Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Urząd Gminy Czorsztyn
Urząd Gminy Czorsztyn
WWW:
http://www.czorsztyn.pl
Tagi:
Gmina Czorsztyn, Czorsztyn, turystyka, historia, kultura, szkoły, wypoczynek, niedzica
Opis:
Oficjalna strona Urzędu Gminy w Czorsztynie
Advertisements

Urząd Gminy Czorsztyn

Miejscowości w Gminie Kultura i sztuka Turystyka Zdjęcia i mapy 700 lat Kluszkowiec Ochotnicza Straż Pożarna Biblioteka Hala sportowo widowiskowa Fotowydarzenia Kronika gminy Księga Gości E kartki wyślij pocztówkę Forum Urząd Gminy Rada Gminy Struktura Urzędu Gminy Gdzie załatwić sprawę Elektroniczna Skrzynka Podawcza Parafie Zamówienia publiczne Informator podręczny Szkoły przedszkola i organizacje Kalendarz imprez Baza noclegowa Gastronomia Biuletyn informacyjny Informator przedsiębiorcy Linki Bezpańskie psy Telefony alarmowe Rozkład jazdy BUS PPKS Wyszukiwarka rozkładów jazdy rozkład jazdy PKS PKP BUSY bilety lotnicze bilety autokarowe ORGANIZACJE POZARZĄDOWE Strona główna 2013 03 16 Izabeli Henryka Oktawii Lepiej zapalić świeczkę niż narzekać na ciemność. Przysłowie chińskie Drugi przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę 3 kiosków handlowych w Sromowcach Niżnych na okres do lat 3 tj. Do dnia 31. 12. 2015 r. . . Zakończenie I etapu projektu Warsztaty taneczne muzyczne plastyczne teatralne i kulinarne z zakresu kultury ludowej Zakończenie I etapu warsztatów z zakresu kultury ludowej. Nabór na stanowisko kierownika GOPS w Maniowach. Ważna informacja dla rolników W oparciu o Ustawę o nasiennictwie podpisaną przez prezydenta w grudniu 2012 oraz rozporządzenie Rady Ministrów wprowadzające zakaz s. Finał CALH już w najbliższą sobotę.
Advertisements


DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI na terenie Gminy Czorsztyn. IX Wiosenna Giełda Szkół dla gimnazjalistów. Mikroprojekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Zespole Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych. Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym w Nowym Targu. Bezpłatne szkolenie Patronat medialny jako narzędzie promocji NGO w mediach. Jak przygotować skuteczną ofertę na sponsoring działań organizacji pozarządowych ZAPROSZENIE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Naziemna telewizja cyfrowa Naziemna telewizja cyfrowa zastąpi docelowo telewizję analogową. Oznacza to że widzowie którzy nie wyposażą się we właściwy sprzęt do jej odbioru utracą możliwo. I miejsce dla Kluszkowiec W dniach 4 7 marca 2013 r. Odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym w Zakopanem w których reprezentująca Szkołę Podstawową w Kluszkowcach sztafeta chłopców w 25.

02. 2013r. Nasz znak PB. 5535. 39. 2013 Profesjonalna obsługa klienta w wieku 50 w kontekście aktywizacji zawodowej Szanowni Państwo Instytut Badawczo Szkoleniowy Sp. Z. O. Uprzejmie informuje że od maja do września 2013 r. Planowane są szkolenia dla pracowników IRP i JOPS w kontekście aktywizacji zawodowej o.

X EDYCJA GMINNEGO KONKURSU ŻYJ ZDROWO X EDYCJA GMINNEGO KONKURSU ŻYJ ZDROWO 15 lutego 2013 r. W Gimnazjum w Maniowach odbył się X Gminny Przegląd Teatralny Żyj zdrowo. Impreza ta już od 10 lat promuje. Gminne Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców Nagrody rozdane W dniu 19 lutego 2013 r. Na stoku narciarskim góry Wdżar odbyły się kolejne Gminne Młodzieżowe Mistrzostwa w snowboardzie i narciarstwie alpejskim organizowane co roku. Koniec kłopotów z dojazdem do sołectwa Czorsztyn Od 1 marca 2013 r. Rusza kurs na linii Czorsztyn Nowy Targ Czorsztyn. Wójt Gminy Czorsztyn informuje że od dnia 1 marca 2. Wyrównany poziom tegorocznej CALH. Dotacje na wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Masz pomysł na biznes internetowy sięgnij po dotacje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór wniosków o dotację wramach Działania 8.

1 Wspieranie dz. Targ 18. 33. Informacja o zmianie w ubezpieczeniu społecznym rolników Informacja o zmianie ustawy z dnia 20 grudnia 1990r. O ubezpieczeniu społecznym rolników (Dz. U. Z 2008r. Nr 50 poz. 291 z późn. Zm.

) w związku z wejściem w życie zdniem 1 stycznia 2013r. Ustawy. Opłaty gminne możesz uregulować nie wychodząc z domu. Ogłoszenie Wójta Gminy Czorsztyn o przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę 5 kiosków handlowych w miejscowości Sromowce Niżne przy kładce rowerowo pieszej na rzece Dunajec Maniowy dnia 11. 2013 r. OGŁOSZENIE Znak IRG 6845. 1. 2013 Wójt Gminy Czorsztyn ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę 5 kiosków handlowych w miejscowości Srom. Targ 07. 31.

