Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Kierownik budowy, kosztorysy, odbiory - Kraków i małopolskie
Kierownik budowy, kosztorysy, odbiory - Kraków i małopolskie
WWW:
http://www.inzynierbudowy.pl
Tagi:
kierownik budowy Kraków, inspektor budowlany Kraków, kierownik budowy Skawina, kosztorysy Kraków, przeglądy budynków Kraków, odbiór budynków Kraków
Opis:
Oferują prowadzenie budowy domów jednorodzinnych oraz inwestycji budynków wielorodzinnych, użyteczności publicznej czy biurowych, jako kierownik budowy lub inspektor nadzoru. Mogę wykonać również przeglądy budynków roczne lub pięcioletnie. Wykonam kosztorysy inwestorskie, ofertowe, przedmiary.
Advertisements

Kierownik budowy, kosztorysy, odbiory - Kraków i małopolskie

Tel. 880 630 605 e mail biuro inzynierbudowy. Pl Firma Oferta Realizacje Kontakt Blog Forum Szanowni Państwo Jesteśmy krakowską firmą która na przestrzeni lat wyspecjalizowała się w branży budowlanej zdobywając bogate doświadczenie podczas realizacji wielu projektów. Realizujemy usługi od projektowania aż po sam odbiór domu by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. Decydując się na naszą ofertę masz pewność że realizacja Państwa projektu przebiegnie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami oraz ze sztuką budowlaną. Zapewniamy profesjonalne usługi nadzoru budowy w charakterze kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego zarówno dla Inwestorów indywidualnych budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego jak i na większych inwestycjach. Wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę by finalny projekt był właśnie taki jaki sobie Państwo wymarzyliście. Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi osobami prywatnymi zarządcami nieruchomości oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Posiadamy uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno budowlanej bez ograniczeń. W ramach prowadzonej działalności oferujemy także przeprowadzenie obowiązkowych jednorocznych jak i pięcioletnich przeglądów obiektów budowlanych oraz usługi wykonania kosztorysów budowlanych. Pomagamy również w kwestiach związanych z odbiorem domów czy mieszkań byś miał pewność że budynek jest w pełni bezpieczny i gotowy do użytku.
Advertisements


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz galerią zrealizowanych przedsięwzięć. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie na podstawie dokumentacji uzgodnień z Zamawiającym oraz aktualnych przepisów prawa. Inżynier Budowy Doświadczona firma budowlana świadczącą pełny zakres usług związanych z realizacją i nadzorem inwestycji budowlanych. Od początku istnienia firmy nieustannie stawiamy na jej rozwój oraz dbamy o zadowolenie klientów. Swoje kompetencje popieramy długoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym na licznych budowach. Działamy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego ale w przypadku większych realizacji realizujemy projekty na terenie całego kraju. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na Polityka prywatności Regulamin RODO . Zamknij.

Kontakt. .

Ocena: 4.20/5 Głosów: 23

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com