego To tytuł nowego projektu systemowego do uruchomienia którego przygotowują się wszystkie powiatowe urzędy pracy w województwie kujawsko pomorskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu lider projektu. 2013 więcej Relacja z Inowrocławskich Targów Pracy 10 maja w Młodzieżowym Domu Kultury im. 03. 2012 więcej II nabór formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu informuje że od 2 stycznia przyszłego roku przeprowadzi w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego II nabór formularzy rekrutacyjnych dla osób chcących otworzyć własną działalność gospodarczą. 00 w sali 314 (III piętro) odbędzie się spotkanie informacyjno szkoleniowe dla osób zainteresowanych zatrudnieniem na stanowisku doradca klienta i menadżer zespołu.

08. 30 w sali 314 (IIIp. 00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu przy ul. 2012 więcej Pierwsze konsultacje wniosków o przyznanie dotacji PUP w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny sieci Krajowego Systemu Usług zapraszają na bezpłatne indywidualne konsultacje wniosków dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Spotkanie odbędzie się w siedzibie PUP w Inowrocławiu przy ul. 1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. 2013 więcej Klub pracy zaprasza Zapraszamy do udziału w szkoleniach aktywnego poszukiwania pracy lub zajęciach aktywizacyjnych dzięki którym mogą Państwo nabyć i doskonalić umiejętności niezbędne do skutecznego poszukiwania zatrudnienia np. Termin naboru formularzy rekrutacyjnych do projektu Spółdzielnia socjalna szansą dla Ciebie. Miejscem imprezy był Młodzieżowy Dom Kultury im. 2013 więcej III nabór uczestników do projektu dla przedsiębiorczych PUP w Inowrocławiu informuje że od 8 do 31 lipca prowadzić będzie III nabór uczestników projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego.

Na przyznawanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej które są w dyspozycji urzędu w ramach realizowanych projektów współfinansowanych z EFS urząd nie planuje w roku bieżącym udzielać środków na otwarcie działalności gospodarczej z Funduszu Pracy. 204) w dniach od 5 do 12 czerwca. 00 w siedzibie PUP w Inowrocławiu ul. 06. 2013 więcej Dziś spotkanie z przedsiębiorczymi osobami PUP w Inowrocławiu przypomina że na dzień dzisiejszy zostało zaplanowane spotkanie informacyjno promocyjne z osobami zainteresowanymi uczestnictwem w projekcie pn. 2013 do 30. 2 Wspieranie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie. Osoby ubiegające się o przyjęcie do grona uczestników projektu w ramach prowadzonego obecnie przez PUP w Inowrocławiu II naboru zobowiązane są do złożenia formularza rekrutacyjnego wyłącznie na aktualnym wzorze. 2013 więcej Dodatkowy pracownik bez kosztów Każda firma działająca na terenie Województwa Kujawsko Pomorskiego do końca czerwca 2013 roku ma możliwość zatrudnienia dodatkowego pracownika na trzy miesiące bez ponoszenia kosztów dzięki realizowanemu właśnie programowi Przedsiębiorczy niepełnosprawni pełnosprawni zawodowo. 2012 więcej GIEŁDA PRACY dla stanowiska kasjer sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że 6 sierpnia 2012 r.

2012 więcej Spotkanie informacyjne Europejska Grupa Doradcza Sp. 2012 więcej Giełda pracy tapicer szwaczka Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że 4 września 2012 r. W Młodzieżowym Domu Kultury w Inowrocławiu przy ulicy Najświętszej Marii Panny 14 16 w godzinach od 10 do 14. 2012 więcej Dodatkowe środki z Rezerwy Ministra Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu w związku z pozyskaniem dodatkowych środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra zaprasza do współpracy pracodawców chcących zatrudnić w ramach wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy osoby bezrobotne zwolnione z pracy z przyczyn niedotyczących pracowników z HSG Irena. 2012 więcej UWAGA Dodatkowy nabór do projektu PUP w Inowrocławiu ogłasza dodatkowy nabór w ramach projektu Aktywni niepełnosprawni. Prowadzony będzie nabór wniosków o przyznanie bezrobotnym jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego projekt Praca naszym celem w ramach Poddziałania 6. Moja firma Dobre praktyki. Uzyska pomoc w opracowaniu dokumentw aplikacyjnych przygotowa si do rozmowy w sprawie pracy pozna uwarunkowania lokalnego rynku pracy. W zajęciach udział wzięły dwie klasy maturalne łącznie 40 uczniów. 1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2008 2013.