III Międzynarodowy Konkurs Potraw i Nalewek Regionalnych III Miedzynarodowy Konkurs Potraw i Nalewek Regionalnych zdjęcia Aneta M. Harmonogram II rundy CALH. Ostatnia kolejka i podsumowanie I rundy CALH. Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach placówką bez barier Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach placówka bez barier Zwykły poranekDźwięk budzika zaspana dziecięca twarz a potem już ty. Podziękowanie za obdarowanie ośrodka zdrowia darowizną pieniężną. Pierwsza pomoc w przypadku krwotoku z nosa materiały informacyjne Sesja rozpoczęła się o godz. 13. 30 zakończyła o godz. 15. 25 została zwołana przez Przewodniczące.

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców branży spożywczej do wzięcia udziału w imprezie targowo wystawienniczej SIAL China 2013 Agencja Rynku Rolnego zaprasza do udziału w stoisku narodowym oraz misji gospodarczej organizowanych na Targach SIAL China 2013 w dniach 7 9 maja w Szanghaju Agencja Rynku Rolnego zaprasza. Informacja w sprawie wymiany dowodów osobistych wydanych w 2003 roku. Urząd Gminy Czorsztyn z s w Maniowach informuje że w 2013 roku mija termin ważności dowodów osobistych wydanych w 2003 r. Zaproszenie na spotkanie dotyczące kolektorów słonecznych Izba Przemysłowo Handlowa w Krakowie realizator projektu Opracowanie wdrożenie i świadczenie usług budowania scenariuszy technologicznych dla podniesienia innowacyjn. Inwestycje w Gminie Czorsztyn w 2013 roku Kolejny rok w Gminie Czorsztyn rozpoczął się spokojnie i bez burzliwych emocji. Projekt budżetu na bieżący rok został jednogłośnie za. Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza 21. 01. Na podstawie dany. Wykaz przeznacza się do dzierżawy 5 kiosków handlowych w Sromowcach Niżnych do lat 3 tj.

2015 r. Maniowy dnia 15. WYKAZ Znak IRG. 6845. 2013 Wójt Gminy Czorsztyn działając na podstawie art. 13 ust. 1 art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospo.

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ. SPRAWDŹ ZANIM PODPISZESZ NIE DAJ SIĘ NABRAĆ. SPRAWDŹ ZANIM PODPISZESZ Jerzy Miller wojewoda małopolski wspiera kampanię społeczną Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz. Celem akcji jest zwrócenie uwag. Rak nie boli badaj się i żyj Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie wraz z Krakowskim Centrum Psychologicznym Salvate w ramach programu Rak nie boli badaj się i żyj organizuje bezpłatne warsztaty psychologiczne dla. Paszport bez meldunku 17 stycznia 2013 roku wchodzą w życie przepisy które ułatwią wyrobienie paszportu. O dokument będzie można się starać we wszystkich punktach paszportowych niezależnie od miejsca zameldowania czy zam. Zaproszenie na Zabawę Karnawałową w Maniowach. Zaproszenie na Zabawę Karnawałową do Sromowiec Niżnych Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Rada Rodziców Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Sromowcach Niżnych oraz M.

I R. Misiowie właściciele Hotelu Nad Przełomem mają zaszczyt zapro. Podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Czorsztyn Wielkie granie w pomaganie w Gminie Czorsztyn zakończyło się sukcesem. Sztab zebrał ponad 14 tys. Zł 13 stycznia 2013 r. Na zewnątrz prawdziwa zima. Temperatura znacznie na minusie a mróz. UWAGA zmiany w realizacji obowiązku meldunkowego Ułatwienia w realizacji obowiązku meldunkowego. Urząd Gminy Czorsztyn z s w Maniowach informuje że w dniu. W I R T U A L N Y S P A C E R P O G M I N I E CZORSZTYN SROMOWCE NIŻNEHUBA GminaCzorsztyn 34 436 Maniowy ul.

Gorczańska 3 tel. Centrala (18) 2750070 2750071 2750982 fax 2750987 e mail gmina czorsztyn. Pl Bank Spółdzielczy w Krościenku Oddział w Czorsztynie z s w Maniowach konto 68 8817 0000 2002 0200 1300 0103 Od dnia 1 stycznia 2012 roku wszystkie faktury powinny być wystawiane wedługponiższego wzoru Gmina Czorsztyn 34 436 Maniowy ul. Gorczańska 3 NIP 735 28 51 410 REGON 491892179 Obwieszczenia UG 15 03 Drugi przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę 3 kiosków handlowych w Sromowcach Niżnych na okres do lat 3 tj. 15 03 Zakończenie I etapu projektu Warsztaty taneczne muzyczne plastyczne teatralne i kulinarne z zakresu kultury ludowej 15 03 Nabór na stanowisko kierownika GOPS w Maniowach 15 03 Ważna informacja dla rolników 15 03 DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI na terenie Gminy Czorsztyn 15 03 IX Wiosenna Giełda Szkół dla gimnazjalistów 15 03 Mikroprojekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Zespole Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych 12 03 Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym w Nowym Targu 12 03 Bezpłatne szkolenie Patronat medialny jako narzędzie promocji NGO w mediach. Jak przygotować skuteczną ofertę na sponsoring działań organizacji pozarządowych 11 03 Naziemna telewizja cyfrowa Archiwum wiadomości 1 2 3 4 Z życia gminy Finał CALH już w najbliższą sobotęI miejsce dla KluszkowiecX EDYCJA GMINNEGO KONKURSU ŻYJ ZDROWOGminne Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopcówKoniec kłopotów z dojazdem do sołectwa CzorsztynWyrównany poziom tegorocznej CALHIII Międzynarodowy Konkurs Potraw i Nalewek RegionalnychHarmonogram II rundy CALHOstatnia kolejka i podsumowanie I rundy CALHSzkoła Podstawowa w Kluszkowcach placówką bez barier Archiwum wiadomości 1 2 odwiedzin IAP Portal (C)opyright by Interaktywna Polska. Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 25

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com