Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Native speaker Warszawa
Native speaker Warszawa
WWW:
http://www.native-speaker-warszawa.pl
Tagi:
native speaker, język angielski, lekcje języka angielskiego, szkoła języków, język angielski przez skype
Opis:
Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszej strony internetowej, na której odszukasz usługi Native Speakera. Edukacja języka angielskiego z nami jest efektowna i zawodowa. Z nami będziesz miał szanse jakiej jeszcze nie miałeś. Filmy po angielsku nie będą w przyszłości tworzyły przeszkody ze zrozumieniem, bez wysiłku będziesz czytał artykuły po angielsku i oferty.
Advertisements

Native speaker Warszawa

48 690 465 028 robert native speaker warszawa. Pl Zasady Referencje Info O Mnie Jak uczę Kontakt Menu O Mnie Lekcja Skype Nauka W Firmie Zacznijmy od bezpłatnej 15 minutowej lekcji próbnej przez Skype Jeśli szukasz Native Speaker to oznacza że poważnie traktujesz swój rozwój i prawdopodobnie potrzebujesz języka angielskiego nie tylko od czasu do czasu na wakacjach. Pracownicy wielkich korporacji dzięki mojej pomocy nabierają wiary w siebie i nie stresują się słabą znajomością języka. Uczę wiele osób w okolicy ulicy Domaniewskiej Konstruktorskiej Suwak i Postępu. Uczniowie z mokotowskiego centrum biznesu dostali zgodę swoich Organizacji na korzystanie z sal konferencyjnych poza godzinami pracy. Jeśli firma nie zapewnia Ci nauki języka angielskiego na pewno będzie zainteresowana tym żeby ułatwić Ci edukację i dostaniesz zgodę na korzystanie z sali. Znajomość języka angielskiego to wolność. Możesz oglądać filmy bez lektora i napisów możesz czytać artykuły oferty czy nawiązać kontakt z kimś kto także mówi płynnie po angielsku. W wielu firmach znajomość języka angielskiego ceni się wyżej niż ukończone studia wyższe. Wiem to od moich studentów. Opowiadają mi jaką przeszkodą była nieznajomość języka.
Advertisements


Ceny 1 godzina (60 minut) lekcji przez Skype 70 zł 15 minut rozmowy 15 zł Zobacz w zakładce referencje jak wielu ludziom pomogłem i jak odmieniło się ich życie. 2016 Robert your native speaker Lekcje Skype Nauka w Firmie. Kontakt. .

Ocena: 4.90/5 Głosów: 6

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com