Zaprasza za naszym pośrednictwem do udziału w projekcie pt. 2012 więcej Nabór formularzy rekrutacyjnych dla zainteresowanych otwarciem firmy PUP w Inowrocławiu ogłasza I nabór formularzy rekrutacyjnych dla osób chcących otworzyć własną działalność gospodarczą. 19. Dziś znamy konkretny termin naboru uczestników zainteresowanych otrzymaniem jednorazowej dotacji i uczestnictwem szkoleniach w Inowrocławiu. Osoby zainteresowane uzyskaniem bezzwrotnych środków finansowych na otwarcie działalności gospodarczej w ramach bieżącego naboru muszą złożyć wspomniany dokument do 10 sierpnia 01. 2013 więcej Praca w Niemczech Opiekun ka osób Starszych Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych pracą w Niemczech. 11. 2012 więcej Seminarium Seniorzy w Akcji Punkt Informacyjny Komisji Europejskiej Europe Direct Inowrocław przy Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. 2012 więcej Kolejne konsultacje wniosków o przyznanie dotacji W dniu dzisiejszym odbywają się kolejne bezpłatne konsultacje wniosków dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2012 więcej Wyłoniliśmy kolejną grupę uczestników projektu dla osób niepełnosprawnych PUP w Inowrocławiu wyłonił grupę 10 osób które zostaną uczestnikami projektu Aktywni niepełnosprawni.

Kadr i płac. 2013 więcej UWAGA Zmiana miejsca przeprowadzenia konsultacji PUP w Inowrocławiu informuje że uległo zmianie miejsce przeprowadzenia konsultacji z udziałem konsultantów z Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług. Spotkanie odbędzie się w Sali 237 (II piętro) 12. 2012 więcej Dyur eksperta Punkt Informacyjny KE Europe Direct Inowrocaw przy Wydziale Zarzdzania i Nauk Spoecznych WSG zaprasza na dyur eksperta ds. Nabór uczestników potrwa do 14 sierpnia. 2012 więcej Dni Ubezpieczonego ZUS w dniach od 8 12 padziernika 2012 udziela bezpatnych porad ekspertw. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo które nie pracują posiadają maksymalnie średnie wykształcenie i chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. 2012 więcej Lista rankingowa Formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu publikuje listę rankingową Formularzy rekrutacyjnych przyjmowanych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Klub Integracji Społecznej moją szansą na aktywność. 2012 więcej Konsultacje formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny sieci Krajowego Systemu Usług zapraszają na bezpłatne indywidualne konsultacje formularzy rekrutacyjnych dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości zachęcanie do zakładania własnych firm oraz promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych. 2012 więcej Informacja dot. Witamy na stronie Powiatowego Urzdu Pracy w Inowrocawiu. Zaprasza osoby pozostające bez zatrudnienia z orzeczeniem o niepełnosprawności na spotkanie informacyjne w sprawie szkoleń zawodowych w projekcie Pełnosprawni w pracy. ) odbędzie się Giełda Pracy na stanowisko specjalisty ds. 2012 więcej Trwa nabór na szkolenia zawodowe dla osób niepełnosprawnych w projekcie Pełnosprawni w pracy Europejska Grupa Doradcza Sp. Trwao 3 tygodnie i zostao przeprowadzone dla osb bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzdzie Pracy w Inowrocawiu. Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy Arbeit Expert wspólnie ze swoim niemieckim partnerem organizuje unikalny projekt skierowany do pielęgniarek które chcą podjąć stałą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w niemieckiej klinice. 2013 więcej Staże i dotacje w ramach projektu Praca naszym celem PUP w Inowrocławiu ogłasza nabór wniosków na organizację staży dla tegorocznych absolwentów i przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej tegorocznym absolwentom oraz osobom po 50 roku życia. 2012 więcej Dożynki Gminne w Kołudzie Wielkiej W sobotę 8 września PUP w Inowrocławiu uczestniczył w Dożynkach Gminnych w Kołudzie Wielkiej.

Ponadto w dniach 15 17. 2012 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza nabór na bezpłatne szkolenie grupowe dla osób bezrobotnych. Wojewódzki Urząd pracy w Toruniu zaprasza na IV Międzynarodowe Targi Pracy. Pracownicy Powiatowego Urzdu Pracy uczestniczyli w festynie integrujcym spoeczestwo gminy Kruszwica( w tym osoby niepenosprawne i bezrobotne) zorganizowanym przez Miejsko Gminny Orodek Pomocy Spoecznej w Kruszwicy. Miejscem targów był Skwer Handlowy Piotr i Paweł w Inowrocławiu. 20. Dokumenty przyjmowane były od 2 25 stycznia br. O. 2012 więcej Terminy szkoleń ABC Przedsiębiorczości PUP w Inowrocławiu publikuje informacje na temat terminów szkoleń z zakresu ABC Przedsiębiorczości organizowanych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Informuje o możliwości aplikowania o fundusze unijne w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.

