Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Udrażnianie kanalizacji Warszawa metodą mechaniczną lub ciśnieniową Tel. 883 983 697
Udrażnianie kanalizacji Warszawa metodą mechaniczną lub ciśnieniową Tel. 883 983 697
WWW:
http://udraznianie.24h-warszawa.pl
Tagi:
udrażnianie kanalizacji warszawa, przepychanie, usuwanie zatorów
Opis:
Mechaniczne Udrażnianie kanalizacji Warszawa Tel. 883 983 697, nasz dojazd do awarii to okres do 2h na terenie Warszawy. Pracujemy codziennie, również w święta.
Advertisements

Udrażnianie kanalizacji Warszawa metodą mechaniczną lub ciśnieniową Tel. 883 983 697

Udrażnianie Kanalizacji Warszawa Przepychanie zatorów w instalacji kanalizacyjnej na terenie Warszawy i okolic Menu Strona główna Pogotowie Kanalizacyjne Warszawa Udrażnianie kanalizacji Warszawa Udrażnianie kanalizacji Warszawa Mechaniczne udrażniania kanalizacji TEL. 883 983 697 Metoda mechaniczna udrażniania kanalizacji polega na wprowadzeniu spirali o średnicy 22 mm(dla DN100) 16 mm(dla DN50) 8 mm(dla DN32) do rury. Sprężyna jest wprawiana w ruch za pomocą maszyny elektrycznej dzięki czemu sama wchodzi do rury. Spirala zakończona jest specjalną końcówka która frezuje praktycznie całą średnicę rury. Sprężyna dochodząc do zatoru rozbija go oraz frezuje miejsce w którym on powstał. Metoda jest całkowicie bezpieczna dla rur. Udrażnianie kanalizacji Warszawa PRZEPYCHANIE RUR 883 983 697 ZATKANA RURA JEST WIĘKSZYM PROBLEMEM NIŻ MOŻE SIĘ WYDAWAĆ. GDY DOMOWE ŚRODKI ZAWODZĄ ALBO GDY SĄ CAŁKIEM NIEPRZYDATNE KONIECZNE JEST PRZEPYCHANIE RUR PRZEZ PROFESJONALISTĘ. DYSPONUJĘ ZARWNO WIEDZĄ JAK I ODPOWIEDNIM SPRZĘTEM. NA TERENIE TORUNIA I OKOLIC ZJAWIAM SIĘ W SZYBKIM TEMPIE. DOKONUJĘ PRZEGLĄDU RUR I DIAGNOZUJĘ ICH STAN.
Advertisements


MOGĘ POMC W AWARIACH I USTERKACH KTRE SPĘDZAJĄ CI SEN Z POWIEK. ZADZWOŃ. POGOTOWIE KANALIZACYJNE WARSZAWA I OKOLICE. Udrażniamy rury piony kanalizacyjne poziomy kanalizacyjne podejścia kanalizacyjne wejścia do szamba studzienki kanalizacyjne WC wanny zlewy umywalki brodziki kratki ściekowe pisuary rury deszczowe wpusty uliczne. Używamy najlepszego sprzętu przeznaczonego do mechanicznego udrażniania kanalizacji. Maszyna segmentowa ze sprężynami w odcinkach. Trwała zwarta w budowie łatwa w użyciu. Niezawodna przy udrażnianiu odpływów umywalek sedesów zlewów wannie pryszniców pisuarów pralni wywietrzników dachowych wewnętrznych odpływów podłogowych. Do czyszczenia rur o średnicach od 20 mm (3 4) do 150 mm (6) i długości do 46 m. Maszyna kompaktowa do czyszczenia kanalizacji w spółdzielniach mieszkaniowych obiektach mieszkalnych instytucjach obiektach handlowych i innych obiektach użyteczności publicznej.

Urządzenie K60 wyposażone jest w następujące akcesoria sprężyny C8 o średnicy 16 mm i długości 2. 3 m razem 11. 5 m 5 szt. Bęben A10 do przenoszenia sprężyn 16 mm 1 szt. Tylny wąż prowadzący o dł. 3. 7 m 1 szt. Skrzynka RIDGID na końcówki 1 szt. Końcówka robocza spiralna prosta T201 1 szt. Końcówka robocza spiralna gruszkowa T202 1 szt.

Końcówka robocza z nożem łopatkowym T211 1 szt. Rękawica z ćwiekami lewa 1 szt. Klucz rozdzielający A13 1 szt. Przepychacz mechaniczny segmentowy model K60 SP najbardziej efektywny w instalacjach o średnicach 32 mm do 150 mm. Udrażniamy rury kanalizacyjne od 50 150 mm. W domach prywatnych i obiektach przemysłowych. Rury przepychamy sprężyną elektryczną. Przepychamy najbardziej zapchane rury i przyłącza kanalizacyjne. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy i okolicach. Nasz dojazd nie trwa dłużej niż 2 h na terenie Warszawy.

OFERUJEMY USŁUGI UDRAŻNIANIA ORAZ PRZEPYCHANIA RUR W WARSZAWIE. Mało co tak denerwuje jak zatkana rura. Czasami można pomóc sobie środkami chemicznymi lecz bywa że to za mało a do tego chemia psuje rury. Zepsute rury to poważniejszy problem. Żeby go uniknąć znacznie lepiej jest korzystać z pomocy hydraulika który posiada sprzęt ułatwiający udrażnianie rur i ich przepychanie. Pozwala to na wyczyszczenie zatkanych elementów dogłębnie bez groźby że za kilka dni sytuacja się powtórzy. Profesjonalne czyszczenie dotyczy zarówno firm jak i mieszkań prywatnych. Wykonanie przepychania odpowiednim sprzętem daje komfort korzystania z domowej instalacji kanalizacyjnej. Najnowsze komentarze Archiwa Kategorie Brak kategorii Meta Zaloguj się Kanał RSS z wpisami Kanał RSS z komentarzami Word Press. Org SKT Maintenance Services.

Kontakt. .

Ocena: 4.00/5 Głosów: 14

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com