Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Złota Dębina Rzeszów
Złota Dębina Rzeszów
WWW:
http://zlotadebina.pl
Tagi:
Złota, Dębina, Rzeszów, Osiedle, Architektura, Szeregówki, Domy, Mieszkania
Opis:
Nowoczesne domy jednorodzinne 3 kondygnacyjne z garażem zawartym w bryle budynku. Dodatkowo z miejscem postojowym przed domem. Do wyboru mają Państwo dwa warianty mieszkań: wewnętrzne oraz zewnętrzne. Osiedle charakteryzujące się nowoczesnością pod każdym względem. Połączenie współczesnej architektury i nowoczesnych technologii. Jakość zastosowanych rozwiązań i funkcjonalność wnętrz.
Advertisements

Złota Dębina Rzeszów

Toggle navigation Telefon 48 665 988 996 Mail shellhouse. Developer gmail. Com Strona Główna O inwestycji Deweloper Dziennik budowy Kontakt Złota Dębina Złota Dębina spełniamy Twoją wizję. Wizję przyszłości. Osiedle Złota Dębina Osiedle charakteryzujące się nowoczesnością pod każdym względem. Zespół 14 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy projekt będący odzwierciedleniem marzeń wizjonerów o wysokim standardzie funkcjonalności i unikatowych rozwiązaniach. Obiekt znajduje się w miejscowości Rzeszów na ulicy Załęskiej. Zobacz jak możesz zamieszkać NOWOCZESNE projekt reprezentuje wysoką jakość a dodatkowym atutem jest wkomponowanie bryły w naturalny profil terenu STAN INWESTYCJI planowane ukończenie budowy etap I koniec I kwartału 2021 etap II koniec I kwartału 2022 ENERGOOSZCZĘDNE szeregówki wybudowane zostały w technologii energooszczędnej która zapewnia nie tylko wysoki komfort mieszkania ale również zmniejszenie wydatków ponoszonych podczas ich użytkowania EKOLOGICZNE przyjęte w projekcie rozwiązania przestrzenne funkcjonalne i techniczne nie mają negatywnego wpływu na środowisko przyrodnicze zdrowie ludzi oraz innych budynków ILOŚĆ KONDYGNACJI 3 piętra INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA decydując się na kupno domu w trakcie budowy możemy dostosować jego układ do Państwa preferencji GALERIA UMW SIĘ NA SPOTKANIE Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem i odpowie na wszystkie pytania. Zachęcamy do skorzystania z formularza do szybkiego kontaktu. 48 665 988 996 Jacek Szela shellhouse.
Advertisements


Com 48 533 411 600 Grzegorz Leśko Pon Pt 10 00 16 00 Wyślij wiadomość Copyright 2020 Zrealizowane z przez Bizz Web. Pl. Kontakt. .

Ocena: 4.00/5 Głosów: 18

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com