2013 więcej GIEŁDA PRACY KASJER SPRZEDAWCA Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że 07 maja 2013 r. 16. 2013 więcej Wsparcie dla cudzoziemców PUP w Inowrocławiu informuje że Polska Akcja Humanitarna prowadzi obecnie dwa projekty skierowane do cudzoziemców nie będących obywatelami Unii Europejskiej przebywającymi legalnie na terenie Polski przez minimum 12 miesięcy. 2012 więcej PUP na Wojewódzkich Dożynkach w Kruszwicy W dniu 2 września 2012 r. 2012 więcej PUP uczestniczył w imprezie integracyjnej w Pakości W sobotę 7 lipca 2012 roku pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu wzięli udział w Pikniku Integracyjnym w Pakości. 2012 więcej Rozpoczęły się szkolenia ABC Przedsiębiorczości 27 sierpnia I grupa uczestników projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego rozpoczęła szkolenia ABC Przedsiębiorczości. 2012 więcej E deklaracje w praktyce PUP w Inowrocławiu informuje że Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Bydgoszczy organizuje bezpłatne seminarium dotyczące przesyłania dokumentów podatkowych w ramach systemu e deklaracje. Kadr i płac W dniu 18. 10. Dzikujemy za odwiedzenie naszej strony.

2012 więcej Klub pracy zaprasza Zapraszamy do udziau w szkoleniach i zajciach aktywizacyjnych dziki ktrym mog Pastwo naby oraz doskonali umiejtnoci niezbdne do skutecznego poszukiwania zatrudnienia np. 2013 r. Moja firma Dobre praktyki zaangażował się także Urząd Skarbowy w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenia grupowe w lipcu 2013 roku Szczegóły w załączonym pliku PDF. 12. 2013 więcej Giełda pracy kosmetyczka Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że dnia 13 maja 2013 r. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe w marcu 2013 roku 28. Na targach swoją ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły z Inowrocławia m. 2012 więcej Poyczki w PTE Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddzia w Bydgoszczy poinformowao PUP w Inowrocawiu e w ramach Funduszu Rozwoju Przedsibiorczoci dziaajcego przy Orodku Wspierania Przedsibiorczoci dysponuje rodkami pieninymi w postaci preferencyjnych poyczek dla osb zakadajcych dziaalno gospodarcz. Patronat honorowy nad imprezą objął Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego.

2013 więcej Ostatni dzień naboru formularzy PUP w Inowrocławiu przypomina że dobiega końca II nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 11. 2012 więcej Ostatnie dni naboru formularzy PUP w Inowrocławiu przypomina że dobiega końca I nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej Lista rankingowa formularzy rekrutacyjnych II nabór PUP w Inowrocławiu publikuje listę rankingową Formularzy rekrutacyjnych przyjmowanych w ramach II naboru uczestników do projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Nabór prowadzony jest w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Joanna Oczadły Specjalista ds. 2013 więcej Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy pomaga powrócić na rynek pracy DOTACJE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DO 40 TYS. 2012 więcej Samotny rodzic samodzielny rodzic PUP w Inowrocawiu 21 czerwca podpisa umow partnersk ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kobiet GINEKA w Bydgoszczy na realizacj projektu Samotny rodzic samodzielny rodzic. 2013 więcej Informacja nt. 2012 r.

2012 więcej Targi Edukacyjne Dnia 08. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenia grupowe w maju 2013 roku Szczegóły w załączonym pliku PDF. 2012 więcej Inwestor Galerii Solnej zaprasza Inwestor zaprasza Przedsibiorcw z regionu na spotkanie powicone rozwojowi wasnego biznesu. 2013 więcej Harmonogram dyżurów ekspertów PUP w Inowrocławiu publikuje harmonogram dyżurów ekspertów z Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług skierowanych dla uczestników projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej Wsparcie na e usługi Regionalna Instytucja Finansująca przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. 2012 więcej Dyżur eksperta Myślisz o założeniu działalności gospodarczej chcesz rozwinąć istniejącą firmę i potrzebujesz dodatkowych źródeł finansowania Zgłoś się na dyżur eksperta i sięgnij po dostępne fundusze unijne 11. 2012 więcej Zapraszamy na spotkanie ABC dotacji unijnych Punkt Informacyjny KE Europe Direct Inowrocław przy Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w partnerstwie z WUP w Toruniu oraz PUP w Inowrocławiu zapraszają na spotkanie informacyjne pt. 2013 więcej Klub pracy zaprasza Zapraszamy do udziału w szkoleniach aktywnego poszukiwania pracy lub zajęciach aktywizacyjnych dzięki którym mogą Państwo nabyć oraz doskonalić umiejętności niezbędne do poszukiwania zatrudnienia np. 2012 więcej Spotkanie informacyjno rekrutacyjne PUP w Inowrocławiu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet GINEKA zapraszają na spotkanie informacyjno rekrutacyjne w ramach projektu Samotny rodzic samodzielny rodzic. 2012 więcej Ostatnie konsultacje wniosków o przyznanie dotacji 5 października odbędą się ostatnie bezpłatne konsultacje wniosków dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego.

