Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Dyktanda on-line. Ortografia dla dzieci, ćwiczenia ortograficzne
Dyktanda on-line. Ortografia dla dzieci, ćwiczenia ortograficzne
WWW:
http://www.dyktanda.net
Tagi:
dyktanda, rozwiązywanie dyktand, zasady pisowni, ćwiczenie pisowni, pisownia u, pisownia rz, pisownia ch, dyktando, dyktanda szkoła podstawowa, szkoła
Opis:
Elektroniczne dyktanda online dla uczniów szkół podstawowych. Wejdź i rozwiąż dyktando za pomocą myszki! Wykorzystaj Internet do nauki. Taką możliwość daje Ci serwis www.dyktanda.net.
Advertisements

Dyktanda on-line. Ortografia dla dzieci, ćwiczenia ortograficzne

DYKTANDA ZASADY PISOWNI GRY EDUKACYJNE TESTYORTOGRAFICZNE RECENZJE FAQ NAPISALI O NAS Pisownia małą literą (10. 03. 2013 r. ) WYBRANE DYKTANDA W ogródku Michała U dziadków Przysmaki wiewiórki Kolorowe liście Bibliotekarka O Polsce Zwierzęta Mecz Podróż Przedszkolaki Ogród Honoraty Harcerstwo wszystkie dyktanda W serwisie edukacyjnym Dyktanda. Net znajdziesz przygotowane specjalnie dla dzieci elektroniczne dyktanda pomocne przy utrwalaniu zasad poprawnej pisowni. Są to ćwiczenia ortograficzne dla uczniów szkoły podstawowej. Ćwiczenia podzielone zostały na dwie grupy klasy 1 3 oraz klasy 4 6. Istnieje również możliwość wyboru zakresu ćwicznia (rz i ż ch i h oraz ó i u). Reklama Ćwiczenia dostosowane zostały do poziomu nauczania w szkole podstawowej a ich wykorzystanie w domu oraz podczas zajęć lekcyjnych jest całkowicie darmowe. Z lewej strony znajduje się lista dyktand z podziałem na stopień trudności. Wybierz coś dla siebie iprzekonaj się że rozwiązywanie dyktand wnaszym serwisie jest bardzo proste.
Advertisements


Dyktanda online to doskonały sposób nauki połączony z zabawą. Jeżeli lubisz spędzać czas przy komputerze a jednocześnie chcesz w praktyce sprawdzić lub doskonalić swoje umiejętności to rozwiązywanie elektronicznych dyktand prawdopodobnie bardzo Cię zainteresuje. Po zakończeniu ćwiczenia otrzymasz wynik i podsumowanie Twoich osiągnięć. Jeżeli uznasz że strona jest warta polecenia to nie zapomnij powiedzieć o niej swoim uczniom dzieciom czy też kolegom i koleżankom. Chcemy aby jak najwięcej osób skorzystało z naszych ćwiczeń ortograficznych Jeżeli posiadasz własną stronę www lub jesteś administratorem witryny szkolnej zamieść odnośnik do naszego serwisu. Szczegóły oraz informację wjaki sposób możesz to zrobić znajdziesz w dziale FAQ. Cieszymy się że korzystasz z naszych dyktand. Jesteśmy przekonani że pomogą Ci one w poznaniu i utrwaleniu zasad poprawnej pisowni. Czekasz na nowe dyktanda Zapisz się do newslettera. Zgadzam się z Polityką Prywatności GRY EDUKACYJNE Strony świata Miasta w Polsce Drzewa w Polsce Zwierzęta w ZOO Ptaki w Polsce W kawiarni W biurze W tornistrze Imiona Zawody Zwierzęta w lesie Serwis edukacyjny dyktanda.

Net jest przeznaczony dla dzieci i nie zawiera treści dla nich niebezpiecznych. Potwierdzają to certyfikaty. TAGI ortografia dla dzieci szkoła podstawowa gry ćwiczenia język polski ortografia gry edukacyjne gry ortograficzne ćwiczenia ortograficzne. TEORIA Wybierz zakres Pisownia łączna partykuły nie Pisownia wielką literą Pisownia małą literą Zasady pisowni rz i ż Zasady pisowni ó i u Zasady pisowni ch i h Rymowanki Rymowanki ortograficzne Polityka Prywatności Wyłączenie odpowiedzialności Prawa autorskie patronaty dlanauczycieli partnerzy certyfikaty reklama kontakt Copyright ZUNET 2006 2013. Kontakt. .

Ocena: 4.20/5 Głosów: 10

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com