Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Portal z najlepszymi w sieci demotywatorami
Portal z najlepszymi w sieci demotywatorami
WWW:
http://demota.pl
Tagi:
demotywatory, humor, rozrywka, memy, demoty, śmieszne obrazy
Opis:
Jesteś zmęczony po pracy i szukasz w Internecie rozrywki? Zajrzyj na serwis Demota.pl! Znajdziesz tu wiele humoru i zawsze przyjazny nastrój. Demotywatory, memy i inne materiały o tematyce humorystycznej i rozrywkowej są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Jeżeli sam masz pomysł na śmiesznego demotywatora, czy też mema, to bez problemu możesz go u nas stworzyć i zamieścić na naszym portalu. Możesz także głosować na ulubione zdjęcia, dodawać komentarze oraz dzielić się trafnymi wpisami na portalach społecznościowych. Zapraszamy więc do odwiedzin rozwijania portalu wraz z liczną społecznością. Aby zamieścić swojego demotywatora nie musisz się nawet rejestrować na naszym portalu! Wejdź i przekonaj się sam!
Advertisements

Portal z najlepszymi w sieci demotywatorami

Główna Poczekalnia Top Dodaj Szukaj Logowanie 1 0 Wyświetleń 297 169 Dodano 2020 03 27 0 0 Wyświetleń 279 157 Dodano 2020 03 27 0 0 Wyświetleń 292 160 Dodano 2020 03 31 1 0 Wyświetleń 298 176 Dodano 2020 03 26 0 0 Wyświetleń 280 161 Dodano 2020 03 26 Pierwsza strona Ostatnia strona 1 DEMOTA. Pl to internetowy serwis z demotywatorami i memami. Umożliwia Ci nie tylko oglądanie śmiesznych i trafnych obrazków ale także tworzenie i edycję własnych demotywatorów momów. Możesz oczywiście takżę głosować na ulubione dodawać komentarze ora zdzielić się trafnymi wpisami na portalach społecznościowych. Co ważne możesz publikować na demota. Pl bez rejetracji konta w takim przypadku nie będziesz miał jednak możliwości późniejszej edycji swojego dzieła. Wystaczy że klikniesz Dodaj a zostaniesz przeniesiony do edytora memów demotywatorów online. Home Poczekalnia Top Losowe Dodaj Regulamin serwisu Polityka prywatności Kontakt Info Wszelkie treści przedstawione na serwisie demota. Pl są tworzone przez użytkowników. Użytkownicy Ci ponoszą pełną odpowiedzialność za dodawane treści w tym komentarze. Właściciel serwisu demota.
Advertisements


Pl nie bierze za nie żadnej odpowiedzialności. Jeśli uważasz że dodane treści naruszają jakiekolwiek prawa (w tym prawa autorskie) prześlij nam informację na ten temat korzystając z formularza kontaktu (podając link do treści której dotyczy). Każdy użytkownik serwisu oświadcza iż zapoznał się z polityką prywatności oraz z regulaminem serwisu demota. Pl akceptując wszystkie jego postanowienia. 2020 demota. Pl Ta strona używa ciasteczek (cookies) dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję. Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 22

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com