Seniorzy w Akcji poświęcone możliwościom udziału w projektach osób w wieku 50 . 23. Najświętszej Marii Panny 14 16 w Inowrocławiu. C. 2013 więcej Giełda pracy kucharz Informujemy że dnia 25 lutego br. In. Głównym celem projektu jest wsparcie i przygotowanie do wejścia lub powrotu na rynek pracy. 29. Maturzyści IV Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu mogli zbadać swoje preferencje zawodowe w oparciu o kwestionariusz zainteresowań zawodowych oraz zastanowić się nad wyborem dalszej ścieżki zawodowej. 28.

2013 więcej Dziś konsultacje formularzy rekrutacyjnych PUP w Inowrocławiu oraz Punkt Konsultacyjny sieci Krajowego Systemu Usług zapraszają w dniu dzisiejszym na bezpłatne indywidualne konsultacje formularzy rekrutacyjnych dla osób ubiegających się o przyznanie środków na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 07. Aktualności Informacje ogólne Centrum Aktywizacji Zawodowej StażSzkolenia Doradztwo zawodowe Klub Pracy Pośrednictwo pracy Pośrednictwo pracy za granicąInstrumenty Rynku Pracy Kontynuujący naukęZwrot kosztów dojazdu i zakwaterowania Studia podyplomowe Galeria zdjęćCo zrobiliśmy do tej pory Wzory dokumentów ABC bezrobotnego Obowiązujące stawki Harmonogram wypłat zasiłków Harmonogram wypłat stypendium stażowego Harmonogram wypłat stypendium szkoleniowego Składki zdrowotne rok 2011 Wyszukiwarka Szukaj oferty pracy Zgłaszanie ofert pracy Wzory dokumentów ABC pracodawcy Obowiązujące stawki Oświadczenia Pracodawca Dodaj ofertę pracy Informacja Firmy Poyczki JEREMIEPoyczki w PTE Projekty realizowane Projekty zrealizowane Polecamy Ekspert Kujawy zaprasza do projektu Fundacja Ekspert Kujawy z Inowrocławia poinformowała nas że w chwili obecnej prowadzi rekrutację uczestników do projektu pn. 2012 więcej III Kujawsko Pomorskie Forum Ekonomii Społecznej Po raz trzeci Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Toruniu organizuje we współpracy z Ośrodkami Wsparcia Ekonomii Społecznej z województwa kujawsko pomorskiego Forum Ekonomii Społecznej. 2013 więcej Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy realizuje projekt pt. 2012 więcej Moja firma Dobre praktyki W dniu 12. Janusza Korczaka przy ul. Nabór dokumentów potrwa od 25 marca do 8 kwietnia br. 2012 więcej POWRT NA RYNEK PRACY II Pod takim tytułem realizowany jest przez PTE w Bydgoszczy projekt dla osób które utraciły pracę w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub którym pracodawca wypowiedział umowę o pracę. Oferty pracy w Holandii przy zbiorach owoców i warzyw.

2013 więcej Informacja dotycząca dofinansowania kosztów studiów podyplomowych Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu zaprasza osoby pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe do składania wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych. WUP w Toruniu dokonał aktualizacji dokumentacji wykorzystywanej przy realizacji projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2012 odbyy si zajcia aktywizacyjne w Kruszwicy i w Zotnikach Kujawskich. W PUP w Inowrocławiu PUP w Inowrocławiu informuje że ze względu na wystarczającą ilość środków finansowych dostępnych w 2013 r. Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego które chciałyby uzyskać około 22 000 zł na otwarcie firmy. 18. 27. 2013 więcej Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery spotkanie informacyjne PUP w Inowrocławiu informuje że Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach projektu Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery. PUP w Inowrocławiu zachęca do uczestnictwa w przygotowanym wsparciu. Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego.

