Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Firma Bydgoski Wodniak, kursy motorowodne,egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego
Firma Bydgoski Wodniak, kursy motorowodne,egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego
WWW:
http://www.bydgoskiwodniak.witryna.info
Tagi:
kursy motorowodne w bydgoszczy, sternik motorowodny bydgoszcz, bydgoski wodniak, uprawnienia motorowodne, patent sternika, egzaminy motorowodne
Opis:
Kurs motorowodny w Bydgoszczy,szkolenie w czerwcu na patent sternika w Bydgoszczy,darmowa płyta do nauki nawet w domu,korzystna cena 450zł,egzaminy na miejscu,próbne testy. Organizator Bydgoski Wodniak.
Advertisements

Firma Bydgoski Wodniak, kursy motorowodne,egzaminy w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego

Bydgoski Wodniak Kursy motorowodne Galeria Firma Bydgoski Wodniak Mariusz Krajczewski Masz ochotę na pływanie motorówką lub skuterem wodnym Ten kurs jest dla Ciebie Zapraszam na weekendowe kursy motorowodne w Bydgoszczy Zapisy trwają non stop Po zdanym egzaminie otrzymasz patent sternika motorowodnego. Firma Bydgoski Wodniak jest oficjalnym podmiotem zarejestrowanym w PZMWi NW jako ośrodek szkoleń i egzaminów na patenty motorowodne w Bydgoszczy. Od ponad 30 lat jesteśmy organizatorem profesjonalnych kursów szkoleń motorowodnych i egzaminów w Bydgoszczy na patent sternika motorowodnego. Patent sternika motorowodnego uprawnia do samodzielnego pływania łodzią motorową i skuterem wodnym po wodach śródlądowych bez ograniczenia mocy silnika. Czas ruszyć na wodę Od 19 marca 2021 wznawiamy szkolenie i egzaminy w trybie epidemicznym. Kolejny kurs rozpoczynamy 7 czerwca zapraszam Egzamin 20 czerwca godz. 11 00 Zapisy i informacje tel. 604 249 475 Uczymy się teorii w trybie indywidualnym kursant otrzymuje płytę edukacyjną do samodzielnej nauki w domu. Zapewniamy konsultacje z instruktorem w małych grupach. Zajęcia praktyczne na wodzie w grupach 3 osobowych. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze Zapisy na szkolenia trwają non stop wystarczy zadzwonić tel.
Advertisements


604 249 475 Czego uczymy Kurs obejmuje praktyczne podstawy obsługi łodzi motorowych orazzagadnienia teoretyczne wymagane na stopień sternika motorowodnego (przepisy żeglugowe budowa łodzi motorowych obsługa silników locja i nawigacja śródlądowa ratownictwo meteorologia i prace bosmańskie). Zajęcia prowadzimy w formie wykładów multimedialnych. Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatnie płytę z materiałem edukacyjnym do nauki na patent sternika motorowodnego. PROPONOWANE FORMY SZKOLEŃ Szkolenie tygodniowe od poniedziałku do niedzieli ( zajęcia popołudniowe ) Szkolenie weekendowe od piątku do niedzieli Szkolenie indywidualne dogodne dla kursanta Firma Bydgoski Wodniak jest polecana przez Polski Związek Motorowodny i NW jako ośrodek szkoleń i egzaminów na patenty motorowodne w Bydgoszczy. . O Firmie Od ponad 30 lat organizujemy w Bydgoszczykursy motorowodne na patent sternika motorowodnego i motorowodnego sternika morskiego. W sezonie letnim prowadzimy szkolenie na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających banan koło itp. Zajęcia teoretyczne i praktyczne organizujemy przy współpracy z Bydgoskim Klubem Motorowodnym MORS. Zapewniamy darmowe materiały szkoleniowe i płytę edukacyjną do nauki na patenty motorowodne. Zapisy informacje o wolnych terminach Tel.

604 249 475 Strona poświęcona historii motorowodniactwa i turystyki motorowodnej w Bydgoszczy. W Bydgoszczy działa jeden z najstarszych Klubów TurystykiMotorowodnej w Polsce. Bydgoski Klub Motorowodny MORS Został założony w 1957 r przez Henryka Krajczewskiego wielkiego pasjonata turystyki a zwłaszcza turystyki motorowodnej. Pierwszą siedzibą klubu była przystań na Wyspie Młyńskiej przy ul. Mennica 2. Przystań ta istniała do roku 1978. Od roku 1979 klub został przeniesiony do Brdyujścia na Tor Regatowy przy ul. Witebskiej. Od ponad 35 lat siedzibą klubu jest stalowa barka ELLA rok budowy 1929. Jest to chyba najstarsza barka o konstrukcji nitowanej zachowana w Polsce.

W roku 2007 klub obchodził swoje 50 lecie istnienia. Otrzymał Medal Prezydenta Miasta Bydgoszczy za swoje osiągnięcia i wytrwałość w propagowaniu turystyki motorowodnej Złotą Honorową Odznakę ZG PTTK Złotą Honorową Odznakę PZMWi NW w Warszawie. W sezonie letnim działa marina klubowa. Przystań jest monitorowana. Wyposażenie mariny prąd woda sanitariat ogródek letni ognisko slipowanie łodzi imprezy integracyjne wypady sobotnio niedzielne na Wisłę. Klub zapewnia bezpieczne cumowanie łodzi przy pomostach pływających Zapraszamy do cumowania w sezonie 2021 r Z kart historii Historia silników zaburtowych produkcji polskiej z lat 50 tych Silnik zaburtowy NIESOB konstruktor inż. Henryk Niesobski Historia tych silników sięga lat 50 tych. To właśnie wtedy w Bydgoszczy młody i nikomu nieznany inż. Henryk Niesobski zapalony motorowodniak podjął próbę konstrukcji i budowy silnika przyczepnego do łodzi. Na tamte czasy było to duże wyzwanie nie tylko technologiczne ale przede wszystkim materiałowe.

Produkcji tych silników podjęła się Spółdzielnia Pracy Moto Stal w Bydgoszczy której kierownikiem i szefem był inż. Niesobski. W latach późniejszych produkcję przejęły Warszawskie Zakłady Przemysłu Sportowego Wytwórnia Silników w Bydgoszczy. Bydgoskie NIESOBY sprawdziły się w wyprawie naukowej na Spicbergen. W okresie produkcji NIESOBW w latach 1956 1962 wyprodukowano Pozbądź się reklam Edytuj tę stronę Kontakt z właścicielem Zgłoś naruszenie KURSY MOTOROWODNE w Bydgoszczy . Kontakt. .

Ocena: 4.80/5 Głosów: 22

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com