Central Europe Information Central Europe Information » »

Tytuł:
Aparat Dozoru dla serwerowni
Aparat Dozoru dla serwerowni
WWW:
http://aparatdozoru.pl
Tagi:
aparat, dozoru, urządzenie, klimatyzacja, serwerownia, sterowanie, powiadamianie, gsm, sms, kontrola
Opis:
Witryna dotyczy oferty urządzenia służącego do dozoru pomieszczeń specjalnego przeznaczenia takich jak serwerownie. Urządzenie posiada 16 wejść analogowych i 8 wyjść przekaźnikowych. Umożliwia powiadamianie GSM mając do dyspozycji modem awaryjny. Powiadamia o braku zasilania, gdyż ma wbudowane akumulatory. Umożliwia sterowanie dwoma klimatyzatorami. Prezentowany tu produkt powstał z pasji, z myślą o zastosowaniu w takich miejscach jak serwerownie.
Advertisements

Aparat Dozoru dla serwerowni

(61) 666 00 38 kontakt Aparat Dozoru. Pl Aparat Dozoru produkt stworzony z pasji aktualności polityka produkt wynajem filmy dokumenty A parat D ozoru działalność skupiona na jednym produkcie tworząc produkt perfekcyjny targi securex 2021 Mam przyjemność zapowiedzieć Państwu naszą ewentualną obecność na targach zabezpieczeń securex w Poznaniu w dniach 14 16 września 2021 r. Wysłałem organizatorowi moją chęć uczestnictwa i oczekuję na odpowiedź aby się upewnić czy charakter prowadzonej przeze mnie działalności nie dyskwalifikuje urządzenia Aparatu Dozoru w wystawieniu swojego stoiska na owych targach. Napisano 01. 05. 2021 r. Szczegóły wydarzenia Aparat Dozoru Czym jest Aparat Dozoru i co go wyróznia na rynku podobnych urządzeń dowiesz się z poniższego filmu. By odtworzyć najlepszą jakość otwórz film na pełnym ekranie. Flagowym wyznacznikiem intuicyjność Od początku prac nad Aparatem Dozoru szczególną troską została objęta możliwość jego prostej intuicyjnej konfiguracji. Konfiguracja z przeglądarki Konfiguracja z przeglądarki. Nie potrzeba dedykowanych przewodów czy sterowników działających tylko na wybranych systemach.
Advertisements


Awaryjne zasilanie Przełączanie na wbudowane akumulatory. Powiadamianie o braku zasilania wyczerpaniu akumulatorów lub o powrocie zasilania. Sterowanie klimatyzacją Kontrola naprzemiennej pracy klimatyzacji poprzez poziom wilgotności lub temperatury. Kontrola ICMP Kontrola dostępności serwerów i powiadamianie o braku powrocie dostępu. Awaryjny modem powiadamiania Dodatkowy modem GSM do powiadomień GSM w sytuacji problemów z główną siecią GSM. Warunki zakupu Ze względu na ochronę własności intelektualnej możliwy jest wyłącznie wynajem urządzenia. Rozblombowanie urządzenia pod groźbą kary umownej. Po okresie 3 lat wynajmu urządzenia może być ono wykupione na własność. Łączna kwota uzyskania urządzenia (po 3 latach) na własność to 2508 PLN. Jeżeli jesteś rolnikiem lub osobą niepełnosprawną wtenczas kwota ta wynosi 2007 PLN brutto.

W okresie wynajmu usterki usuwane są do 14 dni. Usunięcie usterki polega na podmianie urządzenia. Po wykupieniu urządzenia na własność urządzenie może pozostać objęte gwarancją jeżeli raz na dwa lata wykonywany jest jego przegląd. Przegląd jest odpłatny (10 ceny wynajmu urządzenia na okres 3 lat). Przegląd polega na podmianie aparatu na inny sprawdzony w serwisie. Szczegóły zabezpieczenia ciągłości działania podtrzymanie zasilania Urządzenie przełącza się na zasilanie akumulatorowe w momencie wystąpienia przerwy w zasilaniu miejskim. Wbudowany czuwak Urządzenie posiada fizyczny układ watchdog będący zabezpieczeniem przed ewentualnym zawieszeniem się urządzenia. Awaryjny modem GSM Urządzenie posiada dodatkowy modem poprzez który wysyła powiadomienia gdy wystąpią problemy z podstawową siecią GSM. Przeznaczenie serwerownie powiadomienia LAN Urządzenie w czasie wystąpienia przerwy połączenia sieciowego ze wskazanymi urządzeniam powiadomi o tym zdarzeniu. Temperatura wszelkie prawa z tytułu własności intelektualnej są zastrzeżone.

Kontakt. .

Ocena: 4.30/5 Głosów: 23

Contact: admin@centraleuropeaninformation.com