2012 r. Rocznicy nadania praw miejskich. 2013 więcej Giełda pracy pracownik fizyczny W dniu 11. 31. 2012 oraz 24 26. Aktualizacji dokumentów rekrutacyjnych obowiązujących we wspomnianym projekcie. Dla szwaczek w gastronomii oraz branży technicznej a także oferty EURES. 10 00 w sali nr 314 (III piętro) odbędzie się giełda pracy 07. 1 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich Poddziałanie 6. 2013 więcej Projekt aktywizacji Polskiego Związku Głuchych Jesteś osobą niepełnosprawną Weź udział w projekcie aktywizacji Polskiego Związku Głuchych.

2013 więcej Zmiana adresu e mail do ekspertów Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług zmienił w dniu dzisiejszym adres e mail na który uczestnicy projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego powinni kierować swoje zgłoszenia na dyżury ekspertów. Stanowisko PUP w Inowrocławiu reprezentowane było nie tylko przez pracownika naszego urzędu ale i przez kobiety uczestniczące w innowacyjnym projekcie testującym Model Mobilnego Centrum Aktywizacji Zawodowej. Jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Środki z Funduszu Pracy przeznaczone zostaną na pozostałe aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. 2013 28. Rejestracja osb bezrobotnych odbywa si w godzinach od 7. 2013 więcej Mobilne Centrum Aktywizacji Zawodowej Dnia 08. 2012 więcej Powiatowy Urząd Pracy Urząd czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00 w tym przyjmowanie interesantów od godziny 7 30 Wtorek Dyrektor przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w godzinach od 10 00 do 16 00 Aby zapisać się do Newslettera wpisz swój email poniżej Jesteś internautą odwiedzającym naszą stronę. 2012 więcej Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw W związku ze zbliżającym się Europejskim Tygodniem MŚP Punkt Informacyjny KE Europe Direct Inowrocław przy Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG zaprasza do udziału w organizowanym cyklu wydarzeń. Wdrażania projektów w WYG International podkreśla że do uczestnictwa w projekcie jej firma zaprasza osoby bezrobotne zwolnione w ciągu ostatnich 6 miesięcy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy np.

2012 więcej Uwaga uczestnicy projektu Przedsiębiorczość PUP w Inowrocławiu przypomina że osoby aplikujące o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego są zobowiązane do złożenia wraz z Wnioskiem wszystkich wymaganych załączników. Z o. Projekt obejmuje woj. Realizatorem szkolenia jest Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Inowrocławiu. Janusza Korczaka odbyła się kolejna edycja Inowrocławskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. 2012 więcej Zachęcamy do zapoznania się z Inicjatywą JEREMIE PUP w Inowrocławiu zachęca do zapoznania się z Inicjatywą JEREMIE jedną z form pomocy w ramach Funduszy Europejskich która wspiera przede wszystkim początkujących przedsiębiorców. 09. Mątewskiej 17 (sala 237). Projekt jest skierowany do bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo osób niewidomych i słabowidzących ze schorzeniami genetycznymi i ma na celu aktywizację zawodową 300 niepełnosprawnych oraz udzielenie kompleksowego wsparcia 300 osobom z ich najbliższego otoczenia. 2013 roku o godzinie 10.

K. Swój niemały udział w organizacji imprezy będzie miała inowrocławska Fundacja Ekspert Kujawy. Odbyły się Targi Edukacyjne organizowane przez Agencję Everntową PRESTIGE. 2012 więcej Lista rankingowa Wniosków PUP w Inowrocławiu publikuje listę rankingową Wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. Kujawsko pomorskie powiaty inowrocławski grudziądzki miasto Grudziądz włocławski lipnowski nakielski żniński chełmiński golubsko dobrzyński mogileński radziejowski sępoleński wąbrzeski. 2012 w świetlicy w Wierzbiczanach odbyło się spotkanie Mikołajkowe zorganizowane przy współpracy Centrów Lokalnych Wierzbiczany i Lipie utworzonych w ramach innowacyjnego projektu testującego Model Mobilnego Centrum Aktywizacji Zawodowej który Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu realizuje w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Regionalnego Partner z Bydgoszczy. Z Inowrocławia wraz z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Bydgoszczy zapraszają do uczestnictwa w projekcie pod nazwą I ty możesz osiągnąć wiele. 2012 więcej Rwne szanse PUP w Inowrocawiu zaprasza do udziau w programie CERTYFIKAT RWNYCH SZANS autorstwa Agencji Pracy POPROSTUPRACA. 2013 więcej ABC ekonomii społecznej Fundacja Gospodarcza Pro Europa zaprasza osoby bezrobotne do udziału w bezpłatnych szkoleniach ABC ekonomii społecznej realizowanych w ramach projektu Latająca Akademia Przedsiębiorczości Społecznej. Zajcia prowadzone s z wykorzystaniem nowoczesnych technik i sprztu audiowizualnego.

