Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Finanse i produkty finansowe
Finanse i produkty finansowe
WWW:
http://finansblog.mypressonline.com
Tagi:
blog gospodarczy, finanse, polska gospodarka, kredyty, konta bankowe
Opis:
Mój blog gospodarczo finansowy. Propozycje banków, inwestycje, wskaźniki inflacji i prognozy dotyczące inflacji. Kredyty mieszkaniowe oraz konsumpcyjne, lokaty bankowe i konta bankowe, karty płatnicze oraz inne produkty finansowe. Na blogu ponadto wiadomości o stopach procentowych Narodowego Banku Polskiego i oprocentowaniu pożyczek oraz depozytów terminowych w bankach. Wiadomości o polskim budżecie i deficycie, akcjach i obligacjach (również Skarbu Państwa). Kursy euro i CHF i przewidywania dotyczące kursów. Prognozy inflacyjne.
Advertisements

Finanse i produkty finansowe

Skip to content Finanse i produkty finansowe Banki i finanse. Kredyty lokaty konta. Wiadomości gospodarcze. Artykuły finansowe Search for Search Menu O mnie Blog finansowy. Banki i polska gospodarka. By mrobert15 30 marca 2019 19 10 Leave a comment on Blog finansowy. OGLNE agregator blogów blog finansowy blog o gospodarce kredyty lokaty bankowe Powstaje nowy blog finansowy. Pojawiać się tu będą artykuły o finansach bankach i produktach bankowych a także o polskiej gospodarce. Przede wszystkim jednak będą tu zajawki do ciekawych artykułów o finansach znalezionych w sieci. Będzie to zatem swego rodzaju agregator blogów i artykułów finansowych. Nowy blog finansowy Finanse i banki Blog będzie między innymi o polskiej (głównie) gospodarce.
Advertisements


Pojawiać się będą oferty bankowe informacje gdzie oszczędzać wiadomości o aktualnej inflacji oraz prognozy inflacji. Ponadto będzie o kredytach mieszkaniowych i na dowolny cel lokatach bankowych i kontach bankowych kartach kredytowych oraz innych ofertach. Na blogu pojawiać się będą również informacje o stopach procentowych NBP oraz oprocentowaniu pożyczek i oszczędności w polskich bankach. Znajdzie się też miejsce na informacje o polskim budżecie oraz deficycie budżetowym obligacjach i akcjach kursach euro i CHF. Czasami poszukamy także prognoz i przewidywań na temat kursów. Tematyka jest zatem bardzo szeroka i z pewnością nie zabraknie tematów do poruszenia na blogu. Najnowsze wpisy Blog finansowy. Kategorie OGLNE Najnowsze komentarze Archiwa Archiwa Wybierz miesiąc Marzec 2019 Meta Zaloguj się Kanał RSS z wpisami Kanał RSS z komentarzami Word Press. Org 2019 Finanse i produkty finansowe Powered by Word Press Theme Gillian Back to top. Kontakt.

.

Ocena: 4.00/5 Głosów: 18

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com