Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Ciepły dom
Ciepły dom
WWW:
http://www.cieplydom.eu
Tagi:
ocieplenia żywiec, ocieplenia bielsko, ocieplenia łodygowice
Opis:
Zajmujemy się kompleksowym ocieplaniem budynków i poddaszy. Kładziemy także tynki i malujemy elewacje. Swoje usługi świadczymy na terenie gmin Bielsko, Żywiec, Łodygowice i w ich okolicy. Zapraszam do kontaktu.
Advertisements

Ciepły dom

Strona główna Oferta Realizacje Kontakt Ocieplanie i malowanie budynków Adaptacja poddaszy Tynki zewnętrzne Czym się zajmujemy Ocieplenia budynków Nasza firma specjalizuje się w systemowych ociepleniach budynków. Podczas pracy używamy materiałów dostarczonych przez jednego producenta dzięki czemu możemy udzielić kilkuletniej gwarancji. Więcej Tynki zewnętrzne Specjalizujemy się w natryskowym nakładaniu tynków akrylowych siloksanowych i silikonowych. Wykonujemy tynki zarówno na budynkach jednorodzinnych jak i wielorodzinnych do trzech kondygnacji. Więcej Adaptacja poddaszy Kompleksowo wykańczamy poddasza. Używamy wełny renomowanych producentów o najlepszych współczynnikach cieplnych. Więcej Dlaczego my Atutem naszej firmy jest wykonanie pracy solidnie i rzetelnie na jasnych i przejrzystych warunkach współpracy. Dokonujemy darmowej wyceny. Używamy najwyższej jakości materiałów i najlepszego sprzętu. Dojeżdżamy do klienta Zarówno dojazd do klienta jak i wycena prac wykonywana jest gratis i w szybkim terminie. Używamy najlepszych materiałów i sprzętu Wykorzystujemy materiały sprawdzonych producentów które kilkanaście lat funkcjonują na naszym rynku.
Advertisements


Używamy najlepszego sprzętu. Dbamy o porządek Podczas prac jak i po ich zakończeniu najwyższy priorytet ma dla nas porządek. Pozostawiamy miejsce pracy w stanie takim jakim go zastaliśmy. Szybki kontakt Nasze telefoniczne biuro obsługi czynne jest cały tydzień. Dzwoń jeśli tylko masz pytania Szybko i szczegółowo na nie odpowiemy. Kontakt Usługi Budowlano Ociepleniowe Wandzel Jan 34 325 Łodygowice ul. Porąbki 35 Zadzwoń 693 034 138 Napisz jan. Wandzel o2. Pl Masz pytania Telefoniczne biuro obsługi klienta czynne od7 00 do21 00 odponiedziałku dosoboty 2019 www. Cieplydom.

Eu. Kontakt. .

Ocena: 4.30/5 Głosów: 12

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com