02. Szansa tkwi w Tobie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 2013 więcej Od dziś przyjmujemy formularze rekrutacyjne PUP w Inowrocławiu rozpoczyna w dniu dzisiejszym III nabór formularzy rekrutacyjnych mający na celu wyłonienie kolejnych uczestników projektu pn. 15. 2012 więcej PUP na festynie integracyjnym W dniu 15 czerwca 2012 r. Drogowskaz Aktywizacja społeczno zawodowa osób niepełnosprawnych. 2013 więcej Za pięć dwunasta dla przedsiębiorczych osób PUP w Inowrocławiu przypomina że tylko do 31 lipca br. 11 30 w sali nr 314 (III piętro) odbędzie się giełda pracy na stanowisko pracownik produkcyjny szwaczka. Mątewskiej 17 odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych współpracą w branży ubezpieczeń i finansów. 2012 więcej Ogłoszenie o wrześniowym naborze na szkolenie grupowe Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia grupowe dla osób bezrobotnych.

2013 więcej Rusza nabór do TESCO w Inowrocławiu Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu informuje że rozpoczął się nabór pracowników do TESCO w Inowrocławiu 05. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Bulwar ul. 2013 więcej Ostatnia szansa na dotację Pozostały tylko 3 dni na złożenie formularza rekrutacyjnego i ubieganie się o przyjęcie do grona uczestników projektu pn. Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego w Inowrocławiu. Chęć otrzymania około 22 tysięcy złotych na otwarcie firmy wyraziło w swoich dokumentach 119 osób. 24. 2013 więcej Bezpłatny kurs dla 14 pielęgniarek. Dokumenty przyjmowane były od 9 lipca do 10 sierpnia br. 2012 więcej Ekspert Kujawy rekrutuje osoby niepełnosprawne do jednego ze swych projektów Fundacja Ekspert Kujawy poinformował a PUP w Inowrocławiu że zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne niepracujące zawodowo do udziału w projekcie DROGOWSKAZ Aktywizacja społeczno zawodowa osób niepełnosprawnych. Właśnie prowadzony jest kolejny nabór uczestników projektu.

Zapraszamy w godzinach od 7. Do dnia 24. 2013 więcej Poszukiwane osoby do współpracy na stanowiska doradca klienta oraz menadżer zespołu W dniu 19. 2013 r. PUP w Inowrocławiu przez następne 4 tygodnie będzie kierował na kolejne edycje szkolenia osoby które zostały wyłonione w ramach II naboru uczestników projektu. A. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenia grupowe w czerwcu 2013 roku Szczegóły w załączonym pliku PDF. Beneficjentami programu mogą zostać nieaktywne zawodowo osoby z niepełnosprawnością ruchową w stopniu znacznym lub umiarkowanym ze sprzężeniem. 2013 więcej Giełda Pracy specjalista ds. 2012 więcej Doradztwo Zawodowe z Powiatowego Urzędu Pracy z wizytą edukacyjną w Kościelcu Kujawskim 13 grudnia 2012 roku odbyły się zajęcia z orientacji zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu Kujawskim.

Zaprasza do podnoszenia kwalifikacji zawodowych osoby pozostające bez zatrudnienia z orzeczeniem o niepełnosprawności. 2013 więcej III i ostatni nabór uczestników zakończony 31 lipca PUP w Inowrocławiu zakończył III i ostatni nabór uczestników do projektu pn. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu uczestniczyli w dorocznym wojewódzkim święcie plonów które zostało zorganizowane przy współpracy Archidiecezji Gnieźnieńskiej i Województwa Kujawsko Pomorskiego. Mątewska 17 sala nr 314 III piętro odbędzie się Giełda Pracy dla osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY 07. 30 do 15. 2013 więcej Aktualizacja Regulaminu przyznawania jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu 13 marca 2013 r. 2012 więcej Informacja Stae Z uwagi na posiadane rodki finansowe Funduszu Pracy na organizacj 3 miesicznych stay dla 80 osb bezrobotnych Powiatowy Urzd Pracy w Inowrocawiu ogasza nabr wnioskw od dnia 16. Powiatowy Urząd Pracy zorganizował spotkanie pod patronatem Pana Tadeusza Majewskiego Starosty Inowrocławskiego pt. 2013 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza nabór od 14. 2012 więcej I nabór wniosków na dotacje PUP w Inowrocławiu ogłasza I nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego.

