Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Safety Day to idealne połączenie pikniku i nauki
Safety Day to idealne połączenie pikniku i nauki
WWW:
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.pl
Tagi:
dzień bezpieczeństwa,dzień BHP,safety day,symulator osoby starszej
Opis:
Safety day to świetna inicjatywa, która minimum raz do roku powinna być przeprowadzana w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą najważniejszą. Udział każdego człowieka w dniu BHP znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w instytucjach które nie organizują dnia BHP. Dzień Bezpieczeństwa to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twojej firmie. Pamiętamy również o osobach starszych i niepełnosprawnych. Dzień BHP to okazja, by przekonać się jak trudno zagwarantować im bezpieczeństwo. Symulator osoby starszej pokazuje z jakimi problemami muszą się zmagać każdego dnia. Dzięki temu urządzeniu lepiej zrozumiemy takie osoby, a także łatwiej zapewnimy im bezpieczeństwo na co dzień.
Advertisements

Safety Day to idealne połączenie pikniku i nauki

Strona główna Kim jesteśmy Co możemy Ci zaoferować Kontakt Szukaj Menu główne DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA Cenisz sobie bezpieczeństwo pracy Dobrze trafiłeś Zorganizujemy dzień bezpieczeństwa w twojej firmie Wypadki chodzą po ludziach. . Z naszą pomocą zredukujesz ich ryzyko do minimum Rocznie 2 5 miliona osób ulega wypadkom w pracy Niech twoja firma nie będzie częścią tej statystyki Skontaktuj się Aktywności Scenariusze dopasowane do Twojej firmy Eksperci Zrzeszamy instruktorów ratowników medycznych oraz strażaków Doświadczenie Przez 10 lat odwiedzieliśmy kilkaset firm Kim jesteśmy Dowiedz się czym się zajmujemy Nasza Firma działa na wielu płaszczyznach zajmujemy się organizacją eventów wynajmem atrakcji szkoleniem kierowców oraz kompleksowym tworzeniem dni bezpieczeństwa. Podczas naszych realizacji takich jak Safety Day przekazujemy uczestnikom niezbędną wiedzę w zakresie BHP naszymi celami są m. In. Dowiedz się więcej Doskonalenie procedur BHP Uświadomienie zagrożeń Ćwiczenie prawidłowych reakcji Szukanie alternatywnych rozwiązań Zwiększenie świadomości pracowników Realizacja założeń HR i CSR. Co możemy ci zaoferować Czego możesz się od nas nauczyć Firmy które corocznie organizują dzień bezpieczeństwa dbając o dobro swojej kadry minimalizują ryzyko wypadków i zagrożeń. Każdy wypadek pracownika wiąże się ze stratami finansowymi i wizerunkowymi. Wychodząc naprzeciw zagrożeniom opracowaliśmy stanowiska szkoleniowe wspierające bezpieczeństwo w pracy. Dzień bezpieczeństwa w firmie jest idealnym momentem na przypomnienie oraz odświeżenie wiadomości związanych z higieną pracy. Przedstawiamy poniżej strefy aktywności doskonale wpisujące się w dzień BHP.
Advertisements


Strefa gaszenia pożaru Strefa ewakuacji z zadymionego pomieszczenia i udzielania pierwszej pomocy Strefa zagrożeń związana z maszynami i pojazdami Strefa zagrożeń związana z pracą na wysokości Strefa ergonomii pracy Strefa zdrowego pracownika (zdrowe odżywianie) Strefa eksperymentów ze sprzętem BHP Strefa testów psychologicznych Strefa bezpieczeństwa w drodze do pracy Strefa symulacji osoby starszej lub niepełnosprawnej Strefa kontroli czasu reakcji Strefa pierwszej pomocy Kontakt Zaufaj nam i popraw bezpieczeństwo pracowników Name First Last Email Subject (copy) Message Wyślij wiadomość Drivemat Mateusz Grzebinoga ul. Wilamowicka 17 32 600 Rajsko Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja . Kontakt. .

Ocena: 4.60/5 Głosów: 21

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com