Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Fotograf Lublin
Fotograf Lublin
WWW:
http://sorkowska.com
Tagi:
fotograf, lublin, ślubny, sesje, dziecięce, ślubne, rodzinne, noworodkowe
Opis:
Jestem fotografem w miastach Lublin, Łęczna, Stalowa Wola i Nisko. Jako fotograf ślubny wykonuję plenery ślubne, a także sesje dziecięce, niemowlęce i rodzinne.
Advertisements

Fotograf Lublin

Galeria ślubna Plener Przygotowania Ślub Wesele GALERIA Fotografia ciążowa Fotografia noworodkowa Fotografia dziecięca Fotografia okolicznościowa Oferta Blog O mnie Kontakt Zaznacz stronę FOTOGRAFIA ŚLUBNA Zobacz więcej FOTOGRAFIA CIĄŻOWA Zobacz więcej FOTOGRAFIA NOWORODKOWA Zobacz więcej FOTOGRAFIA DZIECIĘCA Zobacz więcej FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA Zobacz więcej FOTOGRAF LUBLIN Mam na imię Justyna i z miłością fotografuję śluby dzieci i rodziny. Fotografia jest dla mnie ogromną pasją i codziennością. Jest przede wszystkim ciągłą sztuką obserwacji świata i ludzi. Gdy zatrzymuję ulotne chwile w kadrze mam wtedy pewność że odnalazłam swoją życiową drogę. Staram się aby moje zdjęcia były autentyczne przepełnione emocjami i wzruszeniami. Kocham swoją pracę przede wszystkim dlatego że mogę być częścią najważniejszych momentów waszego życia w mieście Lublin. Podczas reportażu ślubnego poznaję wasze rodziny i przyjaciół. Jestem z wami i dzielę wasze wzruszenia ukazując je w zdjęciach. Jest mi ogromnie miło że po ślubie wracacie na sesje rodzinne. PORTFOLIO Fotografia ślubna plener Fotografia ślubna przygotowania Fotografia ślubna ślub Fotografia ślubna wesele Fotografia ciążowa Fotografia noworodkowa Fotografia dziecięca Fotografia okolicznościowa BLOG Amelka sesja komunijna w Łęcznej Amelka sesja komunijna w Łęcznej Amelka sesja komunijna w Łęcznej Jutro już powitamy przepiękny maj pachnący bzem i piwoniami. .
Advertisements


Kalina i Seweryn wiosenna sesja dziecięca w Łęcznej Kalina i Seweryn wiosenna sesja dziecięca w Łęcznej Kalina i Seweryn wiosenna sesja dziecięca w Łęcznej Wiosna to radość więc tak po prostu bądźcie szczęśliwi Julek sesja noworodkowa w Łęcznej Julek sesja noworodkowa w Łęcznej Julek sesja noworodkowa w Łęcznej Pojawienie się maluszka w rodzinie to jedna z najpiękniejszych chwil życia. Natalia i Piotr sesja ślubna Prządki Natalia i Piotr sesja ślubna Prządki Natalia i Piotr sesja ślubna Prządki Mam wielkie szczęście do poznawania niezwykłych ludzi dzięki temu moja praca jest jeszcze bardziej spełniona. Zosia sesja komunijna w Łęcznej Zosia sesja komunijna w Łęcznej Zosia sesja komunijna w Łęcznej Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Paulina i Łukasz wesele w okolicach Stalowej Woli Paulina i Łukasz wesele w okolicach Stalowej Woli Paulina i Łukasz wesele w okolicach Stalowej Woli Uwielbiam wesela które przepełnione są tradycją a przede wszystkim dobrą zabawą. To wesele na pewno do takich należało. Miłosz sesja noworodkowa w Łęcznej Miłosz sesja noworodkowa w Łęcznej Miłosz sesja noworodkowa w Łęcznej Powiem Wam szczerze że uwielbiam takie sesje noworodkowe pełne ciepła miłości i objęć które odbywają się w Waszych domach. Kaja zimowa sesja dziecięca w Łęcznej Kaja zimowa sesja dziecięca w Łęcznej Kaja zimowa sesja dziecięca w Łęcznej Drzewa przykryte są zimową kołdrą a dzieciakom nosy i policzka robią się czerwone od lekkiego mrozu. Taką zimę kochamy Magdalena i Daniel sesja ślubna Wilanów Magdalena i Daniel sesja ślubna Wilanów Magdalena i Daniel sesja ślubna Wilanów Każda para ma swoje własne miasto swoje początki i część miejsc która ich wiążą. Zobacz wszystkie WSPŁPRACA Galeria ślubna Plener Przygotowania Ślub Wesele Galeria Fotografia ciążowa Fotografia noworodkowa Fotografia dziecięca Fotografia okolicznościowa Kontakt Sorkowska Fotografia tel. 662 105 505 ul.

Partyzantów 21 B 21 013 Puchaczów NIP 6020018590 fotografia sorkowska. Com Polityka Prywatności Facebook Google Copyright Sorkowska Fotografia fotograf Lublin. Kontakt. .

Ocena: 4.00/5 Głosów: 17

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com