04. 2012 więcej Uwaga szkolenie ze środków PFRON PUP w Inowrocławiu zaprasza osobę niepełnosprawną posiadającą status osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy do udziału w szkoleniu specjalistycznym. 21. Do artykułu dołączamy także dane kontaktowe do wszystkich Punktów Konsultacyjnych KSU w naszym województwie. Pomiędzy 11 a 15 lutego. Uruchomilimy wersj strony dla osb niedowidzcych. 2012 więcej Ogłoszenie o naborze na szkolenie grupowe dla kobiet we wrześniu 2012 roku Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza nabory we wrześniu 2012 roku na bezpłatne szkolenia grupowe dla osób bezrobotnych. 9. Czas trwania szkolenia 15. 13.

Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery. 17. 2013 01. Wyższa Szkoła Gospodarki Cosinus Szkoła Tańca Raz Dwa Trzy Szkoła Języka Angielskiego. 2013 więcej Uwaga Aktualizacja dokumentacji projektowej PUP w Inowrocławiu informuje że Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu (lider projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego) dokonał w dniu 2 stycznia br. Zapraszamy ponownie. NMP 14 16 możesz poznać Swojego potencjalnego pracodawcę. 2012 więcej UWAGA Czekasz na sta Ostatnia szansa dla 150 osb W zwizku z przyznaniem dodatkowych rodkw z Funduszu Pracy z rezerwy ministra na realizacje programu na rzecz promocji zatrudnienia agodzenia skutkw bezrobocia i aktywizacji zawodowej Powiatowy Urzd Pracy w Inowrocawiu ogasza dodatkowy nabr wnioskw na organizacj trzymiesicznych stay dla 150 osb bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Inowrocaw 21. Dokumenty te zostaną wykorzystane podczas ubiegania się przez uczestników projektu o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. 2013 więcej PUP na Jarmarku Gniewkowskim 25 maja odbył się kolejny Jarmark Gniewkowski zorganizowany z okazji 745.

Program Animacji Młodych Osób Niepełnosprawnych PAMON. 2012 więcej Fama zaprasza do uczestnictwa w projekcie Pomorskie Towarzystwo Edukacyjne Fama zaprasza do udziału w projekcie Niepełnosprawni aktywni na rynku pracy. 06. 3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Mątewska 17 sala nr 314 III piętro odbędzie się Giełda Pracy. Przeprowadzi w siedzibie naszego urzędu dodatkowy dyżur ekspercki. 2012 więcej Przedłużony nabór dla przyszłych spółdzielców Fundacja Ekspert Kujawy poinformowała PUP w Inowrocławiu iż wydłuża do 31 sierpnia br. 26. 2012 więcej Dokumentacja dla uczestników projektu Przedsiębiorczość PUP w Inowrocławiu publikuje dokumenty o których wypełnienie niebawem poprosi uczestników projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej 61 nowych firm PUP w Inowrocławiu podpisał umowy o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej z 61 osobami które przystąpiły do projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego w ramach I naboru uczestników.

01. 2013 więcej PUP uczestniczył w Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej W dniach 18 i 19 maja 2013 r. 2012 więcej Klub pracy 26. Podczas imprezy oprócz prezentacji ofert przedsiębiorców odbyło się wiele pokazów konkursów i koncertów. ) na Targi Pracy W Młodzieżowym Domu Kultury im. Osoby zainteresowane uzyskaniem bezzwrotnych środków finansowych na otwarcie działalności gospodarczej mogą złożyć swoje dokumenty aplikacyjne tylko do dnia dzisiejszego. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi danymi statystycznymi dotyczącymi nowych firm. 05. 2013 więcej Inowrocławskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości Wiosna 2013 Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu zaprasza pracodawców organizacje szkoleniowe organizacje pozarządowe agencje pośrednictwa pracy oraz wszystkich innych zainteresowanych rynkiem pracy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Inowrocławskich Targów Pracy. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych technik i sprzętu audiowizualnego.

2013 więcej Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR zaprasza osoby niepełnosprawne ruchowo do udziału w projekcie Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy III. 2013 więcej Giełda pracy pracownik ochrony sprzątaczka W dniu 23. 2013 więcej Informacja dla pracodawców przyjmujących na STAŻ 20. 2013 więcej IV Międzynarodowe Targi Pracy Toruń 2013 r. 2012 więcej Ty masz chęci my dajemy Tobie możliwości Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych założeniem własnej firmy na spotkanie organizowane w dniu 12 października 2012 r. PUP w Inowrocławiu przypomina że to ostatnia szansa na uzyskanie dotacji w ramach wspomnianego projektu. 2013 więcej Szansa tkwi w Tobie O. Rekrutacja trwa do 5 grudnia br. Bulwar Filadelfijski 18 w Toruniu w godz. 2013 więcej PUP uczestniczył w XIV edycji Jarmarku Gniewkowskiego Impreza odbyła się 24 marca i związana była tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi.

30. PL. Na bezpłatne szkolenie grupowe w zawodzie CERAMIK dla 10 osób bezrobotnych (mężczyźni) z terenu Gniewkowa i okolic które byłyby zainteresowane podjęciem pracy w zakładzie EKO ceramika Jedwabno 20 Lubicz koło Torunia. 04. 14. Przyjmuje formularze rekrutacyjne od osób które zamierzają ubiegać się o przyznanie środków finansowych na otwarcie własnej firmy w ramach projektu pn. Kontakt. Oferty pracy krajowej m. 2012 więcej Giełda Pracy W dniu 06. 07.

W Hali Widowiskowo Sportowej odbyła się kolejna edycja Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej w której zaprezentowało się ponad 30 firm promujących kujawski przemysł usługi oraz produkty powstające w naszym regionie. 2013 więcej Powrót na rynek pracy III nowa ścieżka kariery termin naboru w Inowrocławiu Na początku kwietnia pisaliśmy o projekcie realizowanym przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy pt. 00 do 15. 2012 więcej Dyżur eksperta Punkt Informacyjny Komisji Europejskiej Europe Direct Inowrocław przy Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych WSG zaprasza na dyżur eksperta ds. Jeeli chcesz wyszuka ofert pracy wejd w zakadk bezrobotny i wpisz interesujcy ci zawd. 02. 2012 rodu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sali Informacji Zawodowej odbyły się zajęcia z orientacji zawodowej dla młodzieży III klasy Gimnazjum w Pakości. 2013 więcej Terminy szkoleń ABC Przedsiębiorczości PUP w Inowrocławiu publikuje informację na temat terminów szkoleń z zakresu ABC Przedsiębiorczości organizowanych dla uczestników projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego zrekrutowanych w ramach II naboru. 22. 2012 więcej Voucher badawczy Pracodawco Chcesz wzmocni potencja innowacyjny swojej firmy Masz przeomowy pomys ale nie wiesz czy da si go zrealizowa Przydaaby si Twojej Firmie dotacja na badania naukowe lub prace badawczo rozwojowe na te i inne pytania w dniu jutrzejszym padn odpowiedzi podczas Seminarium informacyjnego zorganizowanego przez Kujawsko Pomorski Zwizek Pracodawcw i Przedsibiorcw.

2012 więcej Rekrutacja uczestniczek do projektu MMCAZ PUP w Inowrocławiu razem z Stowarzyszeniem Rozwoju Regionalnego Partner z Bydgoszczy ogłasza rekrutację uczestniczek do projektu Model Mobilnego Centrum Aktywizacji Zawodowej. 1. 2013 więcej Mikroprzedsiębiorca Roku Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy zaprasza do udziału w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku. 10 00 w sali nr 314 (III piętro) w siedzibie urzędu przy ulicy Mątewskiej 17 odbędzie się giełda pracy na stanowiska tapicera i szwaczki. 10 00 w sali nr 314 (III piętro) w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu przy ulicy Mątewskiej 17 odbędzie się giełda pracy na stanowisko kucharza. 2013 więcej Doradztwo Zawodowe z Powiatowego Urzędu Pracy z wizytą edukacyjną w Kościelcu Kujawskim 26 lutego 2013 roku odbyły się zajęcia z orientacji zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu Kujawskim. Oferty pracy w Niemczech w zawodach malarz tapicer elektryk ślusarz. W ramach projektu przyznawane będą środki finansowe na otwarcie działalności gospodarczej. 2013 więcej Dodatkowy dyżur eksperta PUP w Inowrocławiu informuje że Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Toruniu 20 marca 2013 r. W ramach konkursu najlepszym mikroprzedsiębiorcom zakorzenionym w lokalnej społeczności prowadzącym z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes przyznawane są nagrody.

W imprezę pt. 2013 więcej DENAR Bezrobotni 50 gotowi na zmiany Ośrodek Szkolenia i Rozwoju Kadr DENAR Dorota Wierzgała zaprasza na spotkanie informacyjne w ramach projektu Bezrobotni 50 gotowi na zmiany który jest realizowany w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Działanie 6. 2013 więcej II nabór wniosków na dotacje PUP w Inowrocławiu ogłasza II nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko pomorskiego. 2013 więcej I ty możesz osiągnąć wiele Centrum Opiekuńczo Edukacyjne s. O godz. 25. .

Ocena: 4.20/5 Głosów